Broker na forex scalping

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Lance
Silver Member *
Príspevky: 187
Dátum registrácie: St 08 07, 2009 2:35 pm

Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa Lance »

Ahojte,neviete niekto poradit dobreho brokera na forex?
Ide o scalpovanie vacsinou meny eur/usd eur/jpy usd/jpy,cable atd.
spread eur/usd max 2 pips, cable max 4,eur/jpy max 3,cize maly spread. a mala by byt dobra exekucia prikazov a k tomu samozrejme jednoduchy a rychly spat k peniazom.prechadzal som aj zahranicne fora a hm je to taky nejaky zacarovany kruh.
Pouzivam zatial ako demo FXDD,celkom slusne,no tazko povedat ako by fungovalo live,kedze vela ludi je nespokojnych.
zatial naj,vyzera :
Alphari,hm i ked poslednych 6 mesiacov su ludia dost neposkojny.
dalsi favorit je Hotspotfx,ktory vyzera super,ale nemozem k nemu najst nejaku vhodnu web stranku a zaregistrovat sa,vyzera to,akoby poskytovali sluzby len financnym instituciam.
ps. chcel by som otvorit ucet o velkosti $5000 az $10.000,dalej nie je to uplne rychle scalpovanie t.j. 1 az 5 pips,ale ide o osklbanie zhruba 10 az 20 pips a zmiznutie:))rovnako nejde ani o scalpovanie pocas news a tiez ani scalpovanie robotom.
Ak niekto mate nejaky tip budem rad,vdaka zatial .
jozofx
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Ut 14 07, 2009 6:12 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa jozofx »

Hej, hotspotfx uz neponuka konta pre normalnych smrtelnikov (doteraz to bolo od ca. 10k$). Alternativa je napr. Oanda alebo hned Interactivebrokers.

http://fxtrade.oanda.com/forex_trading/fxtrade/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.interactivebrokers.com/en/tr ... entity=llc" onclick="window.open(this.href);return false;
jozofx
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Ut 14 07, 2009 6:12 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa jozofx »

Este pridam aktualne spready (hore Oanda, dole IB). Oanda ma nevyhodu, ze pocas makra zvysia spready aj na 10-15 pipsov, u IB ako u kazdeho ECN ma clovek zasa pocas makier niekedy velku slippage, samozrejme niekedy aj pozitivnu :)
Prílohy
oanda.spreads.png
oanda.spreads.png (3.52 KiB) 15529 zobrazenia
ibspreads.png
ibspreads.png (5.87 KiB) 15532 zobrazenia
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15786
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1386 times

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Zoznam forex brokerov:

http://www.100forexbrokers.com/eurusd-lowest-spreads" onclick="window.open(this.href);return false;

- pozor na to, či majú fixné, alebo variabilné spready
- pozor na to, či sa okrem spreadu (rozdielom medzi nákupom a predajom) platia ešte poplatky (commisions)
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa jonatanus »

http://finviz.com/store/forex-brokers.ashx" onclick="window.open(this.href);return false;
Lance
Silver Member *
Príspevky: 187
Dátum registrácie: St 08 07, 2009 2:35 pm

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa Lance »

JUGGLER napísal:Zoznam forex brokerov:

http://www.100forexbrokers.com/eurusd-lowest-spreads" onclick="window.open(this.href);return false;

- pozor na to, či majú fixné, alebo variabilné spready
- pozor na to, či sa okrem spreadu (rozdielom medzi nákupom a predajom) platia ešte poplatky (commisions)
Juggler,vdaka za info.
nitro
Active Member
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Ne 08 03, 2009 5:00 pm
Bydlisko: KE/PRG

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa nitro »

http://www.dukascopy.com" onclick="window.open(this.href);return false;

-jedna sa o ECN brokera, likvidita je nenormalna.. na jeden klik mozno obchodovat u majors 100-200 mil.
-spready u hlavnych menovych parov zvyknu byt do 1,5 pips plus poplatky (ktore su ale celkom ok)
-minimum na otvorenie uctu bolo niekedy $50K, teraz to znizovali na $10K
-paka 100:1, ktora sa myslim da pripadne znizit

pripadne este pozri na http://www.mbtrading.com/forex.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
-tiez paka 100:1, bezny spread napr. u EUR/USD je tak 0,9..co je horsie su poplatky, tie sa mi zdaju na skalpovanie
prilis vysoke a co som tak cital fora tak sa obcas stazovali ludia na vypadavanie dat, pripadne ine problemy softwaru..podstatne ale aspon je, ze je to tiez ECN

P.S. u oboch brokerov nie su spready fixovane takze niekedy su dobre inokedy horsie, podstatna je rychla exekucia pokynov a fakt, ze tvoje skalpovanie a pripadne zisky by im nemali robit vrasky na cele...
A business that makes nothing but money is a poor business.

(Henry Ford)
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa filip glasa »

toto mi prišlo mailom:
Dobrý den,

kontaktuji Vás ohledně případného zájmu o FX obchodování na unikátní špičkové technologické platformě ACM FX. Dovoluji si Vám ve stručnosti uvést výhody, které - jak jsem si jist - ocení každý vážný zájemce o FX obchodování.

Výhody obchodování forex s ACM

ü Od roku 2002 poskytuje bezkonkurenční realizaci obchodování s měnami 24 hodin denně.
ü Jediná platforma na světě zaručující obchodování bez skluzu cen / Žádná přeceňování do velikosti 5 milion lot obchodu!
ü STP koncept (žádný Market Maker), pokrytí přes 70% globální FX liquidity.
ü Nízká rozpětí jenom 0.9 pip!
ü Realizace jediným kliknutím se zárukou vykonání příkazů.
ü Páka do 100:1 (1% Marže). CZK účet ve Švýcarských bankách.
ü Obchodujte se zlatem a stříbrem za tržní ceny (Gold & Silver spot).
ü V procesu obdržení Švýcarské bankovní licence.
ü Pod kontrolou Švýcarského ministerstva financí FINMA.
ü Špičková a plně zabezpečená vlastní technologie pro obchodování forex.
ü 1 účet, 4 technologie pro obchodování! (Java, flash, web, iPhone / Blackberry mobil)
ü White Label, IB a Money Managers smlouvy s využitím našich transparentních multiterminálových platforem.
ü Funkce FX Insider – nabízí 24 hodin přístup k naší Strategic Desk neustále vyhodnocující trhy, fundamentální zprávy, technické analýzy a trading myšleny včetně nakup/prodej signálů v reálném čase!
ü Jediný online broker pro obchodování forex s certifikací ISO 9001 a ISO 27001.

ACM demo:
http://www.ac-markets.com/trading-softw ... rader.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

MT4 demo:
http://www.ac-markets.com/metatrader/" onclick="window.open(this.href);return false;

V případě jakéhokoliv zájmu doporučuji registraci v demo verzi platformy, hned na to Vás mohu kontaktovat a odpovědět na jakékoliv dotazy ohledně ACM.

Dovolil jsem si přiložit vysoce uznávanou přílohu jedné s našich technických analýz, které jsou Vám neustále k dispozici s ACM.

S pozdravem,

Radek Liko



Radek Liko FX Czech Desk


radek.liko@ac-markets.com
http://www.ac-markets.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Direct Line: +41 58 226 26 34
Main Line: +41 58 226 22 00
Fax: +41 58 226 22 01

50, rue du Rhône - 1204 - Geneva - Switzerland

nitro
Active Member
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Ne 08 03, 2009 5:00 pm
Bydlisko: KE/PRG

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa nitro »

K tomu uz pridam hadam len toto...

http://allforexworld.com/Snaps/?Snap=Po ... in-a-suspe" onclick="window.open(this.href);return false;

Nech uz vysetrovanie dopadlo ako chcelo nezveril by som im ani cent :))
A business that makes nothing but money is a poor business.

