Zuno Bank

Termínované vklady, sporiace účty, bežné účty, úroky v bankách, stavebné sporenie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Dakujem za odpovede.
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Biosko »

mbank zmenila svoj 3 mesacny vklad z 2,1% pa na 1,5% pa. a emax je na 2% pa. momentalne
zuno od 15teho ako bolo spominane 1,81% pa

bieda.
marco
Silver Member *
Príspevky: 208
Dátum registrácie: Pi 11 05, 2012 11:27 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa marco »

mam prehodene v mbanku momentalne. ale aj tak onicom.
"Who has a lot of money, can speculate.
Who has little money, must not speculate.
Who has no money, has to speculate."(A. Kostolany)
kiikino
Silver Member *
Príspevky: 281
Dátum registrácie: Št 23 08, 2012 7:05 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa kiikino »

zuno zase znizuje uroky
Od 5. apríla 2013 sme znížili úroky na VKLADOCH, od 22. apríla 2013 budeme musieť znížiť aj tie na SPORENÍ a SPORENÍ PLUS. Nový úrok na SPORENÍ bude 1,2 % ročne. Nový úrok na SPORENÍ PLUS bude 1,51 % ročne.
Od 1. mája znižujeme limit úročenia na SPORENÍ PLUS. Nový limit bude 30 000 EUR.
ked tak na to pozeram a porovnam to s urokmi na vkladoch pocitam s tym ze uroky na sporeni pojdu este dole kedze na rocnom vklade je urok 1,25%
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Biosko »

Filip tu pisal o vyhodnych terminakoch v azerbajdzane ci kde. Problem je ze este som neprisiel na to ako si to tam vybavit :D Ale ak to pojde takto dalej...
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

inac omnoho zavaznejsia info je podla mna to, ze zo 100.000 limitu na "sporenie plus" to bude od maja uz len 30.000 limit... eurace nad 30.000 sa neurocia...
marco
Silver Member *
Príspevky: 208
Dátum registrácie: Pi 11 05, 2012 11:27 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa marco »

ide to do ..
"Who has a lot of money, can speculate.
Who has little money, must not speculate.
Who has no money, has to speculate."(A. Kostolany)
Buffeťák
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št 11 04, 2013 10:06 am

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Buffeťák »

rmaly napísal:inac omnoho zavaznejsia info je podla mna to, ze zo 100.000 limitu na "sporenie plus" to bude od maja uz len 30.000 limit... eurace nad 30.000 sa neurocia...
To je ale výborná správa, všetko nad 30 000 tým pádom treba vybrať, nakúpiť nejaké kvalitné fľašky a zapiť to. :wink:
kiikino
Silver Member *
Príspevky: 281
Dátum registrácie: Št 23 08, 2012 7:05 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa kiikino »

Od 1. júla znižujeme úrokové sadzby na SPORENÍ a SPORENÍ PLUS. Nová úroková sadzba na SPORENÍ bude 0,9 % ročne. Nová úroková sadzba na SPORENÍ PLUS bude 1,3 % ročne.
takze co som predpovedal stalo sa, zase idu uroky dole tentokrat od 1.jula, aspon ostane cely mesiac

http://www.zuno.sk/pomoc/uzitocne-informacie/uroky/
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

http://zpravy.e15.cz/byznys/finance-a-b ... ku-1009734" onclick="window.open(this.href);return false;

ale prevzali to uz aj nase denniky
Používateľov profilový obrázok
Obelixtrader
Príspevky: 37
Dátum registrácie: St 25 04, 2012 8:13 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Obelixtrader »

pripomina mi to Eliot banku,ktora patrila pod TB a tiež ju zrušili tak to vyzera ,že mame tu velmi podobnú situáciu. Klienti poodchadzali z kamenných bank prišli do Zuno a šup ZUNO zrušíme šak máme stratu a pod naspäť do kamennej TB ak ju zrušia tak prejdem do Mbank.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa filip glasa »

nemali dovod Zuno donekonecna dotovat. Budto ju zatvoria, alebo zacnu uctovat poplatky. Ked budu uctovat poplatky, tak ludia odidu. Lepsie je asi zatvorit, alebo predat niekomu, kto chce prist na cesky a slovensky trh.
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

filip glasa napísal:nemali dovod Zuno donekonecna dotovat. Budto ju zatvoria, alebo zacnu uctovat poplatky. Ked budu uctovat poplatky, tak ludia odidu. Lepsie je asi zatvorit, alebo predat niekomu, kto chce prist na cesky a slovensky trh.
napriklad Axe :) :)
akcni_stravenky
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Ut 13 04, 2010 8:04 pm
Bydlisko: BA, Praha

