FIO - investičný dotazník

Výber, skúsenosti, poplatky

FIO - investičný dotazník

Poslaťod jaw40362 » Pia 05 24, 2019 7:16 pm

Zdravim, mam zalozeny obchodny ucet vo Fio banke a teraz po prihlaseni na mna v e-brokeri vybehne vyzva o aktualizaciu investicneho dotaznika, no uz pri prvej otazke neviem co vybrat. Ak mam zaujem len o obchodovanie s akciami pomocou vlastnych fin. prostriedkov a pristup na akciove trhy (Nasdaq, NYSE...) a nic ine ma v podstate nezaujima, ktora moznost je pre mna najvhodnejsia? Dakujem.
Prílohy
Fio.png
jaw40362

Re: FIO - investičný dotazník

Poslaťod Trumpeta1978 » Pia 05 24, 2019 8:42 pm

nemam Fio ale podla mna je to 2
Trumpeta1978

Re: FIO - investičný dotazník

Poslaťod rmaly » Pon 05 27, 2019 8:23 am

CAf,
ja som s nimi riesil dotaznik (kazdy rok sa to tusim objavi)... Povedal som im, ze vzdy mi to vyslo nejak divne, ze ja len chcem nakupovat etf a akcie (co mimochodom som uz u nich mal pred zavedenim tejto povinnosti)... Chlapik ma ubezpecil, ze poho, ze maximalne sa ma spytaju dodatocne, ci som si isty...
V kazdom pripade po asi 2-3 rokoch sa mi to uz podarilo vyplnit "dobre"... ale pravdu povediac, ani som si neuvedomil, co a ci som nieco vyplnil inac... Mozno som agresivnejsie odpovedal... ale je to podla mna totalna konina ten dotaznik
rmaly

Späť na Brokeri - cez koho na burzu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia