prevod penazi od jedneho brokera ku druhemu

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
rasto800
Gold Member **
Príspevky: 397
Dátum registrácie: Ut 14 08, 2012 10:50 am

prevod penazi od jedneho brokera ku druhemu

Príspevok od používateľa rasto800 »

Robili ste niekto uz taku vec, ze priamo poslat peniaze od jedneho brokera ku druhemu? Ale tak, ze nie vsetky peniaze ale iba cast. Tj. nie taky ten prevod ked sa vsetko prevedie ku druhemu brokerovi.
Ja mam pocit, ze take nieco ciastocne ani nejde a ze si musim poslat peniaze najskor na svoj ucet a potom z toho uctu poslat peniaze ku druhemo brokerovi.
Ako brokera tu myslim takeho toho klasickeho v USA ako IB Mirus alebo AMP, nie forex.

Skratka rad by som poslal cast penazi z jedneho mojho brokera ku druhemu a nemam chut to posielat najskor ku sebe do europy a potom zase z europy do usa a platit za to x USD plus to bude trvat aspon dva tyzdne taka operacia
rasto800
Gold Member **
Príspevky: 397
Dátum registrácie: Ut 14 08, 2012 10:50 am

Re: prevod penazi od jedneho brokera ku druhemu

Príspevok od používateľa rasto800 »

rasto800 napísal:Robili ste niekto uz taku vec, ze priamo poslat peniaze od jedneho brokera ku druhemu? Ale tak, ze nie vsetky peniaze ale iba cast. Tj. nie taky ten prevod ked sa vsetko prevedie ku druhemu brokerovi.
Ja mam pocit, ze take nieco ciastocne ani nejde a ze si musim poslat peniaze najskor na svoj ucet a potom z toho uctu poslat peniaze ku druhemo brokerovi.
Ako brokera tu myslim takeho toho klasickeho v USA ako IB Mirus alebo AMP, nie forex.

Skratka rad by som poslal cast penazi z jedneho mojho brokera ku druhemu a nemam chut to posielat najskor ku sebe do europy a potom zase z europy do usa a platit za to x USD plus to bude trvat aspon dva tyzdne taka operacia
Tak ide take nieco spravit. Minimalne podla informacii priamo z Optimus-u si viem takto iba cast penazi poslat k inemu brokerovi a nemusim teda poslat peniaze najskor na svoj ucet v banke a odtial znova poslat k tomu druhemu brokerovi. Podmienka samozrejme je, ze ucet u dalsieho brokera musi byt tiez na moje meno.
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"