Privatbanka ako váš broker

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Privatbanka ako váš broker

Príspevok od používateľa filip glasa »

Ak by Penta bola majoritným akcionárom Privatbanky, stratila by u mňa kus dôveryhodnosti:

http://firmy.etrend.sk/88215/financny-s ... rivatbanke

Inak ak máte skúsenosti s Privatbankou a poplatkami za obchody. min. sumou na transakciu, tak sa s nimi podelte.
Dana
Platinum Member ***
Príspevky: 722
Dátum registrácie: So 02 12, 2006 5:15 pm

Príspevok od používateľa Dana »

No super, už si ma potešil, to sa asi radšej ani na rok nezaviazať. Aké poplatky chceš vedieť? Poslali mi nejakú tabuľku sú tam akcie, dlhopisy, ja som zatiaľ z nej vybrala tie certifikáty. Skopírovať sa to nedá.
Rozmýšľanie síce trochu bolí, ale je to nezabudnuteľný zážitok.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

ešte nie je isté kto to ju kúpi.
Inak potom certifikáty možno aj cez český brokerjet
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3764
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 12 times
Kontaktovať používateľa:

Ruce pryč od Penty

Príspevok od používateľa Ladis »

Jestli se jedná o kyperský investiční holding Penta Investments , kterého majitelem je hlavně Marek Dospiva , pak bych si s nim nic nezačínal.
Ty miliardy na Pentu byly vytunelovány z fondů a soudruh Marek Dospiva si není jistý soudem a vazbou až do 8 let. Toto vyplývá z lustrace s http://www.google.com +penta +dospiva +fondy
Dana
Platinum Member ***
Príspevky: 722
Dátum registrácie: So 02 12, 2006 5:15 pm

Príspevok od používateľa Dana »

Neviem, či Penta naozaj tunelovala alebo len využívala diery v zákonoch, ale je fakt, že z čias, keď je na nich najviac žalôb úradovali u nás "Mečiarovci" a v Čechách zase iní "súdruhovia", ktorí neboli vôbec o nič lepší.Pente sa nedá uprieť jedno,dosť veľa firiem, ktoré upadali dokázali ozdraviť a potom výhodne predať. Myslím, že oni vôbec nie sú odkázaní na to, aby vytunelovali Privatbanku, skôr to vidím tak, že si ju nemusia dlho nechať a môžu to zase niekomu inému odpredať za samozrejme vyššiu cenu. Máločo si naozaj nechávajú. Podobná situácia je u nás asi aj v Poštovej banke, ktorej väčšinovým vlastníkom je už roky Istrokapitál a už to asi vôbec nikoho nevzrušuje. Ale opatrní samozrejme treba byť. /však možno to nakoniec dostane niekto iný./
Rozmýšľanie síce trochu bolí, ale je to nezabudnuteľný zážitok.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

Penta neozdravovala. Kúpila, a čo sa dalo rozpredala. Určite, že ju nebudú tunelovať. Dnes už nie. Ale je rozdiel, keď banku vlkastní ERSTE, KBC, Reiffeisen, a naproti tomu Penta, J&T, Slavia.
rr
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ut 05 12, 2006 4:30 pm

Príspevok od používateľa rr »

Pre pokoj duše, tam kde sa objaví Penta je potrebné sa radšej "zdekovať"... Nič sa nemusí stáť , ak ovládne Privatbanku, akurát sa
u ľudí často objaví akási alergia voči danej spoločnosti.
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"