kupili sme byt novostavbu - zatial na prenajom a potom cca o 25 rokov pre deti bude. Riesim ci dokupit garaz v suterene, cena je 16k eur. Jedna sa o 1,5 izb byt (oddelena spalna + spojena kuchyna s obyvackou). Lokalita v BA na Trnavskom myte, kde je dobra dostupnost vsade MHD.
Mam nasledovne otazky na tych, co maju skusenosti s prenajimanim - a tych je tu na fore celkom dost
1. Odporucate dokupit garaz?
2. O kolko je mozne zdvihnut najom k danemu bytu, ak bude s garazovym statim?
dakujem