(Henry Ford)
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa filip glasa »

link mi nejde, ale z názvu vyplýva, že ACM vyšetrovala polícia. To nie je dobré znamenie.
Lance
Silver Member *
Príspevky: 187
Dátum registrácie: St 08 07, 2009 2:35 pm

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa Lance »

filip glasa napísal:link mi nejde, ale z názvu vyplýva, že ACM vyšetrovala polícia. To nie je dobré znamenie.
Ano vysetrovala,ale tusim,ze im nic nedokazali.Som niekde cital,ze ludia prisli o peniaze tradovanim cez nich tak to zvalili na nich,tazko povedat,co je pravda.
Bren77
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Po 23 11, 2009 2:28 pm

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa Bren77 »

LANCE:

ahoj,

neviem kolko uz obchodujes a ako - ale ak ides formou scalpingu tak ides dobre. Jedina cesta na zarobik. Ziadne automaticke systemy, ktore zarobia miliony eur.... proste tvrda praca, odpozeranie trhu atd..

Mam skusenost so scapling uz mozem povedat dost VELKY.... ak to mam prirovant tak takto:

NESCALPING:
skuseny = 0 alebo minus (zarobok)
neskuseny = minus (0 - nahoda)

SCALPING:
neskuseny(prax min 2 mesiace) = 0 alebo plus
skuseny = plus niekedy minus


Takze ides dobrym smerom!

Mozem ti poradit - hladaj ECN (HotSpot, Currenex, Dukascopy, atd MB(neskusal som)....

po 2rocnom skusani sa mi etablovalo najviac uctov v DUKASCOPY.

Robim 1 az 3 body niekolko krat za den do 5-6 krat (ale s vacsimi sumami).... absolutne žiadny problem s likviditou, regulacia slippu... (co su najdolezitejsie 2 veci pri scalpe)

Ak chces ozvi sa mi na email..... viem ti poradit a dokonca ak tvoja suma nebude 5-10K tak dokazem pomoct aj s commission, nakolko tam mam viac uctov(kedze aj managujem accounts) a dobre kontakty v Dukascopy.

brensk1977(a)gmail.com
Lance
Silver Member *
Príspevky: 187
Dátum registrácie: St 08 07, 2009 2:35 pm

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa Lance »

Bren77 napísal:LANCE:

ahoj,

neviem kolko uz obchodujes a ako - ale ak ides formou scalpingu tak ides dobre. Jedina cesta na zarobik. Ziadne automaticke systemy, ktore zarobia miliony eur.... proste tvrda praca, odpozeranie trhu atd..

Mam skusenost so scapling uz mozem povedat dost VELKY.... ak to mam prirovant tak takto:

NESCALPING:
skuseny = 0 alebo minus (zarobok)
neskuseny = minus (0 - nahoda)

SCALPING:
neskuseny(prax min 2 mesiace) = 0 alebo plus
skuseny = plus niekedy minus


Takze ides dobrym smerom!

Mozem ti poradit - hladaj ECN (HotSpot, Currenex, Dukascopy, atd MB(neskusal som)....

po 2rocnom skusani sa mi etablovalo najviac uctov v DUKASCOPY.

Robim 1 az 3 body niekolko krat za den do 5-6 krat (ale s vacsimi sumami).... absolutne žiadny problem s likviditou, regulacia slippu... (co su najdolezitejsie 2 veci pri scalpe)

Ak chces ozvi sa mi na email..... viem ti poradit a dokonca ak tvoja suma nebude 5-10K tak dokazem pomoct aj s commission, nakolko tam mam viac uctov(kedze aj managujem accounts) a dobre kontakty v Dukascopy.

brensk1977(a)gmail.com
Cauky,diky za odkaz,ale teraz mam uz ucet u jedneho brokera,takze zatim nejdem menit,neskor mozno hej a prave prechodom k nejakemu ECN brokerovi.
Nech sa dari.
Bren77
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Po 23 11, 2009 2:28 pm

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa Bren77 »

OK ak nech sa dari aj tebe.

Ak budes chciet ozvi sa.

pekny den
oblacik
Príspevky: 2
Dátum registrácie: St 20 10, 2010 11:03 am

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa oblacik »

Scalpovanie uz naozaj jedine s Dukascopy.

