Equity finance - ked chces viac!

Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
DavidEQX
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut 22 08, 2017 3:57 pm

Equity finance - ked chces viac!

Príspevok od používateľa DavidEQX »

Pracovná ponuka:
Hľadáme nádejných obchodnikov do spoločnosti Equity Finance Bratislava.
- Hlavný pracovný pomer
- 700€ fix + nadštandardné provízie + benefity
- atraktívne pracovné prostredie v OC Eurovea
- možnosť ubytovania na firemnom byte
- komplet odborné zaškolenie

V prípade záujmu posielajte životopisy na david.bednar@eqx.sk, bližšie info na pracovnom pohovore.

Práca je dobrou príležitosťou aj pre začínajúcich traderov. Okrem odborného zaškolenia sú zamestnanci v dennodennom kontakte s dianím na kapitálových trhoch a situáciami na burze. Spolu s pravidelnými školeniami to pomáha pochopiť zákonitosti pri obchodovaní.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Equity finance - ked chces viac!

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

vsak napis trosku viac. Kto ste, co ste, ake mate skusenosti, s akym kapitalom obchodujete, co a ako obchodujete .. snad nieco mozes povedat, nech vie ten obchodnik co bude slubovat a ponukat :)
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15665
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1326 times

Re: Equity finance - ked chces viac!

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Peter. To vyzerá ako Fimex a robia cez Capital Markets.
Neviem akých obchodníkov hladajú, ked nie sú o.c.p. iba finančný agent:

Spoločnosť EQUITY FINANCE, s. r. o. je samostatný finančný agent. Zaoberáme sa sprostredkovaním obchodov na finančných trhoch pre našich klientov: cenné papiere, komodity, menové páry.

Spoločnosť EQX FINANCE spolupracuje s finančnými odborníkmi CAPITAL MARKETS, o.c.p., a.s. kde pre náročných klientov pripravili riešenie s touto špecializovanou maklérskou spoločnosťou, ktorej hlavnou úlohou je jednoducho a lacno sprostredkovať možnosť nákupu podkladového finančného aktíva, s cieľom uľahčiť realizáciu celej transakcie pre individuálneho investora. Pripravili pre Vás riešenie v podobe riadených portfólií, alebo inák povedané programy Portfólio managementu.

Nemáte skúsenosti v danej oblasti? Nevadí, na bezplatných školeniach Vás všetko naučia obchodníci s dlhoročnými skúsenosťami. :lol:

Finanční agenti Vás informujú o investičných odporúčaniach Obchodníka a o stave Vášho majetkového účtu. Finanční agenti nie sú zamestnancami Obchodníka. Ak sa rozhodnete zadať pokyn, môžete tak urobiť niekoľkými spôsobmi: písomným pokynom doručeným osobne, poštou alebo zaslaním faxom, telefonicky na nahrávaný telefón alebo elektronicky prostredníctvom webovej aplikácie. Presné podmienky zadania pokynu definujú všeobecné obchodné podmienky Obchodníka. Finančný agenti nie sú správcami Vášho portfólia. Pokyny podávate vždy Vy ako prejav Vašej vôle. Nikto Vás nemôže nútiť k nákupom alebo predajom, Váš názor je vždy rozhodujúci a konečný.

Super dristy z ich stránky:

FOREX

Spoločnosť EQUITY FINANCE taktiež pre Vás nadviazala spoluprácu a partnerstvo s veľkým množstvom celosvetových brokerov, aby priniesla jedinečnú možnosť obchodovania Forexu a CFD.

Veľkým plusom je skutočnosť, že FOREX môže obchodovať prakticky každý - to však neznamená, že je vhodný pre každého. Na to, aby ste začali obchodovať, nepotrebujete ani veľký vstupný kapitál - stačí pár stoviek eur. Taktiež si nebudete musieť kupovať žiaden drahý software. Tento dostanete zdarma od brokerskej spoločnosti.

Malý vstupný kapitál – Najväčšia výhoda Forexu. Existuje veľmi málo biznisov, kde by ste seriózne začali s 500 eurami podnikať a mali možnosť zarobiť veľa peňazí. Forex Vám túto možnosť dáva. Pomocou pákového efektu môže začať obchodovať prakticky každý. S malým kapitálom budete hýbať veľkými peniazmi brokera. :lol: :lol: :lol:

Výhody podielových fondov: nákladová efektívnosť
Pri nákupe alebo predaji väčšieho objemu cenných papierov, čo je v prípade podielového fondu bežné, sú náklady súvisiace s transakciou v prepočte na jeden cenný papier výrazne nižšie ako pri kúpe jedného cenného papiera individuálnym investorom. :lol: :lol: :lol:

Čo hovoria ,,potenciálny klienti,, aneb co vypátral Mr.Google:

,,Kokso, ešte keď som robila u tatka vo firme, tak mi volávali z firmy Equity finance. Volával jeden chlap, stále ten istý, a tiež že ponúka neviem aké zhodnotenie mojich peňazí a ponúka spoluprácu a bla bla. Tak som mu stále slušne vysvetlila, že naša firma nerobí s financiami a nemáme záujem. NIekolko krát som ho požiadala, nech si ma vyradí z databázy, pretože naozaj s nimi nechceme spolupracovať. Inak si myslím, že toto už je na hranici obťažovania, pretože telefonáty,boli dosť časté a furt o tom istom. Chlap teda neuspel a bol chvíli klud, Potom zavolala nejaká ženská, ktorá bola už vyslovene nátlaková a agresívna, tak tú už som poslala do preč, povedala som, že nech svoj čas smeruje inde, pretože so mnou ho stráca. A telefonát ukončila odutou frázou "No ako chcete". :oo: Tak som jej zaželala úspešný deň a zložila. A potom už nezavolali. Toto bol asi najhorší zážitok.,,


,,Equity Finance - veľmi otravní a neodbytní ponúkači investícií do akcií,,

,,Dnes 2x telefonát z rovnakej firmy - dve totálne sedláčky čo ponúkajú investovanie na burze konkrétne akcie firmy,, Amazon


P.S. Môj názor: STARÁ ZNÁMA SCHÉMA, KTORÁ OŽOBRAČILA STOVKY ĽUDÍ.

Najprv vás nahuckajú na investície. Dajú super tipy. Potom vám dané akcie nakúpia, s tým, že uchovávajú dôkazy o tom, že len plnia príkazy klienta. Transakcie sú zvyčajne drahé. Býva to cez 1% za transakciu. Snažia sa o čím vyšší počet transakcií -
slubujú špekulatívne zisky. Takto percento po percente vyciciavajú účet klienta. Volá sa to churning. Môže to trvať celé roky, zvlášť ked sa akciovým trhom darí a ked rast akcií vykrýva straty z vysokých nákladov. Ožobračený klient sa nezriedka obráti na súd..ale neuspeje, lebo boli to jeho rozhodnutia. Vtedy vytiahnu dôkazy o tom, že plnili príkazy klienta..
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Pracovne ponuky , ponuky spoluprace - trading , investing"