Instaforex

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

Nevrav. A čo keby si tu dal linku na celý rebríček. Možno zistíme, že pred pochybnými brokermi z Ázie vedú renomovaní brokeri z Európy a USA ( Oanda, Dukascopy atd ).

InstaForex nemá povolení k poskytování investičních služeb na českém trhu, což zdůraznila i ČNB. Před brokerem ostatně varoval i francouzský úřad AMF či kanadská komise OSC. Pokud tedy vyhledáváte brokera s dobrou pověstí a s kladnými ohlasy klientů, není ruská společnost nejlepším řešením.
[/quote]

Drahý JUGGLER mna každopádne teší že stále sleduješ čo robíme....
V každom prípade nie je len niečo čierne alebo biele pozri sa na Saxo Bank aké problémy, Alpari ani nevravim MF GLobal v USA všetko extra licencované perfektné spoločnosti a kde sú a kde sú financie klientov u týchto spološnostiach?. Vidíš to len v medziach regulácii kontroly a neviem čoho ešte všetkého ale 2mil našich spokojných zákaznikov hovrí za všetko. Keby sme boli úplne najhorší asi by sme tých klientov nemali. Druhá vec je, že nechápem koľko máš času stále dookola komentovať. Maj svôj názor nikto ti ho nebere ani ta do ničoho nenúti. A ak to viesš robiť lepšie skús si založiť svoju spoločnosť vybav licencie a všetko čo treba pre každú krajinu a som zvedavá ako sa ti bude dariť. Stále písať to isté nemá zmysel ale asi sa nudíš a potrebuješ stále komentovať kritizovať všetko a všetkých ale to asi preto že ty si asi simply the best........
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

Sme pripravený odhaliť vám mená dám, ktoré vyhrali v on-line súťaži krásy Miss Insta Asia 2016. Porota sa skladala z užívateľov našich oficiálnych stránok Miss Insta Asia, Instagramu a klientov InstaForexu s právom na prednostné hlasovanie.

1. miesto - Anna Gementchuk, 20 000 dolárov

2. miesto - Olga Ptitsyn, 10 000 dolárov

3. miesto - Liliya Berezhnaya 5000 dolárov

Okrem toho sa porota rozhodla udeliť dve ocenenia v špeciálnych kategóriách, Insta Choice a Forex Lady. Získali ich Alexandra Dreithaler a Olga Lysá a každá z nich si odniesla cenu 5000 dolárov.
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Adammd
Guru Member ****
Príspevky: 1825
Dátum registrácie: Ut 11 10, 2016 2:47 pm
Has thanked: 202 times
Been thanked: 114 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Adammd »

Ja by som bol radsej ticho a bol rad, ze toto vlakno, ktore nema ziadnu uzivatelsku hodnotu je adminom tolerovane. Lebo na uzivatelskych nekomercnych forach sa a) musi za reklamu platit, b) konci na smetaku ako spam....
f.i.r.e.
has no top because fiat has no bottom
“There are three classes of people: those who see, those who see when they are shown, and those who do not see.” - Leonardo da Vinci
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 987 times
Been thanked: 1342 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Instaforex Alex napísal: Drahý JUGGLER mna každopádne teší že stále sleduješ čo robíme....
V každom prípade nie je len niečo čierne alebo biele pozri sa na Saxo Bank aké problémy, Alpari ani nevravim MF GLobal v USA všetko extra licencované perfektné spoločnosti a kde sú a kde sú financie klientov u týchto spološnostiach?. Vidíš to len v medziach regulácii kontroly a neviem čoho ešte všetkého ale 2mil našich spokojných zákaznikov hovrí za všetko. Keby sme boli úplne najhorší asi by sme tých klientov nemali. Druhá vec je, že nechápem koľko máš času stále dookola komentovať. Maj svôj názor nikto ti ho nebere ani ta do ničoho nenúti. A ak to viesš robiť lepšie skús si založiť svoju spoločnosť vybav licencie a všetko čo treba pre každú krajinu a som zvedavá ako sa ti bude dariť. Stále písať to isté nemá zmysel ale asi sa nudíš a potrebuješ stále komentovať kritizovať všetko a všetkých ale to asi preto že ty si asi simply the best........
Neštvi ma, dobre?

To čo píšem je realita. Tento web je pre ľudí a je našou psou povinnosťou ľudí varovať že Instaforex smrdí.

