Golden Gate CZ

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Golden Gate CZ

Príspevok od používateľa jonatanus »

http://www.goldengate.cz/sporeni-do-zlata-a-stribra/

no nekup to... 15% p.a. na zlate, 20% p.a. na striebre, tam este aj dphcku zaplatime, spread radsej neratam...

jakto ze neexistuje naky "organ" co toto nejak reguluje? sak to je na urovni ze dam babke podpisat papier na ktorom bude malymi pismanami napisane ze prepisuje secok majetok na mna...


NENORMALNE
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Golden Gate CZ

Príspevok od používateľa Airmike »

organy existuju, ale firiem ktore sa generuju na trhu je tak strasne moc ze to nestiha ani sledovat nie este regulovat. druha vec je ze taky urad by musel mat ludi co tieto podvodne schemy poznaju a vedia co maju hladat, sleduju ich a su schopne na ne reagovat. to sa nedeje. kym firme dokazu nekalu cinnost, prejde niekolko rokov no a firma potom co obrala ludi o peniaze dostane smiesnu pokutu. takze bohuzial oficialne taky organ existuje. neoficialne je uplne nemotorny a nerobi si svoju robotu.

za vsetko hovori priklad capital partners, ktory dostali pokutu v roku 2010 - 20 milionov. vznikli v roku 1994 to je 16 rokov kedy mali priestor pouzivat svoje praktiky na zakaznikoch.
pokial tak velkeho sprostredkovatela nedokazali usvecit za 16 rokov. ako asi dokazu odhalit stovky sprostredkovatelov ktori su maly a nieje ich vidiet.

este pred 5 rokmi existovali aj sprostredkovatelia sprostredkovatelov.neviem ci tieto komicke schemy este existuju , moc to nesledujem.ale vtedy sa do toho ziadny urad nestaral
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: Golden Gate CZ

Príspevok od používateľa Pette »

http://startup.lupa.cz/clanky/zakladate ... n-gate-cz/

aj pre ostatnych (jonatanus to tam uz komentoval...)

Takze zjavne, ludi sa nato da nalakat dost, ked do toho este niekto cpe investiciu a caka zasadny rast...
JartyGulak
Gold Member **
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po 11 02, 2019 12:00 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Golden Gate CZ

Príspevok od používateľa JartyGulak »

GoldenGate nie je žiaden podvod sú tam moji Obchodný partneri v Prahe... . Možno, že sú viac drahší, akurát fungujú na príncipe tvrdšieho Multilevelu, ktorý ja vo finančnom obore neuznávam (kozmetika, zdravie, výživa MLM áno...).

Ešte podotknem, je to jeden z najväčších Obchodníkov na Cenné kovy v ČR s 3 či 4 Rafinériami v ponuke. Majú v ponuke aj Komoditný účet - https://www.goldengate.cz/komoditni-ucet/
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Golden Gate CZ

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Nikto nepísal, že je to podvod. Sú to šmejdi, ktorí ľuďom predávajú nevýhodné produkty.
Ten komoditný účet je hovadina. MLM sráči na klientovi ryžujú od samého počiatku až do konca.

Samotné sporenie do zlata, striebra a platiny je hovadina aj bez poplatkov.

Predražené sporenie na komoditnom účte je preto NEVYHODNÝ PRODUKT.

Keby si do platiny investoval BEZ POPLATKOV pred 30 rokmi, dnes si v cenách upravených o infláciu v strate -25% ( -1% p.a.)

Keby si do striebra investoval BEZ POPLATKOV pred 30 rokmi, tak dnes si v cenách upravených o infláciu v zisku +51% ( +1,4% p.a)

Keby si do zlata investoval BEZ POPLATKOV pred 30 rokmi, tak by si dnes bol v cenách upravených o infláciu v zisku +127% (+2,8%)


Keby si sporil do akcií 30 rokov BEZ POPLATKOV , dnes si v cenách upravených o infláciu v zisku +656% ( 7% p.a.)

Ak sa však človek dostane do rúk šmejdom, ktorí mu draho predajú akýkoľvek sporiaci produkt...na akciách ťa za 30 rokov okradnú o viac ako polovicu výnosov !

