Otázka k exekúcii pokynu u SogoTrade

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
dano
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut 18 08, 2009 11:55 am

Otázka k exekúcii pokynu u SogoTrade

Príspevok od používateľa dano »

Zdravim vsetkych, mal by som otazku na niekoho, kto ma skusenosti s americkymi brokermi. Tato moja je so SogoTrade..

Minuly tyzden som nastavil Stop Limit order na predaj akcii Ebix Inc. (EBIX) na urovni 43.80 USD/share. Aktivacna cena bola 43.80, limitna 43.80. Tuto formu ochrany som si zvolil pre pripad, ze by EBIX siel v dany den pod tuto uroven.

Par minut po zadani mojho pokynu som si vsimol, ze akcie boli skutocne predane za 43.80. Co ma vsak zarazilo - denne minimum v ten den nebolo 43.80, alebo dokonca este nizsie (ako by clovek cakal). Bolo o 4 centy vyssie, na urovni 43.84. Inymi slovami, pocas daneho dna, kedy som zadal pokyn, trh nedosiahol aktivacnu cenu 43.80 (mozno na bide ano, realne sa tam vsak neuzatvoril ziadny obchod) a napriek tomu bol moj pokyn zrealizovany.

Ak niekto ma takuto skusenost, vie mi povedat, ci ide o nieco normalne alebo.. Neviem, nejaka forma odrbu?

Dakujem za kazdu radu.

Pekny den,
Dano.
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"