Pozicka

Termínované vklady, sporiace účty, bežné účty, úroky v bankách, stavebné sporenie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
mirvetelikovi
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 11 07, 2012 9:27 pm

Pozicka

Príspevok od používateľa mirvetelikovi »

Potrebujem rychlo ziskat pozicku s vyhodnými podmienkami. Neviete mi poradit? Pocul som, ze spolocnost Ferratum poskytuje vyhodne mikropozicky. Viete o tom nieco? Dakujem
PetrikX
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Št 11 10, 2007 1:41 pm

Re: Pozicka

Príspevok od používateľa PetrikX »

jojo, pokial tvoj prispevok nie je reklama na Ferratum, tak je naozaj "vyhodne".
Pozicaj si 100 eur na mesiac, musis vratit "iba" 138. cize urok 38% MESACNE. Vyhodne ako svina. Najma pre nich.
Kontrast
Active Member
Príspevky: 129
Dátum registrácie: Ut 07 02, 2012 10:16 pm

Re: Pozicka

Príspevok od používateľa Kontrast »

Ak je to pravda, tak spolocnost Ferratum nie je dôveryhodná. Mozno sa jedna o úžeru alebo aj podvod. Podvod je zly! Úžera a Ferratum sú možno vyhľadávané slová na internete, rovnako ako predĺženie pôžičky.

p.s. tento post bude najditelny cez google. :oops:
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Pozicka

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

Well :)) ty si mi coraz viac sympatickejsi :)
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Pozicka

Príspevok od používateľa jogo »

Well, ty si kuzelnik. Vcera napises prispevok a dnes je na 1 mieste v Googli. :shock:

Mirveletikovi:
Tu mas odkaz na jednu diskusiu,http://www.porada.sk/archive/index.php/t-114134.html ktoru mi vyhodil Google nedaleko Welloveho odkazu. Pozri si hned prvy prispevok a zamysli sa, ci vies rychlo a dobre citat a ci sa dokazes "vysomarit" z pravnickych kluciek, ktore podobne zmluvy osahuju.
Ale osobne si myslim,ze by si sa mal obratit na banku. A ak ti banka nepozicia, tak mas financny problem, ktory pozickou s takym vysokym urokom urcite nevyriesis.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
petka49
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Pi 20 02, 2015 5:20 pm

Re: Pozicka

Príspevok od používateľa petka49 »

Ja som si pozicala odtialto: "link zmazany adminom" a som velmi spokojna. Peniaze som mala skoro ihned, ziadne zbytocne natahovacky a co sa tyka splatok boli velmi ustretovi a mohla som si ich navolit podla seba. Urcite odporucam neolutujete :)
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 100 times

Re: Pozicka

Príspevok od používateľa Rokosák »

Urokova miera bola tiez ustretova?
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: Pozicka

Príspevok od používateľa iceberg8 »

petka49 napísal:Ja som si pozicala odtialto: "https://www.http://fuckspam.com/" a som velmi spokojna. Peniaze som mala skoro ihned, ziadne zbytocne natahovacky a co sa tyka splatok boli velmi ustretovi a mohla som si ich navolit podla seba. Urcite odporucam neolutujete :)
nejdu ksefty, ci tu niekto trpi zmenou pohlavia na internete ?
moja pamat nie je dokonala, ale myslim, ze tento luzer tu uz posielal spam prispevok kdesi..
zrejme len bot..
Odoslané z počítača
Napísať odpoveď

Návrat na "Banky, vklady, sporenie, stavebné sporiteľne"