TradeCentrum (Goldenburg Group Limited)

Výber, skúsenosti, poplatky

TradeCentrum (Goldenburg Group Limited)

Poslaťod rmaly » Str 03 15, 2017 11:10 am

v poslednej dobe zacal vcelku otravovat z ceskeho cisla TradeCentrum (Goldenburg Group Limited) a ponukaju na predaj (mne) akcie Nokia... :)

je to skor otrava ako podvod, i ked klasicke rychle rozpravanie s pouzitim samych superlativ... Ako sa ich zbavit? Volali uz tusim z 2-3 cisiel
rmaly

Re: TradeCentrum (Goldenburg Group Limited)

Poslaťod Airmike » Str 03 15, 2017 1:38 pm

mozes sa ich zbavit tak , ze im povies, ze mas dlhy a si pred exekuciou. a zaroven musis tomu agentovi co ti vola povedat, aby to zapisav do karty, ktoru ma vedenu k tvojmu menu.

agenti, ktori takto telefonuju si kupuju zoznamy s telefonnymi cislami, tento zoznam ma pred sebou a obvolava potencionalnych klientov, ak si teda k tvojmu cislu zapise, ze mas exekuciu, otravovat ta nebude, lebo vie, ze je to strata casu. problem nastane ked tento telefonista z firmy odide, pretoze vsetkych klientov ktorych otravoval dostane iny clovek. zoznam si v papierovej forme nepreberaju. dostane len vytlaceny list v ktorom niesu informacie o klientoch a cele sa to zacne odznova. takze musis povedat aj tomu dalsiemu ze mas exekuciu, a takto to pojde kazde 2-3 tyzdne. v priemere je to totiz doba, co si telefonista rozmysli ci bude tuto robotu robit alebo si najde nieco normalne. ak ta budu otravovat pol roka, je lepsie zmenit cislo, alebo nechat si cislo zablokovat.
Airmike

Poslaťod Istiach » Str 03 15, 2017 1:53 pm

Ako to u nich funguje s cislami, maju nejak random generovane cislo? Ja som si vzdy daval po takomto telefonate bloknut cislo volajuceho a prestali mi volat. Tak neviem ci som si vsetky cisla zablokoval, alebo ich to prestalo bavit.
Istiach

Poslaťod pokus » Str 03 15, 2017 3:00 pm

Povies ze mas dlhy a zacnu ta otravovat ponukami poziciek. Treba povedat, ze si ziadne telefonaty nezelas a ziadas o vymazanie svojho cisla. A pripadne utrusit, ze ak to nespravia budes to riesit ako priestupok.
pokus

Poslaťod Airmike » Str 03 15, 2017 3:18 pm

Istiach - nieje to random generator, tak sofistikovani niesu :D, uplne normalne si kupia zoznam telefonnych cisel, niekedy je ten zoznam vysledok hacku operatorov, a niekedy je to normalne databaza, kde klient ani nevie, ze jeho cislo je verejne dostupne

pokus - to ze o nieco poziadas je ti akurat tak prd platne, v tom lepsom pripade si ta preberie iny telefonista. pri tom horsom si s teba na oddeleni zacnu robit srandu, zacnu si ta striedat medzi kolegami a budu sa bavit na tom ako ta kto vytocil.

https://www.youtube.com/watch?v=sW-PHukzdgM
Airmike

Poslaťod pokus » Str 03 15, 2017 4:43 pm

Tiez som si myslel, ze sa na tom akurat zasmeju, ale mam info priamo z velkeho callcentra, ze na takuto ziadost reaguju okamzite a ak to pracovnik nespravi, siahnu mu na plat. Nevravim, ze to tak funguje vsade, ale niekde uz hej. A tam kde nie by som sa vyhrozil paragrafmi, min. schvalnosti podla §49/1/d priestupkoveho zakona by mali iste.
pokus

Poslaťod Airmike » Str 03 15, 2017 5:23 pm

vacsina tychto firiem nedava svojim zamestnancom ziadny plat, robia len za provizie z klientov
Airmike

Poslaťod Istiach » Str 03 15, 2017 5:48 pm

nieeeee Mika, nemyslim tie cisla na ktore volaju, ale tie z ktorych volaju.
Istiach

Poslaťod JUGGLER » Str 03 15, 2017 6:52 pm

pošli im krátke videjko: https://youtu.be/sxRStrx8xtc?t=146
Trading: ,,in the stock markets, timing is everything,,
Investovanie: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri hedge fondov. Buffett.
JUGGLER

Poslaťod rmaly » Uto 04 04, 2017 2:05 pm

Ano, tak nejak to vyzeralo... Akurat ze si myslim, ze su to skor ti drblici po dvojdnovom skoleni... :) :)
rmaly

Späť na Brokeri - cez koho na burzu

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť