TradeCentrum (Goldenburg Group Limited)

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

TradeCentrum (Goldenburg Group Limited)

Príspevok od používateľa rmaly »

v poslednej dobe zacal vcelku otravovat z ceskeho cisla TradeCentrum (Goldenburg Group Limited) a ponukaju na predaj (mne) akcie Nokia... :)

je to skor otrava ako podvod, i ked klasicke rychle rozpravanie s pouzitim samych superlativ... Ako sa ich zbavit? Volali uz tusim z 2-3 cisiel
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: TradeCentrum (Goldenburg Group Limited)

Príspevok od používateľa Airmike »

mozes sa ich zbavit tak , ze im povies, ze mas dlhy a si pred exekuciou. a zaroven musis tomu agentovi co ti vola povedat, aby to zapisav do karty, ktoru ma vedenu k tvojmu menu.

agenti, ktori takto telefonuju si kupuju zoznamy s telefonnymi cislami, tento zoznam ma pred sebou a obvolava potencionalnych klientov, ak si teda k tvojmu cislu zapise, ze mas exekuciu, otravovat ta nebude, lebo vie, ze je to strata casu. problem nastane ked tento telefonista z firmy odide, pretoze vsetkych klientov ktorych otravoval dostane iny clovek. zoznam si v papierovej forme nepreberaju. dostane len vytlaceny list v ktorom niesu informacie o klientoch a cele sa to zacne odznova. takze musis povedat aj tomu dalsiemu ze mas exekuciu, a takto to pojde kazde 2-3 tyzdne. v priemere je to totiz doba, co si telefonista rozmysli ci bude tuto robotu robit alebo si najde nieco normalne. ak ta budu otravovat pol roka, je lepsie zmenit cislo, alebo nechat si cislo zablokovat.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: TradeCentrum (Goldenburg Group Limited)

Príspevok od používateľa Istiach »

Ako to u nich funguje s cislami, maju nejak random generovane cislo? Ja som si vzdy daval po takomto telefonate bloknut cislo volajuceho a prestali mi volat. Tak neviem ci som si vsetky cisla zablokoval, alebo ich to prestalo bavit.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: TradeCentrum (Goldenburg Group Limited)

Príspevok od používateľa Airmike »

Istiach - nieje to random generator, tak sofistikovani niesu :D, uplne normalne si kupia zoznam telefonnych cisel, niekedy je ten zoznam vysledok hacku operatorov, a niekedy je to normalne databaza, kde klient ani nevie, ze jeho cislo je verejne dostupne

pokus - to ze o nieco poziadas je ti akurat tak prd platne, v tom lepsom pripade si ta preberie iny telefonista. pri tom horsom si s teba na oddeleni zacnu robit srandu, zacnu si ta striedat medzi kolegami a budu sa bavit na tom ako ta kto vytocil.

https://www.youtube.com/watch?v=sW-PHukzdgM" onclick="window.open(this.href);return false;
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: TradeCentrum (Goldenburg Group Limited)

Príspevok od používateľa Airmike »

vacsina tychto firiem nedava svojim zamestnancom ziadny plat, robia len za provizie z klientov
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: TradeCentrum (Goldenburg Group Limited)

Príspevok od používateľa Istiach »

nieeeee Mika, nemyslim tie cisla na ktore volaju, ale tie z ktorych volaju.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: TradeCentrum (Goldenburg Group Limited)

Príspevok od používateľa JUGGLER »

pošli im krátke videjko: https://youtu.be/sxRStrx8xtc?t=146" onclick="window.open(this.href);return false;
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 751 times
Been thanked: 81 times

Re: TradeCentrum (Goldenburg Group Limited)

Príspevok od používateľa rmaly »

Ano, tak nejak to vyzeralo... Akurat ze si myslim, ze su to skor ti drblici po dvojdnovom skoleni... :) :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"