Ked ťa na najvýnosnejšej triede aktív okradnú o polovicu výnosov, tak na menej výnosnom komoditnom účte nebudeš mať vďaka poplatkom žiadny výnos. O možnej strate ani nevravím....Stačilo striebro nakúpiť v 1980 a dnes by človek plakal...

Produkt na ktorom nebudeš mať v dlhodobom horizonte žiadny výnos je logicky NEVÝHODNÝ.
Na takom produkte sa nabalia iba šmejdi. bežný človek z neho nemá nič, investoval zle.

Komodity nie sú dobré pre bežných ľudí. Za určitých okolností sa oplatí investícia do ZLATA , aj to len bohatému človekovi...Určite však nie cez komoditný účet u MLM šmejdov.

AKCIE vs. ZLATO:
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
JartyGulak
Gold Member **
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po 11 02, 2019 12:00 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Golden Gate CZ

Príspevok od používateľa JartyGulak »

Na GoldenGate si vyprosím, že "sú šmejdi" urážaš môjho dobrého kamaráta, ktorý pre nich pracuje. Ak niekto nechce, tak nech si Zlato, Striebro a Platinu nekupuje cez nich a kontaktuje priamo Rafinérie :)ak pochodí alebo nech ide do Viedne si ho nakúpiť za lepšiu cenu či všeobecne Rakúska, Nemecka... . To, že sú MLM to je ich vec a interný systém, ten ja však nemusím... .

Juggler ty "žiješ vo vzdušných zámkoch a tiež asi rozprávkach" ak myslíš, že Poradci či Predajci budú pracovať zadarmo" :D - všade ma klient poplatky, aj Finax má poplatky aj, keď minimálne... .

Pre mňa 3 - 4 zlaté unce pre bežných ľudí nie je nič nevýhodné a Komoditný účet považujem za normálny produkt.

Mimochodom Zlato sa u nich šmahom vypredalo a mali +400% nárast produkcie, a obrovský dopyt teraz v čase Pandémii. Nie je ČR ku dispozícii cez Obchodníkov a myslím ani na Slovensku... .

Ak si taký znalý Juggler, tak by si mal veľmi dobre vedieť, že 80 - 90% investorov nekupuje Zlato, aby na ňom zarobili - zbytočne tu dávaš grafy a koľko urobia za 30 rokov akcie... . Ale, aby mali investori hmotné rezervy / likvidnú cashovku v časoch núdze, firemnom bankrote...v najväčšej životnej núdzi + niečo hmotné / cenné ako dedičstvo nechali svojim deťom a vnukom... . Taktiež si investori hedžujú fyzickým zlatom aj svoje investičné portfólia.

Fyzické Zlato som predával (rafinériu PAMP) ešte cez Fideu Metal Import od 2013 do 06/2014, potom fúzovali s IBISGold a sú Zlato, a.s. - http://www.zlato.cz, https://www.zlato.cz/obchod/?shop_type=eshop . Sú dosť drahý, 8% nad LME

Tým som chcel povedať, že viem pre aký dôvod klienti Zlato odoberali..rôzne typy objednávok 6x31,1 g, 5x50 g, 10x100 g, 2x250 g, 4x250 g, 1x500 g prípadne pametám si jeden dedko / klient kolegu, ktorý odoberal pre 3 narodených vnukov 3x1000 g - tri kilovky.
Naposledy upravil/-a JartyGulak v So 18 04, 2020 11:28 am, upravené celkom 8 krát.
JartyGulak
Gold Member **
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po 11 02, 2019 12:00 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Golden Gate CZ

Príspevok od používateľa JartyGulak »

Nikto nepísal, že je to podvod. Sú to šmejdi, ktorí ľuďom predávajú nevýhodné produkty.
Ten komoditný účet je hovadina. MLM sráči na klientovi ryžujú od samého počiatku až do konca.


Ja robím Golden Gate, ale siete nebudujem. Máme 5 Rafinérii v ponuke pre Zlato, Striebro, Platinu a 40% trhu pokrytého.

