Zuno Bank

Termínované vklady, sporiace účty, bežné účty, úroky v bankách, stavebné sporenie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
marco
Silver Member *
Príspevky: 208
Dátum registrácie: Pi 11 05, 2012 11:27 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa marco »

v Zune som nieco vyse polroka,- prevazne kvoli sporiacemu plus-ku, ktore bolo za 2,5 perc. predpokladam, ze nas tu je takych viac. takze loajalita pojde tiez stranou a zalozim aj mbank. Zuno nebudem hned rusit, mozno pridu s niecim zaujimavym casom, ale peniaze presuniem.

taktiez ma prekvapili vyrazne lepsie sadzby na terminakoch v prospech mbank. nebude to tym ,ze este nezverejnovali zmeny v cennikoch ? ak ostanu tak, ako som prave pozeral - potom 12mes. - 2,3 Zuno / 2,9 MBank , 6 mes. - 1,8 Zuno / 2,4 Mbank
"Who has a lot of money, can speculate.
Who has little money, must not speculate.
Who has no money, has to speculate."(A. Kostolany)
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa filip glasa »

nerus, naco by si ucty rusil ked su zadarmo. Ked bude najaka zaujimava akcia, tak tam zase peniaze posles. Mozno este oprasime aj grid karty k ING kontu :lol:
marco
Silver Member *
Príspevky: 208
Dátum registrácie: Pi 11 05, 2012 11:27 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa marco »

suhlasim s tebou. v podobnom duchu som sa aj vyjadril. je to mozno len 0,1 percenta, ale z principu si ten sporiaci ucet urcite otvorim a stoji mi to za tych par minut roboty. v pripade terminakoch ani nehovorim.
"Who has a lot of money, can speculate.
Who has little money, must not speculate.
Who has no money, has to speculate."(A. Kostolany)
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa filip glasa »

Sak Zuno znizuje od 20.10. na 1,6% klasický účet a plus na 2,01%.
To je už dosť veľký rozdiel oproti mBank. Preto presúvam.
marco
Silver Member *
Príspevky: 208
Dátum registrácie: Pi 11 05, 2012 11:27 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa marco »

Mozno som sa trochu zle vyjadril, resp. bral som to z pohladu mojho vyuzivania sluzieb. V Zune som mal prakticky vsetky peniaze na Sporeni plus, preto u mna ten rozdiel v zasade len 0,1 percenta. eMax plus je za 2,1 p.a., navyse za podmienok ako bezne sporenie v Zuno. takze nieje o com - suhlasim
"Who has a lot of money, can speculate.
Who has little money, must not speculate.
Who has no money, has to speculate."(A. Kostolany)
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 750 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

ako poznam mbank, tak na seba nenecha dlho cakat a pojde tiez dole... zial
prachy mam aj tam aj tam (a aj ING konto mam otvorene, ale tam mam len 0.06 euro :) )
hogofogo
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St 09 01, 2008 10:32 am

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa hogofogo »

Zmena sadzieb v ZUNO bola len otázkou času, to asi vieme všetci, ale až takú výraznú som nečakal. Alternatíva pre mňa sa volá Neviazaný termínovaný vklad 2,5% p.a.(Poštová Banka) http://www.postovabanka.sk/sk/osobne-fi ... any-vklad1" onclick="window.open(this.href);return false;
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Biosko »

Osobne s postovou nemam dobre skusenosti, hlavne tie ich poplatky za ucet a za transakcie a vlastne za vsetko. Neviem ako je to s tymto ale neverim ze tam nie je nejaky poplatok za nieco podla vzoru postovej banky.
janostruhar
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ne 04 11, 2012 3:14 am

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa janostruhar »

Filip: Vravíte, že mBank má nejakú lepšiu službu ako Zuno? Registroval som sa tam práve kvôli sporeniu plus a 2,5% a kým som podpísal zmluvu, tak to znížili na 2,01%. Chcel som nejaké fajn odkladisko tak na pravidelných hore dolu oscilujúcich pár sto eur mesačne, kým si nájdem čas naučiť sa s peniazmi nejako rozumne zaobchádzať...Ďakujem.
marco
Silver Member *
Príspevky: 208
Dátum registrácie: Pi 11 05, 2012 11:27 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa marco »

janostruhar - vsetky info ohladom sporiacich uctov su napisane v tejto teme vyssie

Zuno - 2,01 pre SPORENIE PLUS - teda ak v ramci mesiaca vyberies peniaze, resp presunies, tak sa ti nerataju uroky v danom mesiaci.

mBANK - 2,1 - s tym, ze neprichadzas o urok ani pri vybere. teda je to vlastnostami rovnaky produkt ako v ZUNO klasicke SPORENIE, ktore je urocene 1,6
"Who has a lot of money, can speculate.
Who has little money, must not speculate.
Who has no money, has to speculate."(A. Kostolany)
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa filip glasa »

ako pisal Marco. To zo ma Zuno teraz za 1,6 % tak mBank ma za 2,1%.
calculator
Active Member
Príspevky: 76
Dátum registrácie: Ut 22 02, 2011 8:35 am

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa calculator »

Biosko napísal:Osobne s postovou nemam dobre skusenosti, hlavne tie ich poplatky za ucet a za transakcie a vlastne za vsetko. Neviem ako je to s tymto ale neverim ze tam nie je nejaky poplatok za nieco podla vzoru postovej banky.
no momentálne fakt väčší úrok ako 2,5% na neviazanom vklade nikde nedostanete...a jediný poplatok je za čiastočný výber a to je 7 eur... ak sa vyberie celá suma je to zadarmo. preto môže byť pre niekoho výhodne založiť si viac ako jeden NTV aby v prípade, že potrebuje nejaké prostriedky zrušil jeden úplne zadarmo, ako keby mal z jedného vyberať čiastočný vklad..
A dá sa kedykoľvek prihadzovať suma zadarmo na účet.
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Biosko »

calculator napísal: no momentálne fakt väčší úrok ako 2,5% na neviazanom vklade nikde nedostanete...a jediný poplatok je za čiastočný výber a to je 7 eur... ak sa vyberie celá suma je to zadarmo. preto môže byť pre niekoho výhodne založiť si viac ako jeden NTV aby v prípade, že potrebuje nejaké prostriedky zrušil jeden úplne zadarmo, ako keby mal z jedného vyberať čiastočný vklad..
A dá sa kedykoľvek prihadzovať suma zadarmo na účet.
Aku to ma logiku brat taky poplatok. Mam na ucte 1000E. Chcem vybrat 200E. Za predcasny vyber je poplatok 7. Ok tak zrusim ucet dostanem 1000E+uroky, poplatok neplatim. Dam na bok 200E a obratom si zalozim novy so zvyskom. Suma sumarum ako keby som vybral z uctu bez poplatku. Nejako mi chyba ta logika preco tam dali poplatok 7E. Je to uplne nezmysel pokial tam nie je nejaky hacik.
rasto800
Gold Member **
Príspevky: 397
Dátum registrácie: Ut 14 08, 2012 10:50 am

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rasto800 »

janostruhar napísal:Filip: Vravíte, že mBank má nejakú lepšiu službu ako Zuno? Registroval som sa tam práve kvôli sporeniu plus a 2,5% a kým som podpísal zmluvu, tak to znížili na 2,01%. Chcel som nejaké fajn odkladisko tak na pravidelných hore dolu oscilujúcich pár sto eur mesačne, kým si nájdem čas naučiť sa s peniazmi nejako rozumne zaobchádzať...Ďakujem.
No pokial sa jedna o par sto euro tak je asi uplne jedno ci je urok 2, 3 ci 1 percento a urcite nestoji za namahu a vynalozeny cas riesit miesto kde dostanem o pol percenta viac. Radsej ten cas venovat pozeranim do grafov a hladat ako takto priat ku vacsim percentam!
calculator
Active Member
Príspevky: 76
Dátum registrácie: Ut 22 02, 2011 8:35 am

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa calculator »

Biosko napísal: Aku to ma logiku brat taky poplatok. Mam na ucte 1000E. Chcem vybrat 200E. Za predcasny vyber je poplatok 7. Ok tak zrusim ucet dostanem 1000E+uroky, poplatok neplatim. Dam na bok 200E a obratom si zalozim novy so zvyskom. Suma sumarum ako keby som vybral z uctu bez poplatku. Nejako mi chyba ta logika preco tam dali poplatok 7E. Je to uplne nezmysel pokial tam nie je nejaky hacik.
No ten poplatok je tam asi preto, ze ucet s urokovou sadzbou 2,5% si mozno otvorit iba do konca januara...aspon doterajsie roky to tak bolo..cize potom sa to neda urobit tak ze zrusim cely ucet a vlozim o nieco nizsiu sumu za urok 2,5%
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Biosko »

aha no tak to uz moze byt
pistabaci
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut 18 12, 2012 6:59 am