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa akcni_stravenky »

nechce sa mi verit ze by na nasom trhu nebol priestor pre nizkonakladovu banku. ale uz od zaciatku nieco v zuno nebolo v poriadku. jednak od reality odtrhnuta uvodna strategia - pamatnici si spomenu s akym cennikom vstupili na trh a potom postupne dokonvergovali k tomuto. taktiez niekolkonasobne zmeny vedenia davali tusit ze nie je vsetko ok. myslim ze tam budu rozne nazorove prudy v raiffeisene a chvilu vitazil jeden a chvilu druhy. a s tym suviselo nepredvidatelne skrtenie alebo uvolnovanie penazi od matky a zaroven skrty cez rozpocet v podnikatelskom plane.

inac pride mi ze minaju prachy dost neefektivne a nie prilis lowcostovo, ale zas aj ten vysledok je krajsi nez polska amatercina od mbank.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa filip glasa »

nechce sa mi verit ze by na nasom trhu nebol priestor pre nizkonakladovu banku.
priestor je, len na tom este nikto nezarobil. A nie je dovod pre ziadnu firmu dlhodobo take nieco dotovat.

V pripade ING to siece nedotuju (asi) ale ani to nie je pre nich ejaky vyznamny biznis (popri poistkach). Mbank a Axa ani nehovorim. Proste nemozes donekonecna ludom davat nejaku sluzbu zadarmo a este robit nabor medzi totalnymi flukuantmi ako su klienti lowcost bank a sporiacich uctov.
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

Ono zase Zuno mi neprislo ako uplne lowcost. V principe fungovali na poplatkoch ako Tatrabanka (spoplatneny balik a po splneni podmienok zlava 100%). Skor asi oslovovali nespravnu cielovu skupinu (proste taky mackopes). Nie dost lowcost (ako mbank) ale zase nie az tak "high profile" ako kamenne banky.

Ak to tu zabalia, tak ma to vcelku bude mrziet. Planoval som ich vyuzivat ako hlavnu banku za nejaky cas.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa filip glasa »

Tak neviem, ale ja som mal v Zuno vsetko zadarmo a urok bol realtivne dobry. Jedien ak by si chcel kartu a klasicke kamenno bankove operacie, tak boli uz normalne drahi.
Ale do tychto sporiacouctovych bank ja osobne ako nechodim pre kamennobankove sluzby.
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

filip glasa napísal:Tak neviem, ale ja som mal v Zuno vsetko zadarmo a urok bol realtivne dobry. Jedien ak by si chcel kartu a klasicke kamenno bankove operacie, tak boli uz normalne drahi.
Ale do tychto sporiacouctovych bank ja osobne ako nechodim pre kamennobankove sluzby.
Ved prave. Mne prislo Zuno uplne pouzitelne. Vpodstate to pre mna bola taka vylepsena Tatrabanka s dobrymi urokmi.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa filip glasa »

Zuno opat bude znizovat uroky od 4.11.:
Dobrý deň, Filip,

I keď nás to neteší, od 4.11.2013 ZUNO znižuje úroky na sporiacich produktoch.

Sledujeme situáciu na finančných trhoch a aj kvôli tomu sme sa rozhodli pristúpiť ku kroku, ktorý Vás zrejme nepoteší. Mrzí nás to, no musíme sa prispôsobiť zmenám na trhu. Od 4. novembra 2013 ZUNO zníži úrokovú sadzbu na SPORENÍ a SPORENÍ PLUS, podrobnosti nájdete na webe.
---------------SPORENIE------SPORENIE PLUS
Pôvodné úroky---0,9 %----------1,3 %
Nové úroky-------0,8 %----------1,2 %
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

no, zo Zuna sa stava standardna banka... :(
od 1.2.2014 sa rusi moznost mat zadarmo ucet+ so zostatkom 6000 eur (a viac)... uz sa bude ratat len platba...
a este to vydavaju ako dobru vec...
marco
Silver Member *
Príspevky: 208
Dátum registrácie: Pi 11 05, 2012 11:27 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa marco »

rmaly - bude sa platit za vedenie uctu ? teraz tam mam momentalne nulovy zostatok. dik

