Broker pre dlhopisy

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Matej1992
Silver Member *
Príspevky: 176
Dátum registrácie: Po 23 08, 2010 8:55 pm
Bydlisko: Trnava
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Broker pre dlhopisy

Príspevok od používateľa Matej1992 »

Zdravim chcel by som sa spytat, akeho brokera by ste odporucali na nakup dividendovych akcii a hlavne korporatnych dlhopisov (Americkych aj Europskych). Vdaka :)
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Broker pre dlhopisy

Príspevok od používateľa filip glasa »

Na dlhopisy neviem. Na akcie interactivebrokers.com, prípadne brokerjet ak vyžaduješ českú/slovenskú podporu.
Matej1992
Silver Member *
Príspevky: 176
Dátum registrácie: Po 23 08, 2010 8:55 pm
Bydlisko: Trnava
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Re: Broker pre dlhopisy

Príspevok od používateľa Matej1992 »

No v tom je ten hacik, ze brokerjet bondy neobchoduje a ja somar som si to vsimol a oni mi to potvrdili az teraz, ked je "neskoro." A ohladom IB, neviem sa k tomu dopracovat, pretoze maju tam pisane v popise, ze obchoduju "USA Bonds". Obavam sa potom, ze k dlhopisom nemeckych firiem by sa nedalo dopracovat...pripadne ak niekto ma Interactive Brokers, ci by nemohol skusit pozriet ci mu dava platforma moznost nakupit nejake nemecke korporatne dlhopisy. Vdaka :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"