Porovnania brokerov

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15799
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1037 times
Been thanked: 1395 times

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa JUGGLER »

14u24me napísal:Davis Cup dopadl výborně...Štěpánek je bůh :-) hlavně dobře že Španělsko nemělo Nadala :-)
Blahoželám ( a ticho závidím )! Ste machri!
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa Biosko »

14u24me -> dik za info :) prejdem si tych brokerov.
Používateľov profilový obrázok
peter977
Gold Member **
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 23 04, 2012 9:22 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa peter977 »

Vedeli ste o tom, že Deutsche Bank poskytuje forex trading pre individuálnych klientov?

http://globalmarkets.db.com/fx/dbfx.html" onclick="window.open(this.href);return false;
share your trading ideas
https://www.facebook.com/groups/ukforexsk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15799
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1037 times
Been thanked: 1395 times

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa JUGGLER »

...a vieš o tom, že aj u nás takmer každá banka...napríklad Tatrabanka?

Samozrejme, nie online a nie za 1,5 pipíkov...
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
peter977
Gold Member **
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 23 04, 2012 9:22 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa peter977 »

Mimo témy, ale Saxo mi teraz spravilo 2300 bodovú sviečku na GBP/NZD...
share your trading ideas
https://www.facebook.com/groups/ukforexsk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa Biosko »

Hej aj na mojom to je :). Pisal som na podporu ale nic som sa od nich nedozvedel. Len stale ze account manazer vam zavola ohladom toho a ja ze nie nech napise do chatu, tak potom ze asi to bol glitch na deme, tak som povedal ze si to overim ze poznam ludi co maju live account (klamal som) a ze potom ze tiez budu investigovat ze mi daju vediet emailom. No ale kedze mam demo registrovane na 10 minutovy email tak asi sa nic nedozviem.

EDIT: volal som do CR saxa, vraj chyba v grafe na deme.

Pokial chces pokracovat v investigovani mozes :).
Používateľov profilový obrázok
peter977
Gold Member **
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 23 04, 2012 9:22 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa peter977 »

Bolo to aj na live. Grafy už opravili a na live účtoch pripísali klientom straty späť, trvalo to síce celý deň... Predpokladám, že im tam dnes kvôli tomu písalo viacero traderov
share your trading ideas
https://www.facebook.com/groups/ukforexsk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa Biosko »

Tak ale potom nechapem preco boli taki vyorani o 12tej ked som im volal. Kedze sa to stalo vcera medzi 21 a 22. A v CR sa tvarili ako by nic nevedeli. Vravim typkovi ze na tom pare mam spike 2000 pips to je normalne? Tak to 2 minuty hladal. A potom no joo no joo, ja reknu kolegovi at vam to opravi. A ja ze tak nie ze opravit ale to je normalne? A on tak to je nejaky glitch v demu. A ja naozaj to nie je aj na live uctoch? Neee urciteee neee, ja reknu kolegovi at vam to opravi. A ze ci mam u nich aj live account a ja tak rozmyslal som ale ked budete mat take spikes aj na live tak ho nechcem. A on tam urcitee neee.

Dali k tomu aj nejake normalne oficialne stanovisko?
Kurnik nechapem to je taky problem povedat ze mali sme tu problem a riesime to? Miesto toho hovoria ze to urcite len na deme resp to asi len u vas a podobne.
Dost by ma to nasralo keby som mal obchodovanie na 5tich parov a tento by mi sposobil margin call a uzatvoril vsetky ostatne obchody plus tento v strate. Som zvedavy ako by ma revansovali.

EDIT: Ja sa normalne ze uz nebojim ze stratim prachy na trhu, ja sa bojim ze ich stratim kvoli brokerovi.
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa Biosko »

Srandicky srandicky akurat pozeram na svoj account na hotforexe a mam rovnake spiky na AUDNZD a NZDCAD v tom case :) podla mna to bol nejaky major f*ckup. Tak to ciastocne ocistuje saxo.
Skuste niekto kto ma pristup k forexu ceknu u svojho brokra 21.11 od 21 do 22 na paroch AUDNZD NZDCAD a GBPNZD ci tam nenajdete nieco nezvycajne.
Vyzera to na nejaky problem s NZD. Trvalo to dokopy asi 2 minuty.
carlos323
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Pi 23 11, 2012 3:08 pm

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa carlos323 »

Nazdar.Chcel by som začať obchodovať hlavne scalping na forexe.Rýchle obchody do 20min.Ktorého broukera by ste mi teda odporučili?Vklad tak do 20000Eur.Ide mi o pomer spready s cenou za obchod aby bolo čo najvýhodnejšie na scalping.A aj demo účet aby bol ako real.
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa Biosko »

carlos323 napísal:Nazdar.Chcel by som začať obchodovať hlavne scalping na forexe.Rýchle obchody do 20min.Ktorého broukera by ste mi teda odporučili?Vklad tak do 20000Eur.Ide mi o pomer spready s cenou za obchod aby bolo čo najvýhodnejšie na scalping.A aj demo účet aby bol ako real.
Asi ta sklamem ale ziaden demo ucet nie je ako real. Teda podoba sa, mas podobne ceny ale zadavas pozicie voci pc nie proti ludom, tie su instantne odpalene, neberie sa do uvahy slippage, volatilita. Nemas problem zadat aj 1000lotovu poziciu aj ked nie je protistrana. Demo nikdy nie je ako real. Demo sluzi na test nejakej strategie ci osvojenie platformy a nie na presnu simulaciu obchodovania.

Do 20 minut by mal zvladat scalp kazdy broker, napis pary ake chces scalpovat, zistim ti priemerne spready. Popripade ci mas nejaku preferovanu platformu.
carlos323
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Pi 23 11, 2012 3:08 pm

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa carlos323 »

Ďakujem za info.Obchodoval by som max 2-3páry s najnižším spreadom.Platformu nemám zatial žiadnu osvojenú.
Používateľov profilový obrázok
14u24me
Silver Member *
Príspevky: 210
Dátum registrácie: Ut 25 09, 2012 10:45 am

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa 14u24me »

Možná to někomu pomůže:
Dukascopy má člověka který mluví česky/slovensky a má na starost klienty z Čech a Slovenska.
Lukáš Jelínek, Account Manager, Skype:d.lukas.jelinek, Tel.: + 41 22 799 48 61 (direct), Tel.: + 41 22 799 48 88 (office)
Používateľov profilový obrázok
peter977
Gold Member **
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 23 04, 2012 9:22 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa peter977 »

Zdravím páni,

Saxo znovu opakuje svoju chybu a urobilo bohovský spike na GBP/NZD. Už mám live účet a printscreen je z live, tak nech mi tu "kur**" netvrdia, že je to chyba len pri demo!
Prílohy
GBPNZD.jpg
share your trading ideas
https://www.facebook.com/groups/ukforexsk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa Biosko »

Zavolaj im do prahy ze co to ma znamenat. A napis aj tu ze na co sa zas vyhovarali.
Používateľov profilový obrázok
peter977
Gold Member **
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 23 04, 2012 9:22 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa peter977 »

Stalo sa, vraj sa ospravedlňujú a blá blá stalo sa im to prvý krát v živote blá blá
share your trading ideas
https://www.facebook.com/groups/ukforexsk/" onclick="window.open(this.href);return false;
namer
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Pi 09 11, 2012 5:57 pm

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa namer »

peter977 napísal:Stalo sa, vraj sa ospravedlňujú a blá blá stalo sa im to prvý krát v živote blá blá
inak jak je možné, že sa niečo takéto stalo ? To iba u Saxo že ? Akože na inom grafe to nie je, že ? (teda aspon nevidím)
Čo keby som bol kvoli takému spike vyhodený z obchodu ? To si akože niekde v stanovách oni uvádzajú, že je niečo takéto prispustené ? ?
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa Biosko »

peter :D a na tu udalost z minula uz zabudli :) sakra mal som tam zavolat aj ja zas

namer, pravdepodobne sa nedal otvorit ani zavriet ziaden obchod pocas toho spiku ale na margin to efekt mohlo mat
Používateľov profilový obrázok
peter977
Gold Member **
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 23 04, 2012 9:22 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa peter977 »

No ja som tam zhodou okolností 2 dni pred tým zavrel buystop order v zisku. By ma zaujímalo kde by mi realizovali TP, keď spike mal 2900 bodov.

Sa stavím, že to by sa ozvali sami a celý zisk mi odpísali z účtu
share your trading ideas
https://www.facebook.com/groups/ukforexsk/" onclick="window.open(this.href);return false;
kontrarian
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Ne 16 09, 2012 11:02 am

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa kontrarian »

Cez saxo som zacinal obchodovat v 2008....taketo situacie tam boli velmi casto. vidim, ze sa to nezmenilo...
In the world there are thousands of day traders who take profit and live their dream .... ... and millions who lose daily and dreaming how they should lived their dream
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa Biosko »

Podla mna sa na tom spiku nedalo realizovat nic, to znamena ze to za sekundu vyletelo hore a padlo. To znamena ze na realizaciu obchodov nebola dostatocna liquidita, otazkou je ci to nemohlo odbit margin ked si bol na tom pare v obchode a na sekundu si sa mohol dostat do margin call a minusove marginu, co by malo za nasledky uzatvorenie vsetkych obchodov, vacsinou so stratou. A to by ma fakt zaujimalo ako by to riesili.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa Airmike »

