Price Cap Mandatory

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Pavel7
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št 14 01, 2021 8:46 am

Price Cap Mandatory

Príspevok od používateľa Pavel7 »

Mám 15 let účet u IBKR-ted už zmigrovaný k IBCE,od nového roku při každém tradu na mně vyskočí tabulka s price cap mandatory,je to u každého tradu v pree openu nebo u akcie,která je alespon 2+% gap od openu.Před tím jsem to nikdy v TWS neměl.Kontaktoval jsem několikrát IB chat a po 2 dnech!! mi oznámili,ať to prostě jen odkliknu.Když jsem jim napsal,že to nechci,ať to odblokují,tak mně prostě odpojili z chatu a serou na mně.Podařilo se někomu tenhle nesmysl odstranit z TWS?Zbytečně to prodlužuje vstup do obchodu-i když jen o pár vteřin,pro mně je to velká nepříjemnost.Má s tímhle někdo zkušenost u jiných brokerů,kde se v roce 2021 dá otevřít pro CZ/SK komunitu účet?Tradestation ,Tasty,Lightspeed atd?Nebo je to jen záležitost u IB?

Díky za info.

Pavel
long
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 16 11, 2011 10:34 pm
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times

Re: Price Cap Mandatory

Príspevok od používateľa long »

Ahoj. U mě také po úspěšné migraci k IBCE začaly při zadávání příkazů vyskakovat okna Price Cap Confirmation a Order Confirmation. Už v minulosti jsem se s tím setkal, ale tenkrát v oknech byly zatržítka pro nezobrazovaní těchto oken. Teď v oknech nebyly. Chtěl jsem to řešit s podporou, ale nestíhají. Včera přišla aktualizace TWS a v oknech se objevily zatržítka. Stačí zatrhnout a okna se již nezobrazí. Aktualizuj TWS. Asi to bude chtít víc času a trpělivost :kavicka: než IBCE vychytá všechny mouchy.
Pavel7
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št 14 01, 2021 8:46 am

Re: Price Cap Mandatory

Príspevok od používateľa Pavel7 »

Díky moc!!Po stažení nové TWS konečně vše funguje bez těch confirmation oken.
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Price Cap Mandatory

Príspevok od používateľa Rado »

V mobilnej aplikácii (Android aj IOS) sa to vypnúť nedá. Myslel som, že to obídem cez web, kde som zadal príkaz a zaškrtol, aby sa to nezobrazovalo, ale nebol som úspešný. Možno, keď aktualizujú mobilnú aplikáciu.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"