FCA/FSCS regulacia

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
yurij
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Št 02 06, 2016 5:19 pm

FCA/FSCS regulacia

Príspevok od používateľa yurij »

Ahoj,

rad by som sa opytal ci niekto z vas tusi akym sposobom funguju UK regulacie / ochrana vkladov tradera v pripade insolvencie brokera. Jedna sa mi o to, ze broker regulovany podla FCA mi tvrdi, ze na zaklade FSCS je moj vklad poisteny do vysky 1M libier. Avsak podla verejne dostupnych informacii je bezne poistenie iba do vysky 50k.

Tusite niekto ako to funguje? Resp ci si moze broker zjednat poistenie vyssie nez je bezne?

Vopred dakujem za odpoved
tomik
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Pi 24 08, 2018 1:28 pm

Re: FCA/FSCS regulacia

Príspevok od používateľa tomik »

Podla popisu na fscs.org.uk su touto schemou chranene deposits 85000 GBP & investicie 50000 GBP.
_Hustler_
Príspevky: 48
Dátum registrácie: So 10 03, 2018 10:03 pm

Re: FCA/FSCS regulacia

Príspevok od používateľa _Hustler_ »

Zdravím , FCA regulácia je najprísnejšia reugulácia vôbec , napr Cysec,ASIC,NBS,CNB je absolutne nič proti FCA. ked brokera tak určite FCA regulovaného , ale pozor aj kamenný ofice musia mať v UK. . Najsolidnejšia volba je Broker Darwinex
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"