Refinanc

Termínované vklady, sporiace účty, bežné účty, úroky v bankách, stavebné sporenie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Brrabuzz
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št 26 05, 2016 5:54 am

Refinanc

Príspevok od používateľa Brrabuzz »

Zdravím

Chcem sa poradiť ohľadom refinancovania spotrebných úverov.
Mam 2:
SLSP - zostatok cca 13 000,- splátka 196,-
Poštová - zostatok cca 14 000,- splátka 205,-

Potreboval by som jeden z nich, alebo oba refinancovat a zohnať 4 000,- naviac.
Problém je, že úverová angažovanosť v niektorých bankách je 30 niekde len 25 000,- preto som premýšľal ze by som refinancol len jeden a plus 4000,- co by šlo ale oficiálny príjem zo zamestnania mi za posledné 3 mes vychádza len 750e takže je to také na hrane aby to vychádzalo z prijmu.

Preto potrebujem poradiť banku kde dobre vychádzajú spotrebaky co sa splátky týka.

Mal som tam nejaké omeškanie so splatkou ale to bolo už pred pol rokom a viac a nič závažné tak to snáď problém nebude.

Takže, prosím, do ktorej banky ísť aby to nejak klaplo? Lebo ak mi to niekde zamietnu potom už asi do ďalšej banky nemá zmysel ísť, tam to uvidia.

Ďakujem
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Refinanc

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

ahoj, napis mi pls do PM ake mas na jednotlivych uveroch urokove sadzby a bud ja alebo niekto z mojich ludi sa na to pozrieme
Napísať odpoveď

Návrat na "Banky, vklady, sporenie, stavebné sporiteľne"