FB skupina pre obchodovanie s kryptomenami + signály

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Vector15
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ne 11 06, 2017 10:34 pm

FB skupina pre obchodovanie s kryptomenami + signály

Príspevok od používateľa Vector15 »

Pridajte sa zdarma do našej fungujúcej a stále rozrastajúcej FB skupiny.
Zaujímate sa o obchodovanie s kryptomenami alebo s tým chcete len začať ale neviete ako na to ? Môžete sa zapájať do diskusií s ostatnými členmi alebo sa spýtať rovno nás. Pridajte sa do našej skupiny kde zverejňujeme najnovšie novinky o jednotlivých coinoch ale aj rady kedy a čo nakúpiť a kedy predať. Taktiež ponúkame aj komplexného sprievodcu od založenia účtu na burze až po výber ziskov.

Ukážky našich posledných obchodov si môžete pozrieť tu:
ObrázokObrázok

Všetko si môžete už v danej skupine.
FB skupinu nájdete na tejto adrese: https://www.facebook.com/groups/522253141312237/" onclick="window.open(this.href);return false;
emr
Silver Member *
Príspevky: 189
Dátum registrácie: Po 10 05, 2010 11:56 am

Re: FB skupina pre obchodovanie s kryptomenami + signály

Príspevok od používateľa emr »

Ja zase odporucim, usetrite si cas a NEPRIDAJTE SA.

Bol som v tej skupine davnejsie asi na 10 minut a je to cisty JOKE skrizeny s BULLSHIT GENERATOROM.

Chlapec ktory o veci hovno vie, si tam baituje amaterov aby si zaplatili predplatne x EUR mesacne do nejakej jeho sukromnej skupiny kde dava bullshit odporucania na nakup a predaj kryptomien. Taky dedinsky randomny pump and dump.

Okrem toho na walle ma chlapec oznam ze ak niekto da na nieco reklamu tak okamzity BAN, ale reklamu na svoju vlastnu platenu clickbait bullshit skupinu tam tapetuje veselo. Vratane vypovedi akoze spokojnych zakaznikov.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: FB skupina pre obchodovanie s kryptomenami + signály

Príspevok od používateľa Istiach »

No ved a cakal by niekto nieco ine? Ja som sa tam pridal a dostala ma veta ze s jeho signalmi sa da robit 40% kazdy den
Vector15
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ne 11 06, 2017 10:34 pm

Re: FB skupina pre obchodovanie s kryptomenami + signály

Príspevok od používateľa Vector15 »

emr napísal:Ja zase odporucim, usetrite si cas a NEPRIDAJTE SA.

Bol som v tej skupine davnejsie asi na 10 minut a je to cisty JOKE skrizeny s BULLSHIT GENERATOROM.

Chlapec ktory o veci hovno vie, si tam baituje amaterov aby si zaplatili predplatne x EUR mesacne do nejakej jeho sukromnej skupiny kde dava bullshit odporucania na nakup a predaj kryptomien. Taky dedinsky randomny pump and dump.

Okrem toho na walle ma chlapec oznam ze ak niekto da na nieco reklamu tak okamzity BAN, ale reklamu na svoju vlastnu platenu clickbait bullshit skupinu tam tapetuje veselo. Vratane vypovedi akoze spokojnych zakaznikov.
Odkiaľ vieš aké odporúčania tam dávame keď si v nej ani nebol ? ale pomôžem ti pozri si náš prehľad ktorý sem postnem :D

Ďalšia vec k tej reklame, predstav si že máš prevádzku (základná free skupina) tak je pochopiteľné že si v nej umietnuješ vlastnú reklamu na svoj platený produkt (súkromná skupina) alebo by si tam radšej umiestňoval reklamu iných zadarmo ? :lol:

K tým výpovediam zákazníkov, v súkromnej skupine máme cca 140 platiacich klientov, myslíš že keby to bol bullshit tak by žiadny z nich nespamoval základnú free skupinu aby sa ľudia nepridávali a tie komentáre od spokojných zákazníkov si akože platíme že ? nebuď smiešny :D

Prikladám spomínany prehľad:
Obrázok
Istiach napísal:No ved a cakal by niekto nieco ine? Ja som sa tam pridal a dostala ma veta ze s jeho signalmi sa da robit 40% kazdy den
tú vetu som tam nikde nevidel a pochybujem že by ju napísal niekto kompetentný, každopádne tiež si pozri prehľad uzavretých obchodov
emr
Silver Member *
Príspevky: 189
Dátum registrácie: Po 10 05, 2010 11:56 am

Re: FB skupina pre obchodovanie s kryptomenami + signály

Príspevok od používateľa emr »

No co borec, tak ako po dvoch mesiacoch?
Sam si odpovedas https://www.youtube.com/watch?v=9PU_0e5o6nI" onclick="window.open(this.href);return false;
A zase zufalo nespravne, pokles je vraj sposobeny manipulaciou trhu :roll:

Obavam sa ze v tvojom pripade nejde o autenticku snahu o podvod, ty spadas skor sem https://en.wikipedia.org/wiki/Dunning%E ... ger_effect" onclick="window.open(this.href);return false;
Keby si si v decembri spravil aspon zakladnu domacu ulohu a porovnal si svoje vysledky s trhovym priemerom, mozno by si na nieco dosiel. Teraz zase len kopirujes trhovy priemer, akurat ze opacnym smerom.
miroslav12
Silver Member *
Príspevky: 167
Dátum registrácie: Št 13 09, 2012 3:39 pm

Re: FB skupina pre obchodovanie s kryptomenami + signály

Príspevok od používateľa miroslav12 »

Takže nejdřív Jan Kopil jako GURU a teď už jen fanoušek :D
Prílohy
btc.JPG
Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"