EDIT: uz som pozrel - standardny UCET bude nadalej zadarmo, spoplatneny bude UCET PLUS
"Who has a lot of money, can speculate.
Who has little money, must not speculate.
Who has no money, has to speculate."(A. Kostolany)
Blazz
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Št 30 10, 2008 1:50 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Blazz »

Kto by dal 6000 EUR na ucet pri takych slabych urokoch?
marco
Silver Member *
Príspevky: 208
Dátum registrácie: Pi 11 05, 2012 11:27 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa marco »

a kam ich ma dat, ked sa nechce viazat ani na terminaku ?
"Who has a lot of money, can speculate.
Who has little money, must not speculate.
Who has no money, has to speculate."(A. Kostolany)
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

Blazz napísal:Kto by dal 6000 EUR na ucet pri takych slabych urokoch?
pozri, mam 6 mesacnu rezervu tam, kde by som ju mal dat ked chces mat k peniazom pristup hocikedy?
kobolcs
Active Member
Príspevky: 87
Dátum registrácie: Ut 27 03, 2007 11:08 pm
Bydlisko: BA

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa kobolcs »

rmaly napísal:pozri, mam 6 mesacnu rezervu tam
pre pripad ak by nahodou sa ti nieco vazne stalo tak ti odporucam minimalne 12 mesacnu rezervu, aby si nedopadol ako ja.


[off] Moj pribeh - pagedown ak ta nezaujima

Mal som 6 mesacnu rezervu, od maja do augusta na PNke [tzn prijem 640eur za tie mesiace] ale vzdy 3 tyzdne a potom tyzden v praci aby som nemal narok na komercne plnenie z PN :(, od augusta odchod z roboty lebo som nevladal robotu Samozrejme narok na prispevok, z uradu prace vyplacaju vraj po 2-3 mesiacov spatne. ja som bol v novembri "uspesne" komisionalne uznane za invalidny osobou na 80%.

Okamzite pozastavane vyplacanie podpory v nezamestnanosti {este ani jedna nebola vyplatena od septembra]. Invalidny dochodok dostanem do 60 dni od komisie aj spatne k augustu spolu aj s rozhodnutim a vycislenim mesacnej sumy (nevedeli mi povedat ani pribliznu sumu ci to bude tych priemernych 300 alebo nieco normalne - poslednych pat rokov som mal ITckarsky prijem v BA).

Veril som ze nejake peniaze v decembri uz dostanem, ale v pondelok ma cakalo 'nadherne' vianocne prekvapenie list od Socpoist ze "pre velku vytazenost predlzujeme lehotu na vydanie rozhodnutia o dalsich 60 dni". cize pesimisticky vzane az na marec.

A mne sa minula okmzite dostupna financna rezerva takto uz meskam splatkami, ktore mam poistene presne na tento pripad {smrt, trv.invalidita} ale bez rozhodnutia soc. poist. komercna poistovna ani nezacne skumanie [to bude dalsi zadrhel - ale o tom potom - videl uz niekto vas formular na poistnu udalost trv.invalidita choroba u cardiff, ci cp zdravi. ] a samozrejme tak mal by som platilt vsetky splatky este ja od maja z nizkeho a od augusta z nuloveho prijmu.

Uz je to 9 mesiacov a este snad max 3 predomnou, a pracovat nemozem.

Tak odkladam ci ciastocne splacam 'nedolezite' splatky ktore mi vezme len nejaky majetok ako napr. auto, fond oprav, dane a pod.