Sú desiatky sťažností, že tvoj chlebodarca je pochybný a nespoľahlivý broker. Navyše nikým nekontrolovaný, dovolávať sa spravodlivosti môžeš akurát v Rusku.

We urge traders not to open accounts with Insta Forex. If you already have an account open with them, we urge you to withdraw all of your funds immediately. If InstaForex refuses to process your withdrawal, we recommend contacting your bank and local police to see if you can file charges for internet-based financial fraud.

http://www.forexpeacearmy.com/forex-rev ... aforex.com" onclick="window.open(this.href);return false;

The two terms which come up most often in online forums in reference to this company are “bucket shop” and “re-quote”, two clear forex fraud red flags.

http://www.forexfraud.com/forex-article ... fraud.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Adam má pravdu. Máš šťastie, že ťa tu tolerujeme a že sme Instaforex ešte nepresunuli medzi potenciálne podvody a nevýhodné produkty. Lezú mi na nervy aj tie bezcenné denné ,,analýzy,,.
Prílohy
InstaForex.PNG
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

JUGGLER treba dať Instaforex na tejto stranke BAN
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
MartinPillar
Platinum Member ***
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Ut 11 11, 2014 4:07 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa MartinPillar »

Instaforex je cisty spam.

Tie ich analyzy na EUR/USD to je vysmech. Jediny dovod preco to robia je, aby boli nahore medzi aktivnymi temami a stale na ociach. Nikto na to neodpoveda, nikoho to nezaujima.
A promo o tom, ze niekto z Ruska vyhral 20.000 USD v nejakej ich sutazi je vrchol.
Nehovorim, ze firma je bucket shop, ale to ako sa tu prezentuje je cisty spam bez akejkolvek pridanej hodnoty pre nikoho.
Ja by som zmazal cele ich vlakna.

Aby som nebol nespravodlivy rovnako je to aj pri ekonomovi z Chicaga, ktory napise nazov clanku a odkaz na svoju stranku. To je trapne. Nech napise celu informaciu, co chce ucastnikom fora povedat a dava iba odkazy na tretie strany a nie svoje clanky. Inak je to zase spam, linkbuíding atd.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Airmike »

si myslim ze tie analyzy sem hadze bot. preto su take trapne. je to predpripraveny template
makx
Active Member
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Ut 03 05, 2016 11:50 am
Has thanked: 11 times
Been thanked: 16 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa makx »

Suhlasim s MartinPillar, ze ci uz Instaforex alebo ekonoma z Chicaga su vo svojej forme spamy/reklamy.

Aj ked ekonom ma zaujimave clanky ale mal by fakt davat cely obsah clanku, nielen link alebo nech je to oficialna reklama a nie ako tema.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 987 times
Been thanked: 1342 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Som za presun do témy ,,Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty,,. To viem urobiť.

Aj NBS má na svojej stránke ,,verejné upozornenie,, že ide o neautorizovaný subjekt:

http://www.nbs.sk/_img/Documents/_Dohla ... ie-OCP.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;


O bane, či vymazávaní nech rozhodne majitel fóra. Ja som len taká upratovačka...snažím sa o poriadok.
Som aj zato, aby ľudia z iných stránok tu nerobili linkbuilding...nenútili nás chodiť na ich stránky, ale nech tu skopírujú celý článok a pod to si môžu dať linku. Ináč proti článkom z iných webov nič nemám. Vítam všetko, čo prináša zaujímavý obsah.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

Juggler kazdy ma svoj nazor vsak ked sa ti a tebe podobnym nepaci na co sem cohdite a na co to sledujete. Keby by sme boli taky nespolahlivy tak nemam cez 2mil klientov.

Forexpeacy army?? si zisti kto to je. Vlastnik je chalp ktory bol v USA vysetrovany za sobasne podvody a vydeira brokerov kto im zapalti ma pozitvne reviews kto neda ten nagativne. Sme tam pisali vsetkym ze vsetko vybyvime s cim vraj maju problem a hned nas odtial vyhodili aj ked sme to skusali neikolko krat cez rozne profily ale akonahle sme napisali ze vyriesime vsetko zmazali nas. Tak ty veris takemuto foru? tak ver ale pravda je niekde inde

Nikdy sme netvrdili ze sme naj na svete a vieme byt aj kriticky avsak ty sa tu prezentujes ako neomylny borec ktory vsetko vie?

a nestvi ma? toto napises? to len svedci o tom co a ako robis. Kedze kazdy moze mat svoj nazor.

