mBank

Termínované vklady, sporiace účty, bežné účty, úroky v bankách, stavebné sporenie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
sebbe11
Dátum registrácie: St 16 12, 2020 6:46 pm

Re: mBank

Príspevok od používateľa sebbe11 »

Žiaľ, mam to odskúšané. Vub účtuje 2 eur za dobitie Revolut aj cez Google pay. A dokonca Revolut blokuje dobitie myslím max 200e cez Google pay. Dobil som a zároveň vub zuctovala poplatok 2 eur.

Edit: práve som to dohladaval v Revolut aj vo vub, neviem to potvrdit, či som naozaj použil Google pay. V Google pay históriu už nemám, kartu som zmazal. A ani vub ani Revolut mi nezobrazuje, či som použil Google pay. Skúsim dohladat vub výpis, tam to bude označené. A dám info.

Avsak predpokladám, že aj keby vub neuctovala poplatok, dobitie Revolut nebude počítať do obratu pre bezplatné vedenie karty.

sebbe11
Dátum registrácie: St 16 12, 2020 6:46 pm

Re: mBank

Príspevok od používateľa sebbe11 »

výpis ku kk z vub prišiel, vyzerá to tak, že som použil uloženú kartu na dobitie revolut - za toto bol ten poplatok 2 EUR. Označené je to ako poplatok za bezhotovostný prevod peňazí cez platbu kartou.

Napísať odpoveď

Návrat na "Banky, vklady, sporenie, stavebné sporiteľne"