Biosko


chalani takyto spike vas vobec nemusi trapit. realne sa na trhu nic nestalo. to ze ma saxo v softe bugy predsa nieje trhova zalezitos. na tej cene sa urcite nezrealizoval ziadny obchod. keby sa na tom chceli v saxo prizivit tak by im to pred komisiou nepreslo. to je jasne.
Používateľov profilový obrázok
peter977
Gold Member **
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 23 04, 2012 9:22 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa peter977 »

Mika máš pravdu, teraz sa to znovu zopakovalo a mám tam pozíciu, vôbec nič to s ňou neurobilo. Bid/Ask sa vôbec nepohli

Pozrite prílohy
Prílohy
BidAsk.jpg
GBPNZD.jpg
share your trading ideas
https://www.facebook.com/groups/ukforexsk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
peter977
Gold Member **
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 23 04, 2012 9:22 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa peter977 »

Saxo sa znovu číní. Tento krát mi dali inú kotáciu ako má zvyšok brokerov na trhu, znovu na spomínanom páre GBP/NZD.

Nevšimol som si to, keby som nemal dve tie isté pozície u dvoch rôznych brokroch s rovnakým Takeprofitom.

Saxo, včerajšie low (Bid) 1.90790 a IBFX low 1.90635. To je 15,5 pipu ojeb!
Prílohy
ibfxau.jpg
axitrader.jpg
forexpros.jpg
share your trading ideas
https://www.facebook.com/groups/ukforexsk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
peter977
Gold Member **
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 23 04, 2012 9:22 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa peter977 »

Cena saxo
Prílohy
saxo.jpg
share your trading ideas
https://www.facebook.com/groups/ukforexsk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3857
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 127 times
Been thanked: 344 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa osamely chodec »

grafy saxa nie su vzdy spravne, upozornoval som ich na to niekolkokrat, naprava zatial ziadna, tvrdia ze rozhodujuca je kotacia v cenovom modeli. Mne sa este nestalo ze by mi exekuovali stopku na neferovej cene.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Používateľov profilový obrázok
peter977
Gold Member **
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 23 04, 2012 9:22 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa peter977 »

Ich vyjadrenie znie : "kótujeme cenu na základe UBS a Deutsche bank". Uvedený brokery kótujú cenu pre AUD a NZD crosy na základe ceny od JP Morgan Chase.

V tomto prípade mi reklamáciu neakceptujú.
share your trading ideas
https://www.facebook.com/groups/ukforexsk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
Obelixtrader
Príspevky: 37
Dátum registrácie: St 25 04, 2012 8:13 pm

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa Obelixtrader »

to peter977
treba zmenit brokera
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa Biosko »

ja som mal vcera low 1.90650 na bucketshop brokerovi .. ale tak taka cena bola asi 3 minuty a potom to rapidne vzrastlo po tom rapidnom poklese
kolega
Silver Member *
Príspevky: 253
Dátum registrácie: Ut 02 08, 2011 12:21 am

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa kolega »

teraz som si vsimol (ako som chcel tahat data) u ducascopy, ze minimalny ucet je uz iba 100$
http://www.dukascopy.com/swiss/english/ ... unts/link/" onclick="window.open(this.href);return false;

(ak som nieco neprehliadol)
nerozumiem celkom co myslia "API" (ktore ma byt pristupne od 100 000 ...) lebo JForex api snad nie... :-D (to bude asi API uplne vseobecne tak aby sa ludia mohli hocijako napojit ak to tak chcu... )
Používateľov profilový obrázok
peter977
Gold Member **
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 23 04, 2012 9:22 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa peter977 »

Keby nemá dukascopy ten ich prašivý Jforex ale poriadnú platformu tak tam mám účet.
share your trading ideas
https://www.facebook.com/groups/ukforexsk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Padre
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Pi 12 10, 2012 10:00 pm

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa Padre »

kolega napísal:teraz som si vsimol (ako som chcel tahat data) u ducascopy, ze minimalny ucet je uz iba 100$
http://www.dukascopy.com/swiss/english/ ... unts/link/" onclick="window.open(this.href);return false;

(ak som nieco neprehliadol)
nerozumiem celkom co myslia "API" (ktore ma byt pristupne od 100 000 ...) lebo JForex api snad nie... :-D (to bude asi API uplne vseobecne tak aby sa ludia mohli hocijako napojit ak to tak chcu... )

