xpartners.com

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
palo959
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 06 06, 2018 9:57 pm

xpartners.com

Príspevok od používateľa palo959 »

Pozdravujem, som tu nový a chcel by som sa podelit o skusenosť obchodovania na burze s pomocou xpartners.com
No nemám sa s čim chváliť ale dopadlo to najhoršie ako mohlo, prišiel som o všetky svoje vklady. Viem že je to moja chyba že som im veril,že niečo vedia ale bohužial nevedia nič, ale maju dosť premakany systém na to aby vás namotali čo najviac. Viem že peniaze už neuvidím ale rozodol som sa zverejniť svoju skusenosť pave preto aby si to mohli všetci ostatni ktorý hladaju nejake ino. o tejto skupine, lebo ked som zacinal ja tak žiadne take podobne príspevky som nenašiel a mozno by to dopadlo inakšie. Ale chcem vám len povedať že ich ulohou je vás obrať o všetky peniaze, budu vas klamať hovoriť polopravdy a nakoniec celu vinu hodia na vás, čo už je vrchol. Nechcem na začiatok vela písať tak keby nejake otázky kludne vám na ne odpoviem.
demorez
Active Member
Príspevky: 111
Dátum registrácie: So 20 10, 2012 10:39 pm
Been thanked: 1 time

Re: xpartners.com

Príspevok od používateľa demorez »

mohol by si napisat aj trosku viacej lebo shortovanim, leverageom apod. nie je problem skrachovat ani u najserioznejsie brokera ked clovek nevie co robi.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15694
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 991 times
Been thanked: 1343 times

Re: xpartners.com

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Nezverejnil si nič. Ak chceš pomôcť ostatným, tak treba opísať ako ťa obrali o peniaze. Tým, že tieto veci nezverejníš, tak im umožňuješ beztrestne fungovať ďalej a možno kryješ páchanie trestnej činnosti.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
palo959
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 06 06, 2018 9:57 pm

Re: xpartners.com

Príspevok od používateľa palo959 »

Pozdravujem, No ako by som začal, Na začiatku bolo strašne vela telefonatou o tom ako sa da na tom zarabiť ake je to jednoduche, bezpečne atd. potom ako si otvorite učet tak vám začnu radiť ako a čo máte nakupovať a predávať, kedže pre väčšinu z nás je to španielska dedina tak sa riedime ich radami a názormi. 3 mesiace sme nejakí spôsobom obchodovali a na počudovanie im to celkom vychadzalo a boli sme v miernom pluse, lenže zakaždím ked sa im podaril nejaky obchod nasledoval psichicky nátlak na to aby ste tam vložili stále viac a viac peňazí, no a vlozil som, a odvtedy problemi, obchody zrazu nevychadzali až tak dobre a začali sme sa dostavať do straty. Aj ked sme tuto otazku že ked sa dostaneme dočasne do straty rozoberali už na začiatku, tak vtedy mi tvrdili žeto nieje problem su na to všelijake postupi ( podkupenie, hedžovanie atd.) ani neviem čo to znamena ale spoliehal som sa na to že to vedia oni a že to budu nejakým sposobom aplikovať, ale ich jedine riešenie bolo to aby ste zabezpečil učet čo znamená neustále vkladanie dalších penazí aby ste zachranili tie čo ste tam dali. A viete si predstaviť ako to dopadlo zadlžil som sa až po uši a aj tak to nepomohlo, prišiel som o všetko a nakoniec mi povedal že je to moja vina že som tam nevložil dosť veľa penazí na to aby som zabezpečil učet. A ked som potom čo som skrachoval aj dalej sledoval ako sa vyvíja ten konkrétny obchod tak išiel ešte dalšie dva týždne do mínusu a mna presiačali že už sa to musi kažťdu chvilu otočiť v náš prospech, taže to ma utvrdilo v tom že aj kedy som tam vložil dalšie peniaze tak by som o nich prišiel a oni to bud len tak hadaju alebo to bolo cielene.
Zatial tolko.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15694
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 991 times
Been thanked: 1343 times

Re: xpartners.com

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Čo to znamená, že ,,sme obchodovali,,? Kto obchodoval? Ty, či oni? Kto zadával príkazy? Ako to prebiehalo?
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
Alo Bunda
Gold Member **
Príspevky: 370
Dátum registrácie: Ne 27 07, 2014 8:11 am
Bydlisko: Chicago

Re: xpartners.com

Príspevok od používateľa Alo Bunda »

cyperská firma s tel. číslom na SR bez adresy v SR.
https://xpartners.com/sk/kontakt/" onclick="window.open(this.href);return false;
Na Slovensku by mali už deti od 1 ročníka základnej školi učiť ako narábať s financiami a ako sa nenechať odrbať takými neserioznými firmami. Treba osvetu lebo finačná gramotnosť na SR je mizivá. Bohužiaľ slovač je glupa jak talpa a asi tak skoro sa to nezmení.
If God had wanted women to play ball,
he would've made them men.
It's only a game if you win but if you lose it's
a stinking waste of time
Insurance is like marriage.
You pay and pay but you never get anything back
Alo Bunda
palo959
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 06 06, 2018 9:57 pm

Re: xpartners.com

Príspevok od používateľa palo959 »

Obchodovať znamena, ze oni ti radia čo máš kupiť alebo predať a ty to urobíš, samozrejme že su tam tvoje peniaze a tvoje riziko a straty.
palo959
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 06 06, 2018 9:57 pm