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa pistabaci »

Pozor na ZUNO bank!
Moja skúsenosť v Zuno je veľmi zlá ! Účet zadarmo .....majú to premyslené ako Vás dobehnúť o serioznosti ani slychu.....Fakty : ak máš účet plus /úrok 2,5% bez viazanosti/musíš mať aspoň 6500 Eur na účte
aby Ti neučtovali poplatok za vedenie účtu, inak 2,80 Eur. Finta je v tom, že poplatok účtujú -2,80 Eur na konci mesiaca a na začiatku mesiaca ďalšieho ak tam máš 6500 Eur Ti pripíšu +2,80 Eur. Problém nastal keď som chcel zrušiť účet....ak chceš úroky za daný mesiac, musíš vybrať vklad až v novom mesiaci a tak buď nedostaneš úrok , alebo zaplať 2,80 za vedenie účtu. Takže žiadne zadarmo , keď odchádzaš treba Ťa pokefovať.....a aby to nebolo všetko oznámenie o debete mi prišlo o mesiac neskôr a tak mali ďalších 2,80 za vedenie účtu, ktoré oni vedú napriek tomu, že Ty nechceš ! Na zrušenie majú 30 dní.......a spôsob zrušenia len keď splňuješ podmienky...../nesmie byť debet/ len cez ich call centrum elektronicky alebo telefonicky. Kľučky háčky aby sme Ťa dostali...Takto ma obrali aj moju manželku - dôchodcov o 4x 2,80 Eur!
Nie je všetko zlato čo sa bliští v reklame vyzerá ZUNO suprovo , zadarmo účet, zadarmo karta, zadarmo atd a nakoniec oberú Ťa a utiecť od nich je doslova horor...neni nad kamenné banky !
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Biosko »

Zdravim,
Ano je sice pravda ze na ucte musis mat viac ako 6500E za ucet plus aby si neplatil tento poplatok za ucet plus, no mozes miesto neho vyuzivat standartny ucet ktory je bez poplatku.
Myslim ze celemu problemu sa dalo predijst ak by si ucet plus zrusil predtym ako si isiel rusit ucet. Napriklad ucet by si si rusil zaciatkom noveho mesiaca kvoli urokom tak sluzbu ucet plus by si dal zrusit 15dni predtym, tympadom by ti sluzba platila do konca mesiaca ale v novy mesiac a dalsie mesiace uz nie.
kobolcs
Active Member
Príspevky: 87
Dátum registrácie: Ut 27 03, 2007 11:08 pm
Bydlisko: BA

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa kobolcs »

staci jeden mail z ib 3 prac dni pre koncom mesiaca ze to chces zmenit na UCET a mas po probleme.
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 750 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

pistabaci napísal:Pozor na ZUNO bank!
Moja skúsenosť v Zuno je veľmi zlá ! Účet zadarmo .....majú to premyslené ako Vás dobehnúť o serioznosti ani slychu.....Fakty : ak máš účet plus /úrok 2,5% bez viazanosti/musíš mať aspoň 6500 Eur na účte
aby Ti neučtovali poplatok za vedenie účtu, inak 2,80 Eur. Finta je v tom, že poplatok účtujú -2,80 Eur na konci mesiaca a na začiatku mesiaca ďalšieho ak tam máš 6500 Eur Ti pripíšu +2,80 Eur. Problém nastal keď som chcel zrušiť účet....ak chceš úroky za daný mesiac, musíš vybrať vklad až v novom mesiaci a tak buď nedostaneš úrok , alebo zaplať 2,80 za vedenie účtu. Takže žiadne zadarmo , keď odchádzaš treba Ťa pokefovať.....a aby to nebolo všetko oznámenie o debete mi prišlo o mesiac neskôr a tak mali ďalších 2,80 za vedenie účtu, ktoré oni vedú napriek tomu, že Ty nechceš ! Na zrušenie majú 30 dní.......a spôsob zrušenia len keď splňuješ podmienky...../nesmie byť debet/ len cez ich call centrum elektronicky alebo telefonicky. Kľučky háčky aby sme Ťa dostali...Takto ma obrali aj moju manželku - dôchodcov o 4x 2,80 Eur!
Nie je všetko zlato čo sa bliští v reklame vyzerá ZUNO suprovo , zadarmo účet, zadarmo karta, zadarmo atd a nakoniec oberú Ťa a utiecť od nich je doslova horor...neni nad kamenné banky !
tak ty nadavas za to, ze za specifickych podmienok si musel zaplatit 2.80, ale velebis kamenne banky, kde ta oholia kazdy mesiac bez ostychu aj o niekolkonasobok :)

