Plus500 - scam

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
samous
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 19 07, 2017 10:27 pm

Plus500 - scam

Príspevok od používateľa samous »

Zdravim,

spravil som si tu ucet aby som vas upozornil na tohto CFD brokera.

Ako iste viete, posledne dni je cryptocurrency ako na hojdacke a da sa slusne day tradovat. Nie vsak s plus500. V pripade vysokej volatility sa cena na plus500 zacne prudko odlisovat od reality. Priklad z dneska: BTC high na cryptowat.ch $2400, zatial co na plus500 sa cena "opozdila" na $2300.
Pred chvilou zase slusne dipol ETH, a zase - cena na cryptowatch padla na $190, zatial co cena na plus500 sa na niekolko minut zahadne zasekla na $198. Nestaci? V nedelu bol crash u cryptocurrencies. Otvoril som short pozicie u ETH na $151 a k mojej radosti pad pokracoval bez vacsej znamky spomalenia. 2 hodky na to zrazu disconnect. Weekly 14:00-15:00 maintance, ok beriem, shit happens. Reku ze co sa za tu hodku moze stat, heh. Chvilu po naskoceni serverov padol u ETH $130 low (na plus500 to bolo $137 :? ), no tradovat stale neslo! Tradovanie bolo opatovne spustene az po tom co ETH zacalo svoj bounce back (iirc ~15:20). Skoro vsetky moje profity z toho tradu boli v tom momente uz efektivne vymazane.

Dalsia vec, scalpovanie je u plus500 zakazane, pod hrozbou bloknutia uctu a vymazania profitov. Ako plus500 definuje scalpovanie? :? Nemam tusenia, lebo to nepisu! :x https://www.plus500.com/FAQ/Trading/Are ... ingMethods" onclick="window.open(this.href);return false;

Na googli si mozte vyhladat kopec dalsich horror stories o ich sluzbe. Take it for what it's worth, no odporucam vam nech si dobre rozmyslite ci si tu otvorite ucet.

Tymto by som zaroven chcel poziadat o tip na spolahliveho EU brokera s nizkym pociatocnym depozitom (ak taky existuje). :wink:

Edit: zrovna ako toto pisem, tradovanie cryptos je zase zastavene. ETH medzi tym vyskocil o 6%. Cim to len moze byt. :wink:
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 45 times
Been thanked: 152 times

Re: Plus500 - scam

Príspevok od používateľa Glogol »

A kua. Prave som nad nimi premyslal. Nasiel si nieco lepsie na cryptos ?
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
Hawk
Active Member
Príspevky: 107
Dátum registrácie: Po 14 05, 2012 7:31 pm
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Re: Plus500 - scam

Príspevok od používateľa Hawk »

aktualne asi najskor gdax, binance, coinbase
investor0002017
Gold Member **
Príspevky: 328
Dátum registrácie: Ut 08 11, 2016 4:42 pm

Re: Plus500 - scam

Príspevok od používateľa investor0002017 »

tak asi, přemýšlím o podnikání. Vrhnu se na --- třeba taxi --super, někdo mi nabízí nejlevnější auto Trabuch, má sice nejvyšší poplatky, nejvíc žere, neodveze nic...ale je nejlevnější...hurááááá.
----------------------------------------------------------------------------------------
„Naděje není přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl – bez ohledu na to, jak to dopadne.“ Václav Havel
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 45 times
Been thanked: 152 times

Re: Plus500 - scam

Príspevok od používateľa Glogol »

gdax, binance, coinbase by som bol realne vlastnikom crypos. Nechcem cryptos realne vlastnit, kedze ako som v inom vlakne spominal vlastnici cryptos su dnes danovakmi a statom davani na uroven kriminalnikov, podvodnikov, pedofilov a vrahov malych deti. Mam obavy z exemplarneho zdanenia nasim svetovo uznavanym financministom. Hladam platformu CDF kde by som si len zaspekuloval na cryptos ale realne ich nevlastnil. Jeden z nich je Plus500, momentalne studujem este eToro.
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
Stock_trader
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 02 05, 2018 10:23 am

Re: Plus500 - scam

Príspevok od používateľa Stock_trader »

Plus 500 je Market Maker, takže ten si môže robiť s cenou čo chce. Osobne by som sa pozrel po No Dealing Desk brokeroch, ktorí ti netvoria protistranu. Skús sa pozrieť na Pepperstone alebo XTB, ak ešte hľadáš solídného brokera.
Trade like a Pro: https://uspesnynaburze.sk/
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"