United Traders

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
matatajko
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Št 22 11, 2012 2:34 am

United Traders

Príspevok od používateľa matatajko »

Zdravím, zakladám nové vlákno, lebo tu o nich nie je ešte nič popísané. Trochu som pátral na nete a nikde som nenašiel reakciu o nich ako o brokerovi. Viem, že ponúkajú otvorenie obchodného účtu na ruské, americké akcie a futures. Ich hlavnou činnosťou je prop-trading a obchodujú svoj kapitál.

Ale ak by mal niekto o nich info ako o brokerovi, dajte prosim vedieť. Trochu som obchodoval proprietary challenge na ich vlastnej platforme Arche Trader a pasuje mi. jednoduchá, flexibilná. Napríklad v TWS sa nevyznám absolútne. Má mnoho funkcií ktoré ja nepotrebujem

Za každu reakciu vopred ďakujem

Ich stránka: eng.unitedtraders.com (dúfam že to adminom nebude vadiť, nepropagujem, nepredávam.) :)
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: United Traders

Príspevok od používateľa davoo »

Na jednej strane sú to MMs a čo som pozeral hladajú quantov do týmu. Na druhej pôsobia jak instaforex medzi prop shopmi. Neviem, čo si mám o tom myslieť. Ja ich ale nepoznám, tak nebudem odsudzovať. Keď chceš byť remote, tak si sprav s56 a buď pod nejakým normálnejším us prop shopom.

Toto si dúfam nepriehladol. Please describe in your letter the trading strategy that you use and enclose to it statement with your financial results for a period of 4-6 months. A s vysokou pravdepodobnosťou sa zaujímajú len o ľudí, čo im budú robiť objemy a sú samozrejme profitabilný.

Matatajko, TWS je zadarmo platforma od brokera, to nie je stavané pre serióznejší trading. A títo remote trejderi zväčša idú pod prop firmu, keď riešia niečo, čo sa s retail brokerom riešiť nedá a vedia si tam vyjednať lepšie podmienky, funding, nie kvôli platforme od IB, ktorú aj tak nikto nepoužíva a platí si nejakú od tretej strany.

You just inform us on your desire to join our team and tell about the results and plans of your development. If they meet our requirements, we will provide you with the most favorable conditions for work.
Naposledy upravil/-a davoo v Ut 18 11, 2014 7:50 pm, upravené celkom 1 krát.
matatajko
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Št 22 11, 2012 2:34 am

Re: United Traders

Príspevok od používateľa matatajko »

No mne to tiež tak pripadalo. :) keby idem na remote tak beriem asi topsteptrader. Ale mna tam zaujala možnosť mať účet u nich s vlastnymi prniazmi. Ale support im mrzne alebo nevedia anglicky :D
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: United Traders

Príspevok od používateľa davoo »

Tvl, topsteptrader. To zase čo je. :D

Beriem, ale trocha späť to čo som predtým povedal o United Traders. Fungujú aj ako broker. :) Ja som rozprával o ich prop vetve. I keď stále to smrdí instaforexom.

edit: Som radšej vymazal, lebo mi bude písať 781 ľudí, že chcú na nafundovať. :lol:
Naposledy upravil/-a davoo v Ut 18 11, 2014 7:59 pm, upravené celkom 1 krát.
matatajko
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Št 22 11, 2012 2:34 am

Re: United Traders

Príspevok od používateľa matatajko »

No presne neviem čo si mam o tom myslieť dokonca majú aj fond kvadrat alebo ako sa volá. Ja som ich chcel brať hlavne kvoli arche trader platforme lebo je fakt ako na mieru. Pre mňa. Ale netreba im brať to, že obchodnici tam budú dosť dobrý :) dosť často robia stream z trading floor a pekné skalpy majú. No nič to nemeni na doveryhodnosti keď support ani odpovedať nevie.
Ale keby o bolo všetko ok, tak s poplatkami vyzerajú celkom slušne. No píšu me NYSE je komisia 0 ale burzovy poplatok sa platiť musí. :)
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: United Traders

Príspevok od používateľa davoo »

Gavariť pa rusky vieš? Pretože tak do hodiny ti má zavolať ich manažér a nemám pocit, že na teba vytiahne angličtinu. :lol: haha A mám ďalší silný pocit, že oni si tam ten retail vo veľkom chovajú len na biznis s orderflow jak bytúnok. Ako MMs vás tam rovno poriešia, neboj sa ty len nič. :lol:
Naposledy upravil/-a davoo v Ut 18 11, 2014 8:45 pm, upravené celkom 1 krát.
matatajko
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Št 22 11, 2012 2:34 am

Re: United Traders

Príspevok od používateľa matatajko »

Aj ja už som zvažoval ten orderflow. A rusky eviem srpsky by som ršte dal :D problem je že ja som poslal žiadosť už asi pred mesiacom a ta hodina stale nie a nie prejsť :D
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: United Traders

Príspevok od používateľa davoo »

:lol:

покажи титьки Toto jediné poznám ako moju ultimátnu pick up lajnu na ukrajinky. Možno sa bude hodiť, keď ti náhodou zdvihne pani manažérka. :lol:

Musím si ja dať zase ročnú pauzu od tohto fóra, pretože nič konštruktívne tu nepridávam len spamujem prasačinky.
matatajko
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Št 22 11, 2012 2:34 am

Re: United Traders

Príspevok od používateľa matatajko »

Možeš to brať z tohoto konca, že nemáš čo postnúť ( aj keď si postol veci, k veci) ale možno ti len chýba rozptylenie keď si spomenieš na ukrajinky :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"