Ahoj, s tym vkladom je to nasledovne:
...The minimal deposit size of the account with Dukascopy Europe is 100 USD, while the minimum for Dukascopy Bank SA is 5’000 USD.
kolega
Silver Member *
Príspevky: 253
Dátum registrácie: Ut 02 08, 2011 12:21 am

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa kolega »

moze byt, ale myslim ze v nie tak davnej minulosti to bolo 1000 namiesto 100
Dusan155
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po 24 12, 2012 12:55 pm

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa Dusan155 »

Prosím váš obchodujete niekto na +500 ?? Prípadne skúsenosti uvažujem nad investíciou a rozhodujem sa pre +500... ďakujem
kolega
Silver Member *
Príspevky: 253
Dátum registrácie: Ut 02 08, 2011 12:21 am

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa kolega »

Dusan155 napísal:Prosím váš obchodujete niekto na +500 ?? Prípadne skúsenosti uvažujem nad investíciou a rozhodujem sa pre +500... ďakujem
mozno si skus precitat recenziu
http://ako-investovat.sk/index.php/brok ... 0-recenzia" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15799
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1037 times
Been thanked: 1395 times

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa JUGGLER »

plus ďalšiu:

http://ako-investovat.sk/index.php/brok ... porovnanie" onclick="window.open(this.href);return false;

Skrátka on line kasíno, ktoré hraje proti Tebe. Ak budeš prehrávať, budú Ťa milovať .
Ak vyhrávať, budú ťa nenávidieť ( a hádzať ti polená pod nohy ). A skončia s Tebou ako sa im zachce. Právny dosah nemáš žiadny. Držím Ti palce.

Vaše obchodovanie cez obchodnú platformu nie je vykonávané na burze. My (plus500) vystupujeme ako protistrana klienta. Ceny, ktoré poskytujeme v obchodnej platforme nemusia byť najlepšie dostupné ceny a rôznym užívateľom môžeme ponúknuť rôzne ceny.

Aj keď sme protistranou každej klientovej transakcie, môžeme obmedziť svoje riziko okamžitým hedgingom (kompenzáciou) vašich transakcií s inou transakciou, ktorú uzavierame s finančnou inštitúciou. Mali by ste si byť vedomí toho, že my (plu500) zarábame, ak trh ide proti vám. Keďže vystupujeme ako vaša protistrana, mali by ste pozorne zhodnotiť akúkoľvek obchodnú informáciu, ktorú od nás dostanete.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
nitro
Active Member
Príspevky: 75
Dátum registrácie: Ne 08 03, 2009 5:00 pm
Bydlisko: KE/PRG

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa nitro »

JUGGLER napísal:Mali by ste si byť vedomí toho, že my (plu500) zarábame, ak trh ide proti vám. Keďže vystupujeme ako vaša protistrana, mali by ste pozorne zhodnotiť akúkoľvek obchodnú informáciu, ktorú od nás dostanete.[/i]
To je vtip? :shock: :mrgreen: :mrgreen:
A business that makes nothing but money is a poor business.

(Henry Ford)
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa Biosko »

Nie, obchoduju doma proti tebe :) Co je na tom nepochopitelne. Ty otvoris buy a oni sell. Jednak maju tvoj spread a este sa posnazia aby si svoju poziciu uzatvoril v strate :)
kolega
Silver Member *
Príspevky: 253
Dátum registrácie: Ut 02 08, 2011 12:21 am

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa kolega »

iste ale ze by to niekde takto napisali tak to asi nie..
Používateľov profilový obrázok
kezo
Active Member
Príspevky: 89
Dátum registrácie: Ut 11 09, 2012 8:55 am

Re: Porovnania brokerov

Príspevok od používateľa kezo »

Obrázok

http://advantagefutures.com/

Advantage Futures is one of the highest volume futures clearing firms dedicated to exceptional service and providing clients with technologically advanced trading support. When you open an account with Advantage Futures, you not only trade, you Trade Up—to quicker connections, expert service and competitive pricing. Our robust infrastructure, experienced personnel and close relationships with global exchanges give our clients an edge in every aspect of their trading. We manage the details to ensure that you can focus on trading.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... dYMohUMA#!

Front-End Flexibility

Advantage Futures is front-end neutral. We support a variety of leading front-end trading applications which allow our clients to utilize the software that best suits their needs. Advantage Futures’ Client Representatives are knowledgeable and happy to assist you select the appropriate front-end.

http://advantagefutures.com/services/fr ... lications/

Application Comparison Chart

http://advantagefutures.com/services/ap ... son-chart/

The Advantage:

Fast, Reliable Exchange Connectivity

Obrázok
"Have you taken a loss? Forget it quick. If you have taken a profit, forget it quicker. Don’t let ego and greed inhibit clear thinking and hard work. It is profitable to study your mistakes. "
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"