Cez Komoditný účet ma klient lacnejší nákup ako priamo cez e-shop. A môže si priemerovať nákupy Zlata, Striebra, Platiny v jednom účte, kedykoľvek meniť pomer - nižšie je video o ňom... .

Samotné sporenie do zlata, striebra a platiny je hovadina aj bez poplatkov.


To je Tvoj názor, pretože preferuješ len ETF a americké akcie. Ja za investíciu Drahé kovy nepovažujem, ale klientovi doporučim od 5 do 15% nákup Zlata na dlhodobú ochranu časti majetku ako uchovateľ hodnoty.

Predražené sporenie na komoditnom účte je preto NEVYHODNÝ PRODUKT.


Ak klient zaplatí pri cieľovej sume cez Komoditný účet 1 mil. CZK poplatok 30.000 CZK alebo pri cieľovej sume 500 tis. CZK 27.000 CZK, príp. splácaný poplatok 5% vstup + 1% marža naviac, tak celý poplatok Golden Gate CZ vracia do konca nákupov alebo šporenia vo forme zliatkov klientovi späť - v prílohe poplatky u Komoditného účtu v CZK a EUR.

Juggler než niečo vypustíš najprv si over prosím poplatky a nazývať "Poradcov Golden Gate CZ šmejdami"...

Poplatok Ti Juggler NIKDY žiaden Fond nevráti ani Správa majetku :) - hovorí o poplatkoch aj o Komoditnom účte vo videu člen Predstavenstva p. Kupka

www.youtube.com/watch?v=RCE9uKMt42c&fea ... NGATECZa.s.

Keby si do platiny investoval BEZ POPLATKOV pred 30 rokmi, dnes si v cenách upravených o infláciu v strate -25% ( -1% p.a.)

Keby si do striebra investoval BEZ POPLATKOV pred 30 rokmi, tak dnes si v cenách upravených o infláciu v zisku +51% ( +1,4% p.a)

Keby si do zlata investoval BEZ POPLATKOV pred 30 rokmi, tak by si dnes bol v cenách upravených o infláciu v zisku +127% (+2,8%)


Na % sa u Drahých kovoch nehrám....klienti si ich nakupujú pre svoje rodiny a ako ochranu časti majetku.

Ak sa však človek dostane do rúk šmejdom, ktorí mu draho predajú akýkoľvek sporiaci produkt...na akciách ťa za 30 rokov okradnú o viac ako polovicu výnosov !


Ako môže byť "Podvodná firma a šmejdi" - líder na trhu v Drahých kovoch, ktorý ma v Českej republike pokrytých 40% trhu ?

Neviem pochopiť Juggler- Profík ako ty zaradí firmu s vybudovaným menom "medzi Podvodné firmy" na ako-investovat.sk :roll:


Produkt na ktorom nebudeš mať v dlhodobom horizonte žiadny výnos je logicky NEVÝHODNÝ.
Na takom produkte sa nabalia iba šmejdi. bežný človek z neho nemá nič, investoval zle.


Klienti si Zlato nekupujú, aby zarobili..., to nech si nakúpia americké akcie : IBM, Mirosoft, Oracle či McDonald a kopu iných...

Komodity nie sú dobré pre bežných ľudí. Za určitých okolností sa oplatí investícia do ZLATA , aj to len bohatému človekovi...Určite však nie cez komoditný účet u MLM šmejdov.


Aj bežným ľudom sa oplatí 5 - 10% v Drahých kovoch mať a ostatné nech si šporia cez ETF a iné produkty na dôchodok, prípadne mať pozemok, nehnuteľnosť...