To samozrejme bolo a bude odmenene vselikymi zapismi a pokutami ci znizovanim ratingu z "top klient" na typ 'neplatic' a lubostnymi listmi od veritelov. Bohuzial ,ci bohudik? maju mi co poexekuovat ale snad sa tam nedostanem, lebo potom ....
[off]

chcel som tým povedať že 6 mesiacov pri rychlosti našich úradoch je pramálo - a to som vsetkym presial na prvy sup bez odvolavania ci sudov
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

no, dost desny pribeh... :(

ale ja mam manzelku, ktora tiez dost zaraba a mam ja na ucte 6m rezervu a ona na ucte 6m rezervu, takze defacto pre jedneho rocna, pre dvoch polrocna... samozrejme mame poistenie zarobku ak by pn trvalo viac ako dva mesiace...
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

ajaj, no to je riadne na hovno :(
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa jogo »

Sorry Kobolcs, kym som precital tento tvoj prispevok, uz som ti odpovedal vo vlakne smothies.
Mal som podobny problem pred 15 rokmi. Rok marodky, v podstate invalid a prijem polovica platu bez diet, cize asi tretina bezneho prijmu. Jedine stastie bolo, ze som nemal ziadne pozicky, inac by to bolo velmi tazke.
Ale postupoval som podobne ako ty, cize hladal som alternativnu cestu ako si prinavratit zdravie.
Manualna praca, cvicenie a zmena stravy mi vratila stratene zdravie.
Ty si zacal od stravy-smothies, skus este telesne aktivity a pohyb.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
kobolcs
Active Member
Príspevky: 87
Dátum registrácie: Ut 27 03, 2007 11:08 pm
Bydlisko: BA

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa kobolcs »

dik za pochopenie.
Naozaj kazdemu odporucam mat rychlo dostupnu rezervu na 12 mesiacov/ osoba. Ja mam vselijake long term investicie typu poda, les,znamky a jeden dom v"hornej dolnej", a viazane financie v mnou poskytnutych pozickach . Ale z tychto rychlo vytlct peniaze nejde.
jogo : odpoved v smoothie vlakne
mr.key
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ut 25 02, 2014 11:59 am

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa mr.key »

zdravim napadla mi taka spekulativna myslienka ohladom zuno kreditky (tej normalnej nie platinovej). ci sa da zobrat ten max. uver 7000e a dat si ho niekam na sporiaci ucet napriklad na mesiac a potom uver do 55 dni zas splatit a tak dokolecka.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa davoo »

Toto sú exploity za pár centov, priveľa roboty je s tým a neviem, či ti to vôbec zarobí na poplatky.
mr.key
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ut 25 02, 2014 11:59 am

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa mr.key »

poplatky nie su ziadne ak hovorime o beznej kreditke, jedine pri nesplacani na cas, to je ale uz ina story. ci by s tym bolo vela prace nemyslim si, par klikov v IB, ak by to teda bolo tak ako si myslim lebo tu sa uvadza, ze karta umoznuje previest peniaze na ucet http://www.zuno.sk/platobne-karty/" onclick="window.open(this.href);return false;. je jasne, ze sa na tom neda ryzovat ale lepsie ako drotom do oka. jedine ak by to malo nejaky skryty hacik. napr sa uvadza ze bezurocna splatnost "az" do 55 dni. kartu samozrejme nemam, riesim to cisto na teoretickej urovni.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa davoo »

Áno, v zune môžeš posielať peniaze z kreditky. Len nie, že to budeš posielať na sporiaci účet zuna, zas taký retardi nie sú, aby nevideli v systéme čo vyvádzaš.
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

davoo napísal:Áno, v zune môžeš posielať peniaze z kreditky. Len nie, že to budeš posielať na sporiaci účet zuna, zas taký retardi nie sú, aby nevideli v systéme čo vyvádzaš.
Vies aj nejake blizsie info? Lebo vo VOP to je spomenute, overoval som to aj cez chat, ale mudrejsi nie som (ta teta bola taka pribrzdena)...
Ide mi o to, ze ako to funguje (viem z toho platit najom, ucet za telefon, elektrinu a tak alebo ako to je)?
A ake su poplatky - teta odpovedala na otazku "take ako pri platbe u obchodnika alebo vybere hotovosti z bankomatu", ze "ano" :) (je vonku tma alebo svetlo - ano)...
:)

lebo napriklad s kreditkou TB jedine co viem, tak sa da platit (okrem standardu) teleinkaso od orange (faktura za mobil / sluzby)...
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa davoo »

