Brokerjet.cz + Brokerjet.at

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Tibor
Gold Member **
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Št 18 01, 2007 7:50 pm
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Brokerjet.cz + Brokerjet.at

Príspevok od používateľa Tibor »

Potvrdenie o daňovej rezidencii vydávajú na registratúre. Ale treba im dať písomnú žiadosť. Ja som hľadal svoju, že Ti ju pošlem, ale nechápem, nenašiel som. :cry: A nedali mi to hneď, trvalo to tak 2-3 dni. Kolok netreba. A v Brne je len jedna pobočka ČS, ktorá je otvorená aj v sobotu. Tak si to radšej vytelefonuj ešte v pracovný deň, či tam bude dotyčný pracovník.
A ešte ma napadlo, že to potvrdenie o daň. rezidencii môžeš do brokerjet poslať aj neskôr, poštou. Samozrejme, nimi podpísané zmluvy Ti pošlú, až keď to od Teba dostanú. Cesta do Čiech je treba vlastne len kvôli tomu podpisu.
Naposledy upravil/-a Tibor v Po 16 06, 2008 7:48 pm, upravené celkom 1 krát.
Verím, že trh je prirodzený, existuje aj v Severnej Kórei. A preto verím, že raz sa presadí aj v EÚ a v USA
Bobikpp
Gold Member **
Príspevky: 570
Dátum registrácie: So 10 03, 2007 2:24 pm

Re: Brokerjet.cz + Brokerjet.at

Príspevok od používateľa Bobikpp »

Tibor napísal:Potvrdenie o daňovej rezidencii vydávajú na registratúre.
Pred nedavnom som otvaral ucet pre otca a prebehlo to bez problemov - dokonca ani nemal potvrdenie o danovom domicile - dohodol sa s nimi, ze im to posle neskor - nakoniec sa na to nejak zabudlo a potvrdenie nedostali dodnes - tak neviem :roll:
Tibor
Gold Member **
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Št 18 01, 2007 7:50 pm
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Brokerjet.cz + Brokerjet.at

Príspevok od používateľa Tibor »

Tak je neviem. Mne volali z BJ, že dostali moju zmluvu, ale že potrebujú to potvrdenie, že bez toho nemôžu pokračovať. Ja som ho ale priložil už na pobočke, tak som ich poslal ho hľadať v pošte. Našli ho :D a potom mi poslali zmluvy.
Verím, že trh je prirodzený, existuje aj v Severnej Kórei. A preto verím, že raz sa presadí aj v EÚ a v USA
Ferin007
Platinum Member ***
Príspevky: 1194
Dátum registrácie: St 11 07, 2007 4:14 pm

Re: Brokerjet.cz + Brokerjet.at

Príspevok od používateľa Ferin007 »

Pod to "notářsky ověřený" spadá normálně i ověření na obecním úředě/kterékoliv matrice.
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"