HotForex

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
FxEmatraDer
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne 23 02, 2014 5:36 pm

HotForex

Príspevok od používateľa FxEmatraDer »

Zdravím Vás,

Na tejto stránke som našiel veľa brokerov, ale tento mi tu chýba.
Takže ak to tu ešte niekde neni niekde stratene tak by som vám chcel predstaviť brokera HOTFOREX, ktorý ponúka celkom slušné spready, a taktiež vracia časť vášho spreadu osobe ktorá vám tohto brokera odporúčila. :D

Zdá sa mi to ako celkom férový broker, pretože ma viacero licencii, a taktiež im nechýba ani tá slovenská licencia.
Na MICRO účet môžete vložiť od 5$ a spready mať celkom nízke.
Napríklad na páre EUR/USD od 1-2 bodov, a na GBP/USD 2-3bodov.

Kto sa zaregistruje cez moj afil link dostane nazad svoje komisie,stačí ak si o ne požiadá cez pm.
https://www.hotforex.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Broker bol ocenení viacerými oceneniami, ponúka rôzne vzdelávacie programy,taktiež ponúka bonusy pri vklade a to od 30% - 100%.
Ako každému brokerovy nechýba obchodovanie s pákou,ktorú ponúka až 1:1000.
Vklad na účet je zadarmo,grafy taktiež. :wink:
Obchodovať môžete Forex,Komodity,Akcie.
Obchodovat možte cez platformy od Webterminalu,nechýba ani metatrader 4 až po android platformu.
Viac informácii vám poskytnem cez pm.
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: HotForex

Príspevok od používateľa Biosko »

Mal som tam zopar ecn a 1 vip ucet ... nic moc, povedal by som ze fuserska robota, uz som sa vyjadril tu na fore ohladom toho, takze skoda 2 krat pisat to iste, nie su zly ani dobry takto by som to uzavrel.
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"