Inac, staci ti 6000, netreba 6500 :)
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa filip glasa »

alebo 200 EUR nakup cez ich kartu
Salomon
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št 27 12, 2012 3:54 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Salomon »

filip glasa napísal:alebo 200 EUR nakup cez ich kartu
Nerozumiem, vysvetlíte to?
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 750 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

Salomon napísal:Nerozumiem, vysvetlíte to?
Ucet plus (ci ako sa to vola - proste ten spoplatneny 2.80 eur) mozete mat zdarma dvoma sposobmi:
a, mate na uctoch (beznych, sporiacich, terminakoch atd) minimalne 6000 eur
b, mesacne ich kartou (myslim, ze len debetnou) zaplatite v obchodoch (pumpach, internete apod) aspon v hodnote 200 eur (teda bude to zuctovane v tom mesiaci, v ktorom chcete mat ucet zdarma)
Mali by to mat aj niekde na stranke popisane
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa filip glasa »

mne zrovna pise v IB ze mam nakupit za 200 EUR ich kartou, alebo teda ten zostatok 6500 EUR.
200 EUR za meisac je velmi malo, to zaplati naozaj kazdy za bezne nakupy. Cize hned moze mat ten plus ucet zadarmo.
kiikino
Silver Member *
Príspevky: 281
Dátum registrácie: Št 23 08, 2012 7:05 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa kiikino »

ZUNO zase znizije uroky

https://www.zuno.sk/o-nas/blog/detail/u ... h-15-02-13

v diskusii pod spravou su ludia pekne nasrati

co sa mna tyka presuvam peniaze spat do SLSP podobny urok a predsa SLSP povazujem za bezpecnejsiu banku
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 750 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

ale nemas tam zase privysoke poplatky?
kiikino
Silver Member *
Príspevky: 281
Dátum registrácie: Št 23 08, 2012 7:05 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa kiikino »

za ucet platim mesacne 2,30 a za kartu tusim 20 eur rocne
je to tak na hranici toho co som ochotny dat za ucet
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Biosko »

No nic vidim to na nove konto v mbank. Tam maju zatial 2%. Ale maju aj taku vyhodu ze 3 mesacny vklad za 2.1%.
Idem si precitat zmluvne podmienky mbank ked tak to hned vyplnit.
Co sa tyka bezpecnosti zuno vs slsp je rovnaka, je to rucene do 100 000euro aj tu aj tam.
Nevidim ziaden doved na SLSP ved uroky maju ubohe alebo nie? Ake su tam vlastne napiste niekto cisla. Dik
kiikino
Silver Member *
Príspevky: 281
Dátum registrácie: Št 23 08, 2012 7:05 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa kiikino »

tu ide skor o to ze v slsp mam ucet uz dlho, aj som ho planoval zrusit ale najak som si nanho zvykol
v slsp mam vlastne hlavny ucet a odtial posielam peniaze kade tade

uroky na terminakoch su ubohe
http://www.slsp.sk/us-terminovane-vklady.html

uroky na sporeni su porovnatelne
http://www.slsp.sk/us-sporenie-k-osobnemu-uctu.html
avsak je tam rozdiel a to ten ze musis do sporenia vkladat pravidelnu sumu a sporenie je urcene na nejaku urcitu dobu - takze vyrazne obmedzenia oproti zunu
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa filip glasa »

ved mozes mat SLSP aj mBank spolu
rasto800
Gold Member **
Príspevky: 397
Dátum registrácie: Ut 14 08, 2012 10:50 am