Na slovensku maju chalani stranku a venuju sa tomu, mne pomohli so zalozenim uctu (neviem op anglicky) a som maximalne spokojny so sluzbami Dukascopy (viac ako pol roka). Stretol som sa s tymi chalanmi a vraj uz presli cca 30-40 brokerov ale nakoniec zakotvili uz pri spominanom Dukascopy.
Donedavna bol minimalny vklad 50000 USD, ale uz su ustretovejsi, ucty od 1000 USD momentalne.
Ak chces tak skus

http://www.bmbtraders.sk" onclick="window.open(this.href);return false;
lachim
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ne 21 06, 2009 7:17 pm

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa lachim »

Jednoznačne doporučujem Dukascopy. Spready a poplatky minimálne, scalpovanie super, teraz aj nízky minimálny vklad. Doporučujem komunikáciu cez bmbtraders.sk, nakoľko je to seriózna spoločnosť a chalani sú ústretový a vo všetkom poradia a pomôžu, hľavne pre ludí, ktoré majú "medzery" v AJ.
fxtrader
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št 25 11, 2010 1:19 pm

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa fxtrader »

Som novy na tomto fore a toto bude moj prvy prispevok. Moja reakcia na diskusiu je asi dost oneskorena, ale aj tak by som chcel povedat svoj nazor a moje odporucanie. Som trader uz niekolko rokov, tradujem aj scalping ale v poslednej dobe robim aj trend following. Asi pred pol rokom som sa dostal k IamFX brokerovi, s ktorym som az doteraz. Super nizke spready (na eurusd mavam okolo 0,6 az 0,9), scalping bezproblemov, paka az do 400:1, ale ja som na klasike 100:1. Samozrejme najvacsou vyhodou je tradovanie cez STP (ziadny dealing desk, ktory by mi menil cenu mojich orderov a uzatvaral trade v minuse, aby nahodou neprerobil, ako sa mi stalo z niekolkymi inymi brokermi este pred rokom). Na IamFX som zacal s tradovanim 1-5 lotovych tradov a teraz tradujem uz aj 5+ lotove trady a nikdy ziadny problem s likviditou. Tolko moj pohlad na vyber brokera.
lachim
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ne 21 06, 2009 7:17 pm

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa lachim »

fxtrader napísal:Som novy na tomto fore a toto bude moj prvy prispevok. Moja reakcia na diskusiu je asi dost oneskorena, ale aj tak by som chcel povedat svoj nazor a moje odporucanie. Som trader uz niekolko rokov, tradujem aj scalping ale v poslednej dobe robim aj trend following. Asi pred pol rokom som sa dostal k IamFX brokerovi, s ktorym som az doteraz. Super nizke spready (na eurusd mavam okolo 0,6 az 0,9), scalping bezproblemov, paka az do 400:1, ale ja som na klasike 100:1. Samozrejme najvacsou vyhodou je tradovanie cez STP (ziadny dealing desk, ktory by mi menil cenu mojich orderov a uzatvaral trade v minuse, aby nahodou neprerobil, ako sa mi stalo z niekolkymi inymi brokermi este pred rokom). Na IamFX som zacal s tradovanim 1-5 lotovych tradov a teraz tradujem uz aj 5+ lotove trady a nikdy ziadny problem s likviditou. Tolko moj pohlad na vyber brokera.
A koľko berieš pip na kontrakt?
Dik
izi
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Ut 05 10, 2010 9:39 pm

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa izi »

fxtrader napísal:Asi pred pol rokom som sa dostal k IamFX brokerovi, s ktorym som az doteraz. Super nizke spready (na eurusd mavam okolo 0,6 az 0,9), scalping bezproblemov, paka az do 400:1, ale ja som na klasike 100:1. Samozrejme najvacsou vyhodou ....
Na cvicenie mozno dobre, väcsie peniaze by som tam netrejdil ;)

============
IamFX Inc.
Samuel Lewis Avenue
Comosa Building, 1st Floor, Office 2
Apartado 0823-04294
Panama City
Republic of Panama
============
fxtrader
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št 25 11, 2010 1:19 pm