Zlato 5000 rokov nesklamalo :) ..., Lehman Brothers v r. 2008 a kopu iných bankrotov firiem áno, teraz je ARCA Capital na hrane...
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 125 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Golden Gate CZ

Príspevok od používateľa osamely chodec »

JUGGLER napísal:Keby si do zlata investoval BEZ POPLATKOV pred 30 rokmi, tak by si dnes bol v cenách upravených o infláciu v zisku +127% (+2,8%)
AKCIE vs. ZLATO:


A ako by to vyzeralo za poslednych 20 rokov , to porovnanie spy vs gold ?
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
JartyGulak
Gold Member **
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po 11 02, 2019 12:00 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Golden Gate CZ

Príspevok od používateľa JartyGulak »

Juggler ešte k Poplatkom

Ak si klient otvorí Komoditný účet na 1 mil. CZK a vie na 100%, že si do Zlata pošle (1 mil. CZK alebo 40.000 EUR)

a) Varianta - jednorázový poplatok = zaplatí 30.000 CZK

b) Varianta - splácaná varianta poplatku = platí (pri prav. investícií alebo nákupoch) 5% vstup + 1% marža naviac

Tak sa môže klient rozhodnúť - či chce 30.000 CZK poplatok:

- vrátiť celý poplatok v Kreditoch
- vrátiť celý v Bonusových zliatkoch
- alebo to rozpoliť / Kredity a bonusové Zliatky - v prílohe (v mojej 1 odpovedi doobedu) pri 1 mil. CZK cieľovej sume, sa klientovi vráti z 30.000 CZK / 13.000 CZK v zlatých zliatkoch, ak to má 70% Zlato a 30% Striebro - tak sa mu vráti pomer tiež v zliatkoch (Zlato, Striebro aj Platina)

V januári sa klientovi vracia pomerová časť 3% alebo 4% bonus z toho čo si behom minulého roka nakúpi, našporí a klient si odklikne či chce Bonusový kov ak pripisovanie Kreditov behom roka ignoruje alebo si to môže nakombinovať - Kredity + bonusový kov.

Nepoznám ani 1 Fond ani žiadnu spoločnosť na Správu majetku v ČR ani na Slovensku, kde by sa klientom vracala pomerová časť poplatku... .

c) Varianta - môže si Drahé kovy (Zlato, Striebro, Platinu) nakúpiť cez E-shop bez Komoditného účtu, ale má to drahšie a nemá nárok na Kredity ani Bonusové kovy... .

Príjemný deň prajem
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Golden Gate CZ

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Šmejdi sú vždy šmejdi.
Len 2 x som klikol a už mi zvrela krv:

Investičnú zlatú tehlu Argor Heraeus = 1g zlata si môžeš aktuálne kúpiť v Českej mincovni za 73,10€ = 1996 Kč

https://ceskamincovna.sk/sk/investicni- ... ky-1919-p/

Tá istá tehla stojí u šmejdov 91 € =2489 Kč

https://www.goldengate.cz/cenik/?product-page=1

U šmejdov je to drahšie o +24,7% ....

Ked robia i spätný výkup s takou maržou, tak sú králi šmejdov.

Jarty: u nás sa zo svojím promo nechytáš. Naši chlapci majú dosť vysoké IQ aby neinvestovali predražene a ešte aj zaplatili nechutnú províziu za sprostredkovanie.

P.S. Na zlato tu máme Tanga, ktorý isto potvrdí, že tú istú zlatú mincu môžeš kúpiť ešte lacnejšie.

Zlato sa nehodí na ochranu majetku. Láka zlodejov. Na ochranu majetku sa hodí doberman. :lol:

Zlato môže byť doplnok, hlavne vo forme zberateľských mincí. Ale rozumný človek tie mince kúpi lacno a po čase predá draho. Nie cez šmejdov ktorý ho okradnú o 2 x 25%.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
JartyGulak
Gold Member **
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po 11 02, 2019 12:00 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Golden Gate CZ

Príspevok od používateľa JartyGulak »

Šmejdi sú vždy šmejdi.
Len 2 x som klikol a už mi zvrela krv:

Investičnú zlatú tehlu Argor Heraeus = 1g zlata si môžeš aktuálne kúpiť v Českej mincovni za 73,10€ = 1996 Kč

https://ceskamincovna.sk/sk/investicni- ... ky-1919-p/

Tá istá tehla stojí u šmejdov 91 € =2489 Kč

http://www.goldengate.cz/cenik/?product-page=1

U šmejdov je to drahšie o +24,7% ....


