ALPARI mi odmietol otvorit ucet

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
mafo
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ut 02 11, 2010 8:25 pm

ALPARI mi odmietol otvorit ucet

Príspevok od používateľa mafo »

tahali to tyzden, dal som im 2 doklady (treba bol iba 1 doklad) + samozrejme faktura za elektrinu

za kazdu ich otazku a moju odpoved som si pripocital 48 hodin. (spolu tyzden a 2 dni)
dal som im fakturu ktoru mi elektronicky posielaju elektrarne, a pozerali nato jak vyorana mys....Hned som im povedal ze to je u nas bezne, ze ci v anglicku nemaju elektronicke zasielanie faktur......asi sa urazili
samozrejme cil maju o mne vsetko a ja zadny chosen

skoda.......
Najcennejsia komodita je cas...
laty
Silver Member *
Príspevky: 279
Dátum registrácie: Št 17 07, 2008 5:44 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Re: ALPARI mi odmietol otvorit ucet

Príspevok od používateľa laty »

aky dovod uviedli?
Farm Profi-Výroba diskov, špeciálnych kolies a dvojmontáží. Predaj pneumatík a duší pre poľnohospodársku, lesnú, stavebnú a komunálnu techniku.

Kultivačné kolesá
Traktorové dvojmontáže
Predaj pneumatík na poľnohospodárske, lesné a stavebné stroje
mafo
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ut 02 11, 2010 8:25 pm

Re: ALPARI mi odmietol otvorit ucet

Príspevok od používateľa mafo »

ze neprijmaju automaticky generovane PDF (faktura)
ale ja im moooozem vysvetlovat anglicanom, ze to nee automat, ze to mi tak mame u nas v SR bezne.....
nechapem
Najcennejsia komodita je cas...
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15805
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1037 times
Been thanked: 1400 times

Re: ALPARI mi odmietol otvorit ucet

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Tak si zožeň iný utility bill, alebo výpis z banky, kreditky atd. Na požiadanie ti dajú papierový výpis. Alebo si vytlač ten, čo neuznali ( vo farbe) a pýtaj si na neho pečiatku.

Každý broker robí obštrukcie, keď sa mu doklady, alebo majetkové pomery nevidia. Majú na to predpisy. Forex je na páku, takže veľmi ľahko sa z Teba môže stať dlžník.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
mafo
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Ut 02 11, 2010 8:25 pm

Re: ALPARI mi odmietol otvorit ucet

Príspevok od používateľa mafo »

no uz prisla odpoved, uznali tu elektr. fakturu......ucet sa podaril otvorit.....
Najcennejsia komodita je cas...
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"