Tú kreditku mám a skúšal som to. Normálne z nej ide platiť ako z bežného účtu, posielať peniaze na iný. Dole v IB pri kreditke máš možnosť "Previesť finančné prostriedky". Tety na chate sú vždy brzdy. :lol:
A poplatky som nepostrehol. Normálne si pošleš peniaze z kreditky na iný účet a keď ich tam nevrátiš všetky do doby splatnosti, platíš úroky za požičanú sumu ako u normálnej kreditky.
mr.key
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ut 25 02, 2014 11:59 am

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa mr.key »

co tak modelova situacia ja aj priatelka by sme poziadali o kreditku v zuno. pri pozicke povedzme ak by sa dalo tych 7 litrov by sme si uvery previedli vzajomne na ucty a hodili na sporiaci ucet. sporiaci ucet plus asi nie je na to vhodny, kedze by sa muselo kazdy mesiac s prostriedkami hybat. potom napr. po 50tich dnoch by sme uvery splatili. druha varianta poslat peniaze na sporiaci ucet v mbank. teoreticky by to bolo uz 14 litrov co by v pripade uroku v mbank 0.9% malo hodit mesacne v cistom nejakych 8.40e ak som dobre pocital.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa davoo »

Teoreticky by to malo ísť. Ale inak čo som si bral kartu, tak tam majú dosť prísne podmienky. Na platinovú kartu musíš mať desiatky tisíc eur príjem mesačne. U tej normálnej to asi bude rovnaké. A babrať sa pre 17 euro s týmto micro exploitom pri 20k+ household príjme mesačne. S menej vám určite plný limit na kreditke neodomknú. Neviem mne by sa to nechcelo, asi som slabý kapitalista...
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

davoo napísal:Teoreticky by to malo ísť. Ale inak čo som si bral kartu, tak tam majú dosť prísne podmienky. Na platinovú kartu musíš mať desiatky tisíc eur príjem mesačne. U tej normálnej to asi bude rovnaké. A babrať sa pre 17 euro s týmto micro exploitom pri 20k+ household príjme mesačne. S menej vám určite plný limit na kreditke neodomknú. Neviem mne by sa to nechcelo, asi som slabý kapitalista...

Dik za prvy prispevok - moze to zavazit pri migracii zo starej kreditky na novu... je to fakt zaujimave

Na margo platinovej kreditky - mam ju ponuknutu v IB od Zuna na tusim 20.000 eur a ani vyplata mi tam nechodi. Sice tam z vyplaty posielam nejake stovky mesacne a mal som tam ulozene peniaze na stavbu domu (desiatky tisic), ale ako prijem som ich nemal... tak to asi nebude take prisne (samozrejme, este som o nu neziadal, tak neviem, ci to len nie je styl "slibem nezarmoutis" :) )
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

mr.key napísal:co tak modelova situacia ja aj priatelka by sme poziadali o kreditku v zuno. pri pozicke povedzme ak by sa dalo tych 7 litrov by sme si uvery previedli vzajomne na ucty a hodili na sporiaci ucet. sporiaci ucet plus asi nie je na to vhodny, kedze by sa muselo kazdy mesiac s prostriedkami hybat. potom napr. po 50tich dnoch by sme uvery splatili. druha varianta poslat peniaze na sporiaci ucet v mbank. teoreticky by to bolo uz 14 litrov co by v pripade uroku v mbank 0.9% malo hodit mesacne v cistom nejakych 8.40e ak som dobre pocital.

tak som radsej volal priamo na hotline a naozaj sa to da, ale pozor - mozes previest len 50% uveroveho ramca (takze zo 7.000 len 3500)... a podla vsetkeho asi iba ako jednorazove ukony (ziadne asi trvale prikazy - ale to neviem, lebo nemam zatial)...
gangstro
Príspevky: 74
Dátum registrácie: St 25 05, 2011 2:40 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa gangstro »

Och - taká fajná kreditka a ja o tom neviem!!
Ja podobne využívam Žolík kartu - tam sa dá previesť celý úverový rámec previesť na BÚ
Napísať odpoveď

Návrat na "Banky, vklady, sporenie, stavebné sporiteľne"