Nech si to klient kúpi v Českej Mincovni :) nikto ho nenúti, aby to odoberal od nás. Golden Gate je o 493 CZK drahší... . Že sme o pár stovák drahší než konkurencia, tak sme automaticky "šmejdi" ? Dával by som si pozor na ústa... .

Pamätaj si Juggler jednú vec v Zlate = VŠETKO sa to končí výkupnou cenou !

A rád by som videl výkup Českej Mincovne či iných Obchodníkov, Trust and Worthy alebo Zlataky.cz... . Klienta môže zmýliť cena o 20% lacnejšia na webe, ale v konečnom výkupe mu napália takú cenu, že sa z toho poserie... . Každý Obchodník s Drahými kovmi má svoju politiku, nákupné a výkupné ceny, rafinérie...atď

Napr. Zlataky.cz sú na Spreade (nákup, predaj) v priemere o 600 CZK lacnejší na 31,1 g ako Golden Gate, ale tým pádom sa klientom končí servis a nemajú vôbec žiadnu podporu - osobnú, dennodennú telefonickú svojich Poradcov / oproti Golden Gate.

Príp. viem od skúsených borcov na Drahé kovy, že po marci 2020 prvej Koronakríze napr. Zlataky.cz od klientov nevykupovali Zlato...alebo s tým boli u nich veľké problémy. Túto správu si over Juggler kľudne aj s Tangom.

Ked robia i spätný výkup s takou maržou, tak sú králi šmejdov.


To je Tvoj názor

Jarty: u nás sa zo svojím promo nechytáš. Naši chlapci majú dosť vysoké IQ aby neinvestovali predražene a ešte aj zaplatili nechutnú províziu za sprostredkovanie.


Ja sa nehádam, nech si ho idu nakúpiť do Viedne - je tam kopu profi obchodníkov s Drahými kovmi alebo priamo do Rafinérie :), aby ušetrili pár desiatok EUR. Mne je to jedno, ja veľmi dobre viem, že na tento web chodí slovenská aj česká elita na investície a kapitálové trhy.

Kamarát z Bratislavy mal telefonicky dopyt po 5x100 g Platiny, ale nemali sme dodávku, tak som ho kľudne do Viedne aj poslal.

Ak ma kontaktujô kamaráti, dobrý známi Ja im aj hovorím, že sme drahší Obchodník !

Zlato sa nehodí na ochranu majetku. Láka zlodejov. Na ochranu majetku sa hodí doberman. :lol:


Dobermana Ti môžu otráviť jedlom alebo stačí jedna guľka z deviny a ide dolu... :). zlato v sejfe len tak neukradnú :D :D

Zlato môže byť doplnok, hlavne vo forme zberateľských mincí. Ale rozumný človek tie mince kúpi lacno a po čase predá draho. Nie cez šmejdov ktorý ho okradnú o 2 x 25%.


Rozumný človek Zlato nepredáva (iba Trader ako si ty, aby na tom zarobil...), ale použije ho ak by si nevedel rok / roky nájsť prácu v živote a ocitol sa v extrémnych finančných životných problémoch, aby uživil rodinu alebo by úplne zbankrotoval, tak ho predá a má cash na bankovom konte na dlhy... . Rozumný klient si ho uchováva pre deti príp. vnúčatá a ďalšie generácie... . Okrem toho na margo, že slúži aj ako doplnok do portfólia, s tým úplne súhlasím.

Veľa informácii si ku Golden Gate Juggler nevedel, ani to, že spoločnosť poplatok za Komoditný účet vracia klientom vo forme kreditov a bonusových kovov. U Teba je Juggler iba občas veľký problém v tom, ak vidíš u spoločnosti poplatky, vyššie ceny - automaticky hneď konáš, ohováraš a špiníš na ako-investovat.sk akoby si na druhej strane dôkladne preveril informácie, poplatky a dôkladne premyslel svoju odozvu na webe.
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Golden Gate CZ

Príspevok od používateľa Rado »

JartyGulak napísal:
Pamätaj si Juggler jednú vec v Zlate = VŠETKO sa to končí výkupnou cenou !

