Oanda alebo Dukascopy

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
mawell
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut 11 01, 2011 8:12 pm

Oanda alebo Dukascopy

Príspevok od používateľa mawell »

Ahojte,

rad by som v kratkej dobe skusil forex a rozhodujem sa medzi Oandou a Dukascopy. Mam ich uz prestudovanych od hlavy po paety, ale ak s nimi mate niekto skusenosti alebo nazor, budem vdacny. Na zaciatok zvazujem investovat cca 5000 USD, prevazne intraday, aby som si preveril moje schopnosti :)
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: Oanda alebo Dukascopy

Príspevok od používateľa Casey »

Ahoj ,
Oandu mam cca od septembra pre real trading a zatial spokojny sice je to kratka doba,ale poznam viacej ludi co uz s nimi ficia dost dlhu dobu a tiez spokojnost.Oandu pouzivam len priamo na zadavanie prikazov,inak charts a pripravu robim s inymi brokermi.
Vince
Active Member
Príspevky: 76
Dátum registrácie: Ut 04 05, 2010 4:42 pm

Re: Oanda alebo Dukascopy

Príspevok od používateľa Vince »

Ja mam ucet u Oandy uz takmer rok a celkovo som spokojny.
Paci sa mi tam napr. moznost rozdelit trade na viacere mensie casti a takto diverzifikovat riziko, kedze tam nie je urcena minimalna velkost jedneho obchodu.
Spready pomerne nizke, vklady sa ti urocia, velky vyber menovych parov...Takze spokojnost. Neviem ale porovnat s Dukascopy, tych so nepouzival.
spoty
Silver Member *
Príspevky: 154
Dátum registrácie: Št 15 10, 2009 7:00 pm

Re: Oanda alebo Dukascopy

Príspevok od používateľa spoty »

Oanda - som spokojny, zatial bez problemov.
Dukascopy - lepsia platforma, v porovnani s Oandov priemerne o cca 2pips vyssie poplatky.
- nemaju vsak urocene vklady
- o nieco neprehladnejsie reporty oproti Oande
- cez http://www.cashbackforex.com/" onclick="window.open(this.href);return false; je mozne ziskat 40% z poplatkov spat

Ak je to tvoj prvy ucet.. chod do Oandy ... pre zacinajuceho obchodnika je velka vyhoda urocenie vkladu
mawell
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut 11 01, 2011 8:12 pm

Re: Oanda alebo Dukascopy

Príspevok od používateľa mawell »

Dakujem za nazory, vidim to na tu Oandu. Sice ma mensiu paku, ale aspon budu mensie straty ;)
spoty
Silver Member *
Príspevky: 154
Dátum registrácie: Št 15 10, 2009 7:00 pm

Re: Oanda alebo Dukascopy

Príspevok od používateľa spoty »

cim mensia paka tym lepsie :wink:
izi
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Ut 05 10, 2010 9:39 pm

Re: Oanda alebo Dukascopy

Príspevok od používateľa izi »

Oanda bude mat k aktualnej platforme zachvilu aj MT4, takze nie je o com rozmyslat. Ja som mal s Dukascopy len negativne skusenosti, podla mna ten broker jedneho dna skonci ako Refco a ziadny ich klient svoje peniaze neuvidi.

Takze ber Oandu.
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: Oanda alebo Dukascopy

Príspevok od používateľa Casey »

izi napísal:Oanda bude mat k aktualnej platforme zachvilu aj MT4, takze nie je o com rozmyslat. Ja som mal s Dukascopy len negativne skusenosti, podla mna ten broker jedneho dna skonci ako Refco a ziadny ich klient svoje peniaze neuvidi.

Takze ber Oandu.
nie za chvilu,ale uz aj ma MT4 ,ale je tam obmedzenost najmesia hodnota 1.000 units co je aj tak super si myslim.
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"