IRONFX

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
Patrik_pilot
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Pi 13 01, 2017 7:21 pm

IRONFX

Príspevok od používateľa Patrik_pilot »

Zdravím, zaujimam sa o konkretne o tohto brokera, ma tu niekto realne skusenosti? pocul som o umelom natahovani sviecok, ci problem s vyplacanim... existuje vobec nejaký solídny broker? Vdaka, pekný vecer
Učím sa celý život
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: IRONFX

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

Patrik_pilot napísal:Zdravím, zaujimam sa o konkretne o tohto brokera, ma tu niekto realne skusenosti? pocul som o umelom natahovani sviecok, ci problem s vyplacanim... existuje vobec nejaký solídny broker? Vdaka, pekný vecer
Existujú aj solídne brokerské domy.
Pokiaľ sa chceš venovať FX (spot) tak bud Interactivebrokers alebo LMAX
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
protektor
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Ut 19 01, 2016 7:41 pm

Re: IRONFX

Príspevok od používateľa protektor »

Mam osobnu skusenosť - 3 mesiace som od nich ťahal 1200 euro - a to som bol len v miernej strate . Je to cyprus , klasika humač - scam .
_Hustler_
Príspevky: 48
Dátum registrácie: So 10 03, 2018 10:03 pm

Re: IRONFX

Príspevok od používateľa _Hustler_ »

Irion FX je najväčši SCAM broker na planete . to isté plus500 alebo instaforex . BTW na SPOT sa len tak nedostanete :) a ten Lmax exchxange je iba likvidity provider nie interbank spot . ale klasický interbank retail je tiež vpohode , len treba hladať ECN brokera , na FX najlepšie Icmarkets,pepperstone,thinkmarkets,darwinex,ib,lynx.BTW ani niktoré velké fondy u IB niesu napojené pramo na spot .
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"