Re: xpartners.com

Príspevok od používateľa palo959 »

Suhlasim s tebou, mali by to vyučovať, ale ked som zacinal a zhánal nejake info, tak som nenašiel žiadne diskusie že su to podvodníci a podobne, takže treba o tom hovoriť.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: xpartners.com

Príspevok od používateľa Istiach »

Jasne ze treba. Je super ze si sem napisal a snad to niekomu fo buducna pomoze.
palo959
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 06 06, 2018 9:57 pm

Re: xpartners.com

Príspevok od používateľa palo959 »

Zdravim, neviete ešte o niejako fore kde o takýchto veciac diskutuju aby som tam mohol napísať aj ja. Dakujem
palo959
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 06 06, 2018 9:57 pm

Re: xpartners.com

Príspevok od používateľa palo959 »

Existuje niečo take ako napr. ked niekto zadá klučove slova do vyhladavača tak tam vybehne práve ta moja negatívna skusenosť, aby to bolo hned viditeľné, lebo je tom dost vela informacii, ale žiadne negatívne skusenosti.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: xpartners.com

Príspevok od používateľa Istiach »

Ako investovat urcite nieje jedine forum je aj porada a dalsie ine. Napis svoje skusenosti vsade. Cim viac tym lepsie.
palo959
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 06 06, 2018 9:57 pm

Re: xpartners.com

Príspevok od používateľa palo959 »

Diky, keby ta ešte niečo napadlo tak daj vedieť
Boban
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 25 07, 2018 11:38 am

Re: xpartners.com

Príspevok od používateľa Boban »

Zdravím,
jen pro upřesnění, za tímto byznysem stojí brokerská společnost jménem Goldenburg Group Limited se sídlem na Kypru. Kromě zde zmíněného xPartners vlastní ještě další značky (brokery) – jsou to: TopForex, TradeCentrum, FX GLOBAL, eTrader, TopTrader a QUAENTAS. Pokud jde o vlastní princip podnikání této skupiny, jedná se v podstatě o klasický koncept oškubávání lidí pomocí nátlakového a klamavého telefonování. Jejich cílovou skupinou je „laická veřejnost“, tedy lidé v investování méně zkušení, důvěřiví a tedy i snadno manipulovatelní. Za tímto účelem si najali doslova hordy telefonujících agentů vybavených více či méně sofistikovanými manipulačními technikami. Cílem je mezi lidmi vyvolat dojem, že se vesměs jedná o zkušené experty, se kterými se není čeho bát a kteří vám vždy dobře poradí a naučí vás obchodovat. To je ale naprostý nesmysl. Avšak POZOR – celé je to založené na přímé manipulaci s lidmi – tzn., že platformu si ovládá každý klient sám. Takže když se necháte dotlačit k otevření vysoce riskantní a mnohdy i naprosto nesmyslné pozice, díky které přijdete o celý vklad, řeknou vám, že je to čistě vaše hloupost, oni přece „jenom“ radili a přesvědčovali… To je jejich univerzální alibi. Stručně řečeno – je to byznys postavený na zneužívání důvěry, nezkušenosti a neznalosti či neodbornosti lidí v dané oblasti.

Na českých webech už více než 3 roky probíhají o těchto „expertech“ vášnivé diskuze a v této souvislosti bych rád upozornil ještě na jednu věc. Broker se „proslavil“ naprosto brutálním chováním ve veřejném prostoru internetu. Důsledně hledá stránky s kritickými příspěvky a snaží se je umlčet. Používá dvě základní metody. První jsou peníze – začne stránky sponzorovat nebo si domluví nějaký provizní systém a admini pak smažou vše, na co si ukážou. Je to něco jako placená cenzura. Druhým jejich oblíbeným způsobem je vyhrožování právním postihem. Už se jim podařilo zlikvidovat čtyři velká diskusní fóra a několik menších. Mají doslova panický strach ze svědectví bývalých klientů, protože ta odkrývají skutečný princip podnikání tohoto brokera. Situace už pro ně byla zřejmě neúnosná, protože těch podvedených a oškubaných lidí promluvilo opravdu hodně. Navíc se už nejedná jen o klienty, ale i zaměstnance. Někteří z jejich vlastních lidí už prostě tento styl „práce s klientem“ mentálně neunesou a promluví. Doslova hysterickou reakci v nich letos v dubnu vyvolala skutečnost, když se v diskuzích objevil příspěvek informující o tom, že se několik bývalých klientů spojilo a připravují žalobu.

A úplně na závěr ještě vzkaz pro palo959:
Neklesejte na mysli, nejste zdaleka první, kdo jim naletěl. Po bitvě je každý generál. Kdysi někdo moudrý řekl: „Hlupák není ten, kdo dělá chyby. Hlupák je ten, kdo se z nich nepoučí.“ A já jsem rád, že jste si své poučení nenechal jen pro sebe. Díky.
palo959
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 06 06, 2018 9:57 pm

Re: xpartners.com

Príspevok od používateľa palo959 »

Dakujem, za vaše slová, vidno že ste múdri človek. Nevedel som že je to až taka chobotnica, už viem prečo som nenašiel žiadne informácie o nich a ich konani ked oni vsetko po sebe upratali. Neviem dá sa niečo urobiť v tom aby sme tieto informácie niekde posunuli dalej?
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"