Poplatky za prevod USD zo Saxo do FIO eBroker

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
duro
Príspevky: 36
Dátum registrácie: Po 28 05, 2012 3:48 pm

Poplatky za prevod USD zo Saxo do FIO eBroker

Príspevok od používateľa duro »

Ahojte,

mate niekto skusenost, ake su poplatky za prevod USD (napr. 10 000 USD) zo Saxo Trader Go (DK IBAN) do FIO eBroker (CZ IBAN)?

Islo by to v podstate z USD uctu na USD ucet. Neviem sa dopatrat poplatku ci uz na strane FIO alebo Saxo, kontaktoval som aj ich podporu, nik mi nevie/nechce povedat...vyhovaraju sa na korespondujuce banky, ze nevedia odhadnut kolko si strhnu :-( Taktiez som z nich nevytiahol, ci je z pohladu celkovych finalnych poplatkov pre mna vyhodnejsie zadat platenie poplatku SHA alebo OUR.

Dakujem
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 45 times
Been thanked: 154 times

Re: Poplatky za prevod USD zo Saxo do FIO eBroker

Príspevok od používateľa Glogol »

Skuste daco pozriet tu viewtopic.php?f=9&t=5549. Aj ked asi presna odpoved tam asi nebude. Ako som spominal, tiez ma prevod z Fia do Revolutu vysiel nepekne draho a vsetko vraj kvoli korespondujucim bankam. Nemal som chut ist tvrdsie po detailoch tak som kyvol rukou.
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"