Za poradcu by som ťa nechcel, ale za klienta určite! :wink:
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
JartyGulak
Gold Member **
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po 11 02, 2019 12:00 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Golden Gate CZ

Príspevok od používateľa JartyGulak »

Ako myslíš Rado...

veľa Obchodníkov s Drahými kovmi ma na webe lacné ceny Zlata a iných kovov čím matú a super lákajú klientov oproti konkurencii, ale potom uvidíš aké sú ich skutočné zmluvné podmienky, keď k nim prídeš, že Zlato budeš potrebovať :) predať aj ako sa zachovajú... . Good luck :D

napr. Trust Worthy ( na mince a medaile avšak výborný ! )

www.twicz.com/eshop/zlato/?sort=filter
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Golden Gate CZ

Príspevok od používateľa Rado »

Mňa zlato vôbec nezaujíma a ani v ňom nič nevidím. Zaujala ma tá veta, že všetko sa končí výkupnou cenou. V tom s tebou súhlasím a platí to okrem zlata na všetko, čo sa predáva. Všetko sa končí cenou predaja.
Ale to, či obchod, investícia alebo čokoľvek skončí v zisku, tak o tom rozhodne tvoj nákup a rozdiel medzi nimi.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Golden Gate CZ

Príspevok od používateľa JUGGLER »

JartyGulak napísal: Pamätaj si Juggler jednú vec v Zlate = VŠETKO sa to končí výkupnou cenou !


Jarty. Pobavil si ma ako ešte nikto predtým !



Odpoviem ti tvojími vlastnými slovami, ktoré sú opačné:

JartyGulak napísal: Rozumný človek Zlato nepredáva ... Rozumný klient si ho uchováva pre deti príp. vnúčatá a ďalšie generácie... .


A v prípade, že by musel predať:

JartyGulak napísal: ak by si nevedel rok / roky nájsť prácu v živote a ocitol sa v extrémnych finančných životných problémoch, aby uživil rodinu alebo by úplne zbankrotoval, tak ho predá a má cash na bankovom konte na dlhy...


Tak GG mu to odkúpi za? Povedz cenu, nech sa pobavím...

Pretože ľudia v núdzi skončia väčšinou v záložni, alebo predajú zlato vo výkupe. Tam dostanú cenu zhruba o 10% nižšiu než je spotová cena na burze.

JartyGulak napísal: Že sme o pár stovák drahší než konkurencia, tak sme automaticky "šmejdi" ?


Sme? Ty patríš k ním?
Vlastne máš pravdu. Ak ponúkaš klientom také sporenie, tak je to šmejdovská ponuka.

Sorry brácho, ale to sporenie cez komoditný účet je extrémne nevýhodné !

Je to presne to isté ako predražený fond, alebo iný zlý investičný produkt, ktorý permanentne ryžuje klienta a v konečnom dôsledku ho oberie o veľké peniaze.

Vysvetlím.

ŠMEJDI sú ľudia ktorí zarábajú na iných ľuďoch tak, že im sofistikovane predávajú predražené produkty.

Tento systém predaja zlata je koncipovaný tak, že je pre klienta investorsky krajne nevýhodný !

Klienta ryžuje predajca, klienta ryžuje sprostredkovatel. Klient to všetko platí a je to pre neho nevýhodné !





MOJA RÝCHLA ANALÝZA:


Pri každej invedstícii platí jednoduchá poučka: investuj za dobrú cenu, aby sa investícia časom zhodnocovala !

Aktuálna cena zlata na burze je je 52€ za 1g

Ak chcem investovať, tak chcem kúpiť za trhovú cenu.
Pri zlate, kedže chcem fyzické zlato, čiže tehličku, alebo mincu je samozrejme prirážka.

Cena zlata v investičnej tehličke za 1 gram v Českej mincovni je 73€ ( je o 40% drahšia )
Cena zlata v rovnakej tehličke v Golden Gate za 1 gram je 91€ ( + 75% drahšia )

1000g tehla v Golden gate stojí 56,50 € za 1 gram ( to je prirážka +8,6% )
1000g tehla v českej mincovni je za 54,50 ( prirážka +4,8% )
1000g tehla v twitz.com je za 53,20 ( prirážka +2,3% )

Takže keď chcem kúpiť fyzické ZLATO za dobrú cenu, musím kúpiť viac, minimálne 1 kg.