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa fxtrader »

lachim napísal:A koľko berieš pip na kontrakt?
Dik
Ja som len poskytol alternativu, bez akejkolvek referral linky, kedze vidim, ze sa tu dookola diskutuje iba Dukascopy. Pozrel som si aj Tvoje posts a tiez by som sa mohol opytat, kolko beries za dohadzovanie zakaznikov do bmbtraders.sk alebo Dukascopy :) Nemyslim, ze kazdy kto povie nejaku alternativu (najma ked sa tu disktuje iba jeden broker) a svoj osobny nazor musi byt automaticky hned promoter...
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa Airmike »

fxtrader napísal:
Ja som len poskytol alternativu, bez akejkolvek referral linky, kedze vidim, ze sa tu dookola diskutuje iba Dukascopy. Pozrel som si aj Tvoje posts a tiez by som sa mohol opytat, kolko beries za dohadzovanie zakaznikov do bmbtraders.sk alebo Dukascopy :) Nemyslim, ze kazdy kto povie nejaku alternativu (najma ked sa tu disktuje iba jeden broker) a svoj osobny nazor musi byt automaticky hned promoter...
mam dojem ze on sa pytal na system. kolko pipin mas target , nie na to kolko mas od brokera za intro :). alternativa mozebyt , ale za serioznu sa poklada vtedy ked nema sidlo v paraguayi ci kde . bolomrte fantastickych brokerov po svete (libanon , cyprus a podobne) kam si peniaze posielal len raz.

no a o dukacoch sa tu nehovori ako o jedinom brokerovi ale o jednom. a bude to asi tym ze s zas tak moc Fx traderov tu nieje. sam som spominal viacere alternativy napr globex futky na meny.

ale inac zaujimavy myslienkovy pochod s tym affilate :),pobavil ma
lachim
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ne 21 06, 2009 7:17 pm

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa lachim »

"mam dojem ze on sa pytal na system. kolko pipin mas target , nie na to kolko mas od brokera za intro :). alternativa mozebyt , ale za serioznu sa poklada vtedy ked nema sidlo v paraguayi ci kde . bolomrte fantastickych brokerov po svete (libanon , cyprus a podobne) kam si peniaze posielal len raz.

no a o dukacoch sa tu nehovori ako o jedinom brokerovi ale o jednom. a bude to asi tym ze s zas tak moc Fx traderov tu nieje. sam som spominal viacere alternativy napr globex futky na meny.

ale inac zaujimavy myslienkovy pochod s tym affilate :),pobavil ma[/quote"

Mika: Vďaka, som rád, že niekto chápe, čo sa pýtam a nemieša hrušky s jablkami. Na jednoduchú otázku som čakal jednoduchú odpoveď. Ale neva.
namer
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Pi 09 11, 2012 5:57 pm

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa namer »

Trošku sa hrabem v starých témach a tu sa spomína (ako nie len tu) niečo o fixných a variabilných spreadoch. Možte mi, prosím, niekto vysvetliť čo to presne znamená a kedy broker ponúka fixný a kedy variabilný spread ? alebo to nezávisí od brokera ? ako to je ?
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa Biosko »

Fixny spread vacsinou u MM alebo DD brokeroch je zvacsia fixna hodnota medzi bid a ask ale nie je to pravidlom. Pocas asia session zvyknu mat vyssi spread ako stanoveny fix. Takisto pocas vyhlasovania news. Cize fix je v podstate taka polovicata garancia rozdielu cien medzi bid a ask. No a variabilny zvacsa nizsi spread ponukaju vacsnou nonDD ECN brokeri ale aj niektori MM. Povedzme ze pri fixe mas cca 50% dna taky isty tabulkovy spread a pri variabilnom sa to meni kazdym tickom.
beda1980
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut 18 03, 2014 1:34 pm

Re: Broker na forex scalping

Príspevok od používateľa beda1980 »

Dobrý den, již delší dobu se zabývám obchodováním arbitráží na FX a rád se podělím o zkušenosti. Základní možnosti obchodování arbitráží na FX jsou celkem 3 - trojuhelníková arbitráž, přímá arbitráž mezi brokery a úroková arbitráž. Já osobně se zabývám tou 3 variantou. Pro případ, že se chcete dozvědět podrobnosti, kontaktujte mě na forex.arb@seznam.cz. Pro neznalé arbitrážních principů - Arbitráž je způsob obchodování, který není založen na pohybu ceny, ale na rozdíl ceny v aktuálním okamžiku mezi brokery - z toho vyplývá obchod bez (matematického) rizika.
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"