Patria vs. niektoré ETF

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
rudo
Príspevky: 46
Dátum registrácie: Št 07 06, 2007 12:23 pm

Patria vs. niektoré ETF

Príspevok od používateľa rudo »

Ako sú na tom iní CZ/SK brokeri s vybranými ETF? Včera večer som chcel kúpiť UCO, ktoré som ešte v júli bez problémov nakúpil aj predal (internetovými príkazmi), ale tentokrát mi to hodilo hlášku, že tento titul možno nakúpiť len cez call centrum. Tam chlapík chvíľu listoval v nejakom ich internom zozname a napokon mi oznámil, že UCO viac nepredávajú, kvôli nejakému problému so zdaňovaním (?). Kto mal nakúpené, tak ešte zrealizujú predaj, ale nový nákup už nie. Následne mi odporučil pohľadať podobný (ETC) titul v Londýne, našiel som tam ETFS Leveraged Crude Oil (LOIL.L).

Nevidím v tom problém, ale zaujímalo by ma, či je to len Patriácka špecialita, alebo sa obecne niečo zmenilo a či aj ostatní miestni brokeri vyradili niektoré ETF tituly z obchodovania.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3250
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Patria vs. niektoré ETF

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

ja som mal podobny problem s Brokerjetom. Asi jedinym riesenim je mat viac brokerov. Ja som si esto otvoril ucet u IB a som spokojny.
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"