IRONFX

Výber, skúsenosti, poplatky

IRONFX

Poslaťod Patrik_pilot » Pia 01 13, 2017 8:22 pm

Zdravím, zaujimam sa o konkretne o tohto brokera, ma tu niekto realne skusenosti? pocul som o umelom natahovani sviecok, ci problem s vyplacanim... existuje vobec nejaký solídny broker? Vdaka, pekný vecer
Učím sa celý život
Obrázok užívateľa
Patrik_pilot

Re: IRONFX

Poslaťod Alo Bunda » Pia 01 13, 2017 9:12 pm

Patrik_pilot píše:Zdravím, zaujimam sa o konkretne o tohto brokera, ma tu niekto realne skusenosti? pocul som o umelom natahovani sviecok, ci problem s vyplacanim... existuje vobec nejaký solídny broker? Vdaka, pekný vecer

Existujú aj solídne brokerské domy.
Pokiaľ sa chceš venovať FX (spot) tak bud Interactivebrokers alebo LMAX
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
Obrázok užívateľa
Alo Bunda

Poslaťod protektor » Ned 03 12, 2017 2:44 pm

Mam osobnu skusenosť - 3 mesiace som od nich ťahal 1200 euro - a to som bol len v miernej strate . Je to cyprus , klasika humač - scam .
protektor

Poslaťod _Hustler_ » Uto 03 20, 2018 11:23 am

Irion FX je najväčši SCAM broker na planete . to isté plus500 alebo instaforex . BTW na SPOT sa len tak nedostanete :) a ten Lmax exchxange je iba likvidity provider nie interbank spot . ale klasický interbank retail je tiež vpohode , len treba hladať ECN brokera , na FX najlepšie Icmarkets,pepperstone,thinkmarkets,darwinex,ib,lynx.BTW ani niktoré velké fondy u IB niesu napojené pramo na spot .
_Hustler_

Späť na Brokeri - cez koho na burzu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť