Dobry Broker pre obchodovanie futures?

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
klijik
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Pi 16 01, 2009 5:00 pm

Dobry Broker pre obchodovanie futures?

Príspevok od používateľa klijik »

Zaujimaju ma vase skusenosti s obchodovanim futures kontraktov na slovenskych/ceskych brokeroch, pripadne zahranicnich. Kde je to podla vas najlepsie.
Viem ze Fio a borkerjet ponukaju futures, a hlavne mi padla do oka saxobanka, videl som u nej celkom dobry popis. Nejake skusenosti?

Zatial som obchodoval Akcie a ETF, teraz mam ucet u patria-direct ale oni neponukaju Futures.

Zaujima ma hlavne obchodovanie komodit. O futures som uz kdeco nastudoval, no este som s nimi nerobil, chystam sa skusit dema.

Zaroven ked uz sme pri tom, tak co si myslite o futures kontraktoch, ako nastroji na ochchodovanie s komoditami, v porovnani s inimi nastrojmi?

Su futures vhodne obchodovat kratkodobo(daytrading), ako aj dlhodobo(drzim niekolko mesiacov) ?

Zatial som kupoval 2x leveredžovane ropne ETF, a ako sa ukazalo tak dlhodobo su nevhodne ("korozia").

Vopred dakujem za vase rady.
jozofx
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Ut 14 07, 2009 6:12 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Dobry Broker pre obchodovanie futures?

Príspevok od používateľa jozofx »

Pozri sa na IB : http://individuals.interactivebrokers.com/en/main.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Nizke poplatky + velky pocet burz a dobra ochrana penazi klientov.
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"