Trade.com

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
marian
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Št 14 07, 2011 11:35 pm

Trade.com

Príspevok od používateľa marian »

Zdravim,
mate nejaky skusenosti s tymto brokerom-trade.com?
su seriozni? alebo opat dalsi, ktorý ponuka masam moznost zbohatnutia na forexe...
kto zaváha, nežere...
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Trade.com

Príspevok od používateľa Biosko »

Vsetci ponukaju zbohatnutie na forexe, nemam s nimi skusenosti, su registrovani napr na FSA a CySec-u takze vyhoda je ze ked je nejaky problem tak sa budes mat kam stazovat, inak maju dost vysoke spready a su market maker.
Používateľov profilový obrázok
peter977
Gold Member **
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 23 04, 2012 9:22 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Trade.com

Príspevok od používateľa peter977 »

Ja by som tam prachy nedal, na Cypre sú žalostne slabé regulačné zákony...
share your trading ideas
https://www.facebook.com/groups/ukforexsk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Trade.com

Príspevok od používateľa Biosko »

peter977 napísal:Ja by som tam prachy nedal, na Cypre sú žalostne slabé regulačné zákony...
Ano to je pravda, ale na druhej strane ma licencie aj inde, overoval som si to. A ak by nevyplatil peniaze tak o licencie pride. Tie licencie nie su az take lacne tak by si to ten broker rozmyslel.
Myslim ze oni skor "okradaju" v uvodozvkach na spreadoch. Pretoze su dost vysoke.
Používateľov profilový obrázok
peter977
Gold Member **
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 23 04, 2012 9:22 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Trade.com

Príspevok od používateľa peter977 »

zrejme to bude ďalší rýchlo kvasený broker, ktorý robí stophunting a slippage, off quotes. Takéto veci ťažko dokážeš brokerovi
share your trading ideas
https://www.facebook.com/groups/ukforexsk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"