Karta na leto

Termínované vklady, sporiace účty, bežné účty, úroky v bankách, stavebné sporenie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
kemperik
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut 22 07, 2014 10:59 am

Karta na leto

Príspevok od používateľa kemperik »

Dobrý deň,

cez leto idem trochu cestovať a moja karta od VUB na to nie je veľmi vhodná, hlavne pre to, že to je účet pre mladých. Ako účet fajn ale poplatky za platby kartou vybery a vyber v inej mene.
Chcem čo najmenšie poplatky za výber z bankomatu a platby. Taktiež chcem aby mala čo najviac možností platby, bezkontaktná, čip, embosovana.

Rozmýšľam nad kartou od mbank https://www.mbank.sk/individualni/karty ... mkreditka/ Poplatky za účet nie sú a 70e mesačne určite miniem. Trochu ma len zaráža ta poistka ku kreditnej karte, kde mi vrátia len 100e, dokonca VUB len 50e. To ako keď mi ukradnú kreditku a prečerpajú 10 000e tak smola?
Preto rozmýšľam aj o debetnej karte asi tiež od mbank, lebo výbery v zahrničí zadarmo nad 70e čo v zahraničí budem robiť a paltby zadarmo.

Posledná vec ako je to pri zrušení účtu a kraty sú tam nejaké poplatky?
Napísať odpoveď

Návrat na "Banky, vklady, sporenie, stavebné sporiteľne"