ZECCO

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Richman
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ut 02 03, 2010 9:48 am

ZECCO

Príspevok od používateľa Richman »

Zdárek,
obchoduje niekto z vás cez ZECCO? Jedná sa mi konkrétne o centové akcie. Začalo tam platiť nejaké obmedzenie a ja nerozumiem o čo v nom ide. Vie mi to prosím niekto vysvetliť?

Vopred vdaka
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15791
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: ZECCO

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Richman napísal:Zdárek,
obchoduje niekto z vás cez ZECCO? Jedná sa mi konkrétne o centové akcie. Začalo tam platiť nejaké obmedzenie a ja nerozumiem o čo v nom ide. Vie mi to prosím niekto vysvetliť?

Vopred vdaka
Nemôžeš tu zkopírovať text? Pochybujem, že niekto odtiaľ cez nich trejdí.
Alebo popíš problém.

Pozrel som na ich stránku a nič konkrétne nové som tam nevidel.
Na prvý pohľad majú dosť slabé informácie, ani neviem zistiť, či je to direct access broker.
Narazil som na info, že ,,Zecco Trading does not currently offer extended hours trading,, a tým je u mňa ako broker odpísaný...
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Richman
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ut 02 03, 2010 9:48 am

Re: ZECCO

Príspevok od používateľa Richman »

Aale nejako obmedzili obchodovanie akcii lacnejších ako 1 USD a v maily o tom písali že to vyžaduje nejaké papierovačky a z toho dovodu može byť poplatok za jeden (!!!) obchod aj 700 USD (!!!). No teraz ked chcem zadať limit na predaj tak ma nechce pustiť pokym im neodkliknem nové podmienky. Mám kupeny balik akcii za 1000 USD ale ak mam dať 700 za predaj tak to možem rovno zabaliť. Asi najlepšie bude ked ti pošlem celý mail k tomu. Daj mi prosim adresu alebo sa mi prosim ozvi na centove_akcie@inmail.sk

Ďakujem
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15791
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: ZECCO

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Richman napísal:Aale nejako obmedzili obchodovanie akcii lacnejších ako 1 USD a v maily o tom písali že to vyžaduje nejaké papierovačky a z toho dovodu može byť poplatok za jeden (!!!) obchod aj 700 USD (!!!). No teraz ked chcem zadať limit na predaj tak ma nechce pustiť pokym im neodkliknem nové podmienky. Mám kupeny balik akcii za 1000 USD ale ak mam dať 700 za predaj tak to možem rovno zabaliť. Asi najlepšie bude ked ti pošlem celý mail k tomu. Daj mi prosim adresu alebo sa mi prosim ozvi na centove_akcie@inmail.sk

Ďakujem
Juggler@post.sk
Pošli ten email, ale predbežne odpovedám, že tých 700 USD ( až do 700 ) sa môže vzťahovať len na akciu, ktorá sa neobchoduje na OTCBB, alebo Pink Sheets. Lebo vtedy sa to nedá vybaviť online, ale musí sa tam telefonovať a vybavuje sa to cez agentov a nie v elektronickej podobe, ale vo fyzickej dodávke akcií. Takže pozri sa, či tá tvoja akcia je ešte stále listovaná na OTCBB, alebo Pinksheets a ked je ( a kótuje sa cena), tak kludne odklikni tie nové podmienky.
Tie vysoké poplatky Ti hrozia, keď tú akciu držíš a medzitým ju delistujú z OTCBB, alebo Pink Sheets ( tie fungujú podobne ako burzy, ale len medzi marketmakerami). Ak už tam nie je, tak pravdepodobne už ani nemá cenu. Ak nemá cenu, tak kašlať na ňu, to sa jej môžeš rovno vzdať.
Pošli email, pozriem sa Ti na to. Pošli aj ticker tej akcie.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"