PASSFOLIO

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11783
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm

PASSFOLIO

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Passfolio is a San Francisco fintech company democratizing investment opportunities worldwide.

Starting with the United States stock market, we are creating a unified, global and borderless investment market. Passfolio’s first product is a fast and easy platform that offers investments from all over the world to people in more than 170 countries, and we are able to achieve that through our two wholly owned subsidiaries: Passfolio Securities and Passfolio Financial.

Member of FINRA a SIPC..poistenie 500 000 USD a nulové poplatky na ETFs a akcie s cenou nad 5 USD.

* Securities less than $5 cost $0.02/share. Please see our disclosures on other charges. Please see our fractional shares disclosure.

“Access to United States investments is still only available to a minority of the world’s population. At Passfolio, we are democratizing access to US investments and making them available to people in more than 170 countries. We are achieving that goal by leveraging international transfer methods and through partnerships with local exchange providers."
- David Gobaud, CEO


Zakladám vlákno na základe príspevku:
Baba Jaga napísal:
St 25 08, 2021 7:19 pm
ja mám účet u DriveWealth ešte v roku 2018 som otváral priamo. Teraz je to možné už iba cez ich IB brokerov napr. www.passfolio.com majú fractional shares a 0 komisie na akcie pokiaľ ich hodnota je nad 5 USD. DriveWealth updatuje ponuku CP raz ročne jun-júl
kritéria https://help.drivewealth.com/article/14 ... oduct-list. Vklady je možné robiť okrem bankoých kariet čo nerobím sú tam fees od 2,5 do 5,46%,klasický wire USD transfer tak je možný vklad aj cez EUR SEPA transfer majú účet u The Currency Cloud Bank v UK
minimálny vklad v EUR je 300 EUR fees 0,75% peniaze sú konvertované za interbank rates


Treba čeknúť aj DriveWealth https://drivewealth.com/
Trading: ,,in the stock markets, timing is everything,,
Investovanie: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri hedge fondov. Buffett.

Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"