Broker pre business účet

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Mike
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Po 23 11, 2015 10:27 pm

Broker pre business účet

Príspevok od používateľa Mike »

Ahojte, idem si k vám po radu, rozmýšľam totiž nad otvorením obchodného účtu na právnickú osobu. Primárne mám záujem o obchodovanie akcií. Malo by ísť čisto o obchodovanie na vlastný účet a na krátkodobej báze (nákup - predaj do 1 roka), ale určite nie intraday trading. Tým pádom nepotrebujem live data.

Momentálne mám private účet v Lynx, cez ten ale nakupujem akcie dlhodobo, celkovo som s nimi spokojný, uvidíme čo sa stane od 1.1. Ideálne by bolo, keby mohli EÚ účty zostať v ich IBUK.

Má niekto skúsenosti s otvorením firemného účtu u Lynx, resp. viete odporučiť nejakého iného brokera? Ide mi najmä o spoľahlivosť brokera, ideal usadeného mimo EÚ (kvôli zabezpečeniu vkladov do vyššej hodnoty ako 20k). Takisto čím nižšie poplatky, tým lepšie.. A rovnako by bolo fajn, ak nebudú vyžadovať vysoký vstupný kapitál (najlepšie by bolo na začiatok 5k-10k eur/usd).

Kľudne mi ich môžete odporučiť aj viac, s ktorými máte skúsenosti alebo máte o nich nejaké pozitívne info, ja si ich už potom prezriem.

Ďakujem za info! :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"