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rasto800 »

kiikino napísal:uroky na sporeni su porovnatelne
http://www.slsp.sk/us-sporenie-k-osobnemu-uctu.html
avsak je tam rozdiel a to ten ze musis do sporenia vkladat pravidelnu sumu a sporenie je urcene na nejaku urcitu dobu - takze vyrazne obmedzenia oproti zunu
SLSP sporenie k osobnemu uctu je uplne naprd. Darmo mi daju trebars aj 2% urok ked si tam nemozem dat na zaciatok(resp.hocikedy) vklad aky chcem. Takze nepouzitelne toto SLSP riesenie!
kiikino
Silver Member *
Príspevky: 281
Dátum registrácie: Št 23 08, 2012 7:05 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa kiikino »

rasto800 na zaciatku tam davas mimoriadny vklad, potom uz pevnu sumu
nikde som si nevsimol ci sa uroky pripisuju mesacne alebo na konci sporenia - tym padom predpokladam ze na konci
porovnaval som uroky v zune a slsp su tam rozdiely v prospech zuna ale minimalne, natahovat sa tu o 0,2 % pre mna nema zmysel

filip zuno som zakladal vlastne len na skusku ako to ide s tym internetovymi bankami a bol som spokojny ale zas som odtial nikdy nic neplatil takze nemozem nejak moc hodnotit
peniaze aj tak chcem v najblizsej dobe investovat do niecoho rizikovejsieho takze mbank nebudem zakladat
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Biosko »

Investovat je jedna vec mat niekde financnu rezervu druha. Ak beriem fakt ze financna rezerva by mala byt v priemere 6-12 platov povedzme 20 000eur rozdiel medzi zuno za 1.8 a mbank 2 alebo ich 3 mesacny vklad 2.1 je asi 5eur mesacne. Do roka povedzme 50eur lebo to pocitam z hlavy a urcite je to trochu menej ako 5eur mesacne. No ale aj tak su to peniaze ktore ziskas len vyplnenim papiera.
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 750 times
Been thanked: 81 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rmaly »

Mne sa javi zatial Zuno ako potencialna hlavna banka (raz).
Mam (zial) ucty v mnohych bankach. Zatial hlavny v TB, ale v Zuno vidim potencial. Vyssie uroky by som bral ako bonus. mBank tiez ok, len sa mi zda, ze trosku tie sluzby (teraz myslim ako moznosti - nie ako servis) su trosku obmedzenejsie pre plne vyuzivanie iba ako hlavny ucet.
Ale mam ju tiez :)
akcni_stravenky
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Ut 13 04, 2010 8:04 pm
Bydlisko: BA, Praha

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa akcni_stravenky »

znizenie urokov na vkladoch od konca januara, znizenie urokov na Sporeni a Sporeni plus od 15. februara
http://www.zuno.sk/o-nas/blog/detail/ur ... h-15-02-13" onclick="window.open(this.href);return false;
rasto800
Gold Member **
Príspevky: 397
Dátum registrácie: Ut 14 08, 2012 10:50 am

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa rasto800 »

akcni_stravenky napísal:znizenie urokov na vkladoch od konca januara, znizenie urokov na Sporeni a Sporeni plus od 15. februara
http://www.zuno.sk/o-nas/blog/detail/ur ... h-15-02-13" onclick="window.open(this.href);return false;
A tych 10 predchadzajucich prispevkov si si nevsimol? :)
akcni_stravenky
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Ut 13 04, 2010 8:04 pm
Bydlisko: BA, Praha

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa akcni_stravenky »

vsimol...boze, ja som blbec :)
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Ak by som mal v ZUNO sporeni prvu polovicu mesiaca 1000 EUR a druhu polovicu mesiaca by som pridal dalsich 1000 EUR ... ako by na konci mesiaca vyratali urok? Ratali by ho len z 1000 EUR? Alebo akoby z 1500 EUR za 1/12 roka? Alebo z 2000 EUR?
marco
Silver Member *
Príspevky: 208
Dátum registrácie: Pi 11 05, 2012 11:27 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa marco »

nepoviem ti na 100 percent, ale myslim, ze prvych 1000eur sa bude urocit za obdobie celeho mesiaca a dalsich 1000eur alikvotne podla dni, kedy sa urobil vklad.
"Who has a lot of money, can speculate.
Who has little money, must not speculate.
Who has no money, has to speculate."(A. Kostolany)
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Zuno Bank

Príspevok od používateľa Biosko »

uroci sa na dennej baze, ale urok sa ti pripise na konci mesiaca.
Napísať odpoveď

Návrat na "Banky, vklady, sporenie, stavebné sporiteľne"