Hľadám seriozneho investora

Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Samuel11
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po 22 02, 2021 1:15 am

Hľadám seriozneho investora

Príspevok od používateľa Samuel11 »

Hľadám seriozneho investora ktorý má záujem jednorazovo investovať do projektu v odvetví v ktorom som viac ako 6 rokov. Jedná sa o sumu približne 10000 Eur. Ponúkam návratnosť kapitálu o 100% do jedného roka (investícia 10-tisíc a návratnosť 20-tisíc do jedného roka). Jedná sa o špecializovaný biznis ktorý detailne popíšem cez email. V tomto špecifickom odvetví som už cez 6 rokov a mám neocenitelné know-how. Potencionálnemu investorovi všetko rád vysvetlím cez email (nedá sa to jednoducho vysvetliť v dvoch vetách). V prípade záujmu píšte prosím na email samo11@atlas.sk
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Hľadám seriozneho investora

Príspevok od používateľa Chris »

Aka je to oblast?
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Hľadám seriozneho investora

Príspevok od používateľa Airmike »

napis len sektor
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Hľadám seriozneho investora

Príspevok od používateľa Rado »

pokus napísal: Št 25 02, 2021 11:14 am Oblast klasickych odrbov.
Po 6r. s neocenitelnymi znalostami nemat 10k a nevediet si zobrat uver, to uz hej.
Rovnako na to pozerám aj ja.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2217
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 625 times
Been thanked: 369 times

Re: Hľadám seriozneho investora

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Ahojte, presunul som Vaše odpovede do jedného vlákna, nech to tu nie je dvojmo...
Adammd napísal: Št 25 02, 2021 6:21 am Napiš to sem, vojdú sa určite viac ako dve vety a možno získaš veľa investorov. Inak predpokladám, že tvoje Multi thready skončia v sekcii potencionálne podvody.
cryptotrader napísal: Št 25 02, 2021 10:33 am Tak tak, lepsie sa obalamuti potencialny zaujemca "v sukromi". Pri zeverjneni je riziko odhalenia podvodu daleko vyssie :)
george1 napísal: Št 25 02, 2021 2:14 pm Pri "neoceniteľnom know-how" 100% zisku ročne (ak autor by mal skutočne schopnosti/vedomosti robiť zisk 100% za rok), autor takejto múdrosti by nemal potrebu vypisovať na fóra aby súkromne niekoho namotával.
Tipujem , že autor bude vyzvaný aby zverejnil o čo ide. A aj tak následne bude presunutý do vlákna podvody,pyramídy.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2217
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 625 times
Been thanked: 369 times

Re: Hľadám seriozneho investora

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

:pozor: Samuel, poprosím Ťa, aby si nezakladal tú istú tému na rôznych miestach, pôsobí to potom ako čistý spam. Vďaka.
brassy
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Št 12 11, 2020 12:07 pm

Re: Hľadám seriozneho investora

Príspevok od používateľa brassy »

Skusali ste niekto typkovi napisat na ten mail? :) by som bol zvedavy co za klobasy by si tam povymyslal
Napísať odpoveď

Návrat na "Pracovne ponuky , ponuky spoluprace - trading , investing"