Currensee = PAMM trading

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
14u24me
Silver Member *
Príspevky: 210
Dátum registrácie: Ut 25 09, 2012 10:45 am

Currensee = PAMM trading

Príspevok od používateľa 14u24me »

Neinvestujete někdo do PAMM tradingu přes Currensee popř. MyFXBook ?
Zhodnocení těch nejlepších na leaderboardu vypadá hodně zajímavě.
Zaujal mě hlavně číňan Joiny Jiang, ten chlapík je legenda, nabízí svoje služby přes oba dva providery. Když vidím jeho výkony za poslední 2 roky, tak dávám klobouk dolů.
2012-11-19_185553.png
Joiny Jiang a jeho systémy na Currensee
Joiny Jiang na MyFXBook
tady má svůj blog

Automatizované scalpování LW Trading je taky hodně zajímavý, mají ztrátové měsíce, ale jejich draw-down se dá unést.
2012-11-19_185712.png
Většinou je poplatek 20% ze zisku a 2% ročně.
Currensee je z Bostonu, MA (žádný offshore) a používají tyto forex brokery:
2012-11-18_213149.png
Máte někdo zkušenosti? Ptám se hlavně na to jestli ta výkonost funguje i pro investory (kteří kopírují trady) nebo jen pro toho kdo generuje a dává signály :-) Hlavně u toho scalpování ty výsledky nemusí být stejné pro tradera a pro investory.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Currensee = PAMM trading

Príspevok od používateľa Istiach »

Caute,

Kamos prerobil na PAMMe asi uz 3 litre.

Co dodat. Nieje to take jednoduche ako to vyzera :)
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Currensee = PAMM trading

Príspevok od používateľa Biosko »

Keby ze mam peniaze tak ich radsej nalejem do svojho tradingu :)
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Currensee = PAMM trading

Príspevok od používateľa Rado »

Obávam sa, že mám za rok 2012 lepšie výsledky ako Joiny Jiang. Nemám síce taký track record, ale s ním by som mal menej a hlavne by som nad tým nemal kontrolu.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Currensee = PAMM trading

Príspevok od používateľa jonatanus »

neviem ci ste zachytili, docela sranda:

The company was acquired by Oanda in 2013, who decided to close down the service a year later in Oct 2014.

http://forexmagnates.com/oanda-shuts-tr ... ic-review/" onclick="window.open(this.href);return false;
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Currensee = PAMM trading

Príspevok od používateľa Airmike »

to je zaujimave, ani som netusil ze currensee patri oande
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Currensee = PAMM trading

Príspevok od používateľa jonatanus »

este stale veris ze sa v tych srackach daju najst pouzitelni traderi/strategie? :)

http://forexmagnates.com/currensee-laun ... irst-look/" onclick="window.open(this.href);return false;
Currensee launched a miniature hedge fund in the form of PAMM in Nov 2011, primarily targeting their Asian clients. The fund was highly touted for its 60% annualized return. After only 6 months of operation, 75% of the equity was wiped out.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Currensee = PAMM trading

Príspevok od používateľa Airmike »

ja tomu neverim, ja som si tym uplne isty. problem je, ze ked si nejaky majster sveta povie ze postavim fond a cely risk deleguje na niekoho, koho vobec nepozna a navyse ma len velmi primitivny tool na riadenie rizika, tak to tak aj dopadne.

par krat sme sa o tom uz bavili. v dnesnej dobe NEEXISTUJE prostredie (siet) ktora toto riesi. kazdy na to z vysoka kasle. kazdy provider k tomu pristupuje tak, ze cim vacsi objem sa zobchoduje, tym lepsie, pretoze z toho su prachy. to je presne dovod preco siete skupuju brokeri a nezavisli provideri su vacsinou particka developerov co chce svoje na rychlo zbuchane riesenie len rychlo pre predat.

btw pisal som o tom tu http://airstarter.blogspot.cz/2013/12/s ... na-30.html" onclick="window.open(this.href);return false;
a myslim si, ze sa tento forecast pomalicky naplna.

btw: podla mna je strasne naivne si mysliet, ze tieto biznisy startuju odbornici , ktori vedia co robia. za posledny rok som sa rozpraval s ludmi, ktori podobne projekty kodili. paradoxom je ze ani oni sami nevedia, co spravit aby udrzali v sieti performance. dokola opakuju ten isty model, ktory kedysi nadhodil zulutrade. a samozrejme taky model fungovat nikdy nebude. padne este vela sieti , kym pride niekto , kto nebude mysliet prvoplanovo a objem ziska tym ze udrzi stabilnu performance. takze este raz. je to vec systemu ako takeho. nie toho ze ci sa daju v srackach traderi najst. traderi sa najdu ked to bude pre nich zaujimave. zatial to je zaujimave len pre NEtraderov.
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"