A ano len majitel to moze spravit ze to zmaze ale verim ze je spravodlivy ma nadhlad a vie ze svet nie je len cierny a biely a ze sa deju aj chyby alebo ty si prave ten neomylny?

na to alpari saxo a mf global si nenapisal nic lebo sam vies ze je to pravda licensovane top spolocnosti a kde su? kde su peniaze ich klientov? treba si aj na toto dat odpoved

Neprajeme nikomu nic zle ved kde Vas to nabavi alebo to povazujete za blbost ok tak sme nechodte vytvorte si svoje threads a tam si rieste co chcete..........

Prijemny den
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Airmike »

alex

prezentujes tu firmu a ohanas sa tym aka je spolahliva. tak ok. som ochotny ti uverit, ked mi ukazes ze mate 2 mil klientov. oficialny vypis od regulatora , ktory je pre vacsinu serioznych firiem povinny.
MartinPillar
Platinum Member ***
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Ut 11 11, 2014 4:07 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa MartinPillar »

Tak čo sa týka Alpari to bola tiež ruská firma nie? Ale regulovaná v UK a po EUR/CHF evente zbankrotovala, ale klienti do 50.000 GBP myslím dostali všetko vrátené z fondu ochrany vkladov UK.
Žiadnemu brokerovi ani jeho business modelu nemôžeš dôverovať, lebo nevidíš dovnútra, ale môžeš dôverovať regulátorovi v UK a Švajčiarsku, lebo to má nejakú históriu, že to funguje.
Ako je regulovaný Instaforex? Kým? Viem iba, že mal byť regulovaný Ruskou centrálnou bankou alebo podobnou entitou v Rusku. Už to platí? Existuje fond na ochranu vkladov v prípade bankrotu brokera? V akej výške. Vzťahuje sa aj na vkladu mimo Ruska alebo SNŠ?
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

Vážení klienti!

Vzhľadom k nadchádzajúcim prezidentským voľbám v USA, na menových a akciových trhoch môže dôjsť k vysokej volatilite a nízkej likvidite v priebehu týždňa. Berte prosím vás túto skutočnosť do úvahy. Okrem toho vám oznamujeme, že maximálny pákový efekt pre všetky typy účtov môže byť znížený na 1: 200.

Tieto obmedzenia nadobudnú platnosť od 8. novembra do 11. novembra 2016.
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa jogo »

:)
Naposledy upravil/-a jogo v Ut 08 11, 2016 11:41 am, upravené celkom 1 krát.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa jogo »

Instaforex Alex napísal:Vážení klienti!

Vzhľadom k nadchádzajúcim prezidentským voľbám v USA, na menových a akciových trhoch môže dôjsť k vysokej volatilite a nízkej likvidite v priebehu týždňa. Berte prosím vás túto skutočnosť do úvahy. Okrem toho vám oznamujeme, že maximálny pákový efekt pre všetky typy účtov môže byť znížený na 1: 200.

Tieto obmedzenia nadobudnú platnosť od 8. novembra do 11. novembra 2016.
Vy ste ale odvazni, moj broker mi dovoluje paku 200 len v kludnych casoch(a teraz pred volbami mi ju riadne obmedzil) a vy znizite paku len 1:200? Teda nemyslite moc na "financne zdravie" vasich klientov. Podobne to bolo aj pred svajciarskym capom u tebou menovanych skrachovanych brokeroch, ked Ducascopy povoloval paku na CHF uz len tusim 1:10 a ini brokeri veselo aj 1:200.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 987 times
Been thanked: 1342 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Instaforex Alex napísal:Vážení klienti!
To už je fakt drzosť. Nepoznám žiadneho človeka odtiaľ, ktorý by bol klientom Instaforexu. Pre nezainteresovaných sa takto vytvára dojem, že sme tu všetci klientami Instaforexu. Zhrniem fakty a názory a dám hlasovať o tom, či toto vlákno nepresunieme do témy o potencionálnych podvodoch a nevýhodných produktoch.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa jogo »

:D
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

jogo napísal:
Vy ste ale odvazni, moj broker mi dovoluje paku 200 len v kludnych casoch(a teraz pred volbami mi ju riadne obmedzil) a vy znizite paku len 1:200? Teda nemyslite moc na "financne zdravie" vasich klientov. Podobne to bolo aj pred svajciarskym capom u tebou menovanych skrachovanych brokeroch, ked Ducascopy povoloval paku na CHF uz len tusim 1:10 a ini brokeri veselo aj 1:200.
Jogo kazdy si moze zvolit paku aku chce ked chce 1 k 1 moze mat jedna k jednej financne vzdelavanie by mal na starosti niekto iny ako brokerske firmy nemyslis? A do obchodovania by mali stupovat ludia co o tom nieco vedia resp navstivili apson par kurzov alebo prestudovali aspon par knih aby vedeli aspon zaklad ku ktoremu patri aj financna paka
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

