Ahojte
Chcem sa spytat. U brokera mam eurovy aj dolarovy ucet. Ked dostanem dividendu v dolaroch a potom si ju premenim na eura, aby som si ju mohol poslat na svoj ucet v banke, tak z tej konverzie vznika nejaka danova povinnost?
Dakujem za radu
Dan z konverzie USD na EUR
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
-
niktoalebokadekto
- Active Member
- Príspevky: 129
- Dátum registrácie: So 16 12, 2023 11:43 am
- Has thanked: 10 times
- Been thanked: 23 times
- Baba Jaga
- Gold Member **
- Príspevky: 432
- Dátum registrácie: St 25 08, 2021 6:56 pm
- Has thanked: 53 times
- Been thanked: 130 times
Re: Dan z konverzie USD na EUR
NIEniktoalebokadekto napísal: ↑Št 28 12, 2023 10:58 am Ahojte
Chcem sa spytat. U brokera mam eurovy aj dolarovy ucet. Ked dostanem dividendu v dolaroch a potom si ju premenim na eura, aby som si ju mohol poslat na svoj ucet v banke, tak z tej konverzie vznika nejaka danova povinnost?
Dakujem za radu
IB-https://ibkr.com/referral/roman3131
Tasty-https://tastytrade.com/welcome/?referralCode=CEKTJ78ZFX
Alpaca 3 ref na mesiac.Vklad minimálne 500$ 30 dní výplata do 10 prac. po uplynutí 30dní dostaneme obidvaja 100$ V prípade záujmu cez správu
Tasty-https://tastytrade.com/welcome/?referralCode=CEKTJ78ZFX
Alpaca 3 ref na mesiac.Vklad minimálne 500$ 30 dní výplata do 10 prac. po uplynutí 30dní dostaneme obidvaja 100$ V prípade záujmu cez správu