MartinPillar napísal:Tak čo sa týka Alpari to bola tiež ruská firma nie? Ale regulovaná v UK a po EUR/CHF evente zbankrotovala, ale klienti do 50.000 GBP myslím dostali všetko vrátené z fondu ochrany vkladov UK.
Žiadnemu brokerovi ani jeho business modelu nemôžeš dôverovať, lebo nevidíš dovnútra, ale môžeš dôverovať regulátorovi v UK a Švajčiarsku, lebo to má nejakú históriu, že to funguje.
Ako je regulovaný Instaforex? Kým? Viem iba, že mal byť regulovaný Ruskou centrálnou bankou alebo podobnou entitou v Rusku. Už to platí? Existuje fond na ochranu vkladov v prípade bankrotu brokera? V akej výške. Vzťahuje sa aj na vkladu mimo Ruska alebo SNŠ?
Tak nech sem niekto napise ze dostal do 50K od alpari. Pozadie nikdy nevies kto je za ktoru firmou za ruskou moz byt nemec za nemeckou rus atd to nikto nevie a malokedy sa to da presne zistit kedze struktura.

Taktiez tazko je riesit co by bolo keby bolo. Nasa spolocnost nebola v situacii ze by musela risit nieco ak oalpari a to je pointa kedze kapitalizacia a finance su na tNp urovni neboli sme nuteni nikdy riesit ochranu vkladov. A aku mas zaruku pri ochrane vkladov v UK napr vec keby prislo nieco vacsie globalne tak fond na tu ochranu nema ani cent. MF Global vies ako dopadol? ze kleinti nedostali nic ale velke firmy a investicne banky ako Goldman boli z fonud na ochranu odskodnene? preco tie ano a kleinti nie? pretoze aj ten fond niekto riadi

takze ako pisem nie je len biela a cierna a za to ze su pod ruskou regulacou co je na tom zle? a ked clvoek neveri vzdy ma moznost volby ale nie tu oscovat stale ze za to ze rusko vsetko zle. Milion veci tam funguje lepsie ako niekde v EU

Nehadam sa a nebavi ma presviedcat stale niekoho o opaku vsak ked mate na to iny pohlad ok necitajte nekomentujte riesite si a zijte si ako potrebujete a aby ste boli v zivote happy

Kazdopadne ti dakujem ze apson si napisal otazky a celkovo koment v normalnom style bez urazok osocvania atd takze diky
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Foto tych modeliek by nebolo ?
Odoslané z počítača
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Airmike »

Intesaforex Alex

odpovedas na vsetky otazky okrem tej mojej. chcem aby si dolozil svoje tvrdenie ze mate 2 miliony klientov. ukaz data. potvrdenie od regulatora. kazdy broker musi tie cisla reportovat.
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Tu citam, ze maju 300 000 klientov
http://www.forexscams.org/broker/is-instaforex-a-scam/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odoslané z počítača
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

Fotky su na stránke, v sekcii Miss Insta Asia.
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Instaforex Alex
Gold Member **
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Pi 10 10, 2014 2:43 pm

Re: Instaforex

Príspevok od používateľa Instaforex Alex »

S prichádzajúcimi vianočnými sviatkami a Novým rokom Vám s potešením predstavujeme začiatok novej kampane - 10% Vianočný bonus. S týmto bonusom si môžete navýšiť svoj vklad o 40% alebo 65% na vašom Live obchodnom účte. Vianočný bonus bude pripísaný spolu s 30%-tným uvítacím bonusom, alebo spolu s 55%-tným bonusom. O Vianočný bonus môžete požiadať iba raz.

Vianočný bonus nemôžete vyberať, avšak zisky, ktoré vďaka nemu dosiahnete môžu byť vybrané kedykoľvek.

Kampaň prebieha od 12. decembra 2016 do 8. januára 2017.

Ponorte sa s nami do vianočnej atmosféry - získajte svoj Vianočný bonus!
S pozdravom,
PR Manager
http://instaforex.com/sk/" onclick="window.open(this.href);return false;]InstaForex Companies Group
http://www.instaforex.com/sk/online_support_chat.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Zamknuté

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"