Preto som vravel, že zlato je vhodné len pre bohatých ľudí.

A čo robia šmejdi?

Ponúkajú ľuďom sporenie do zlata, kde sporia po 1 grame, teda predražene o 75%.

Pri sporení im určia cieľovú sumu, z ktorej sa inkasuje vstupný poplatok 5% + 1% marža, ktorý im postupne vrátia, ked budú sporiť do konca (dobrá finta ako motivovať klienta, aby predražene nakupoval, ale mal pocit, že je to výhodné ).

Povedané po lopate:

Klient nakupuje v malom, predražene o 75% a ked vydrží, tak mu vrátime 5% ( = províziu pre sprostredkovateľa ktorú on zaplatil ), ale v zliatkoch ( ktoré sú o 75% predražené, takže v skutočnosti vrátime cca 3% )

Takže teraz vypočítajme koľko toho chudáka obtiahnú pri sporení do zlata s cieľovou sumou 500 tisíc CZK.
Lebo Jarty nám tu kričí, že nikde to nie je také výhodné!

JartyGulak napísal: Ak klient zaplatí pri cieľovej sume cez Komoditný účet 1 mil. CZK poplatok 30.000 CZK alebo pri cieľovej sume 500 tis. CZK 27.000 CZK, príp. splácaný poplatok 5% vstup + 1% marža naviac, tak celý poplatok Golden Gate CZ vracia do konca nákupov alebo šporenia vo forme zliatkov klientovi späť - v prílohe poplatky u Komoditného účtu v CZK a EUR... Poplatok Ti Juggler NIKDY žiaden Fond nevráti



Takže ideme na to Jarty: Cielová suma 500 tisíc...klient okamžite zaplatí 27 000.

S pohľadu klienta:

1. zaplatí 27 000
2. postupne nakupuje po 1 grame s prirážkou +75%
3. na konci má 500 tisíc v zlate, ktoré nakúpil predražene o 75%
4. bonus: na konci má až 500 000 + 27 000 v zlate predraženom o 75%.

Realita: klient investoval 527 000 a má za svoje peniaze zlato ktoré reálne stálo 300 000.


Porovnajme to s normálnym investorom.

1. kúpi fyzické zlato v objeme 300 000 ktoré preplatí o 2 až 5%.. Dajme, že preplatí o 5% čo je 15 000.

Poznámka: investor preplatil 15 000...kým chudák Jartyho klient zaplatil 27 000 a ešte nič nemá. Ešte len bude preplácať!


Po 10 rokoch...zoberme príklad, že zlato sa zhodnocuje o 3%.p.a.:

1. INVESTOR investoval 315 000 a jeho zlato má trhovú hodnotu 423 000.
Teoreticky sa jeho investícia zhodnotila o +34%.

Keby predal zlato pod trhovú cenu, stále by bol v zisku. Stále by to bola dobrá investícia.


2. JARTYHO KLIENT investoval 527 000 a jeho zlato má trhovú cenu 423 000. To je -20%


KTO ZAROBIL A KTO PREROBIL po 10 rokoch ?

1. INVESTOR keby predal pod cenu, zaokrúhlime jeho zisk na +100 000
2. JARTY: +27 000
3. KLIENT keby predal za trhovú cenu (teda lepšie ako investor): - 104 000
4. GOLDEN GATE od klienta + 104 000

Takže tak Jarty. Taký si poradca. Vieš presne koľko zarobíš, ale nezaujíma ťa či je investícia výhodná aj pre klienta.

ALL: Pozeral som výkupné ceny.

Pri aktuálnej trhovej cene 52 € sa vykupuje za 42-47 € za g.
Ak zoberieme hornú cenu, tak zlato sa dá v núdzi okamžite predať zhruba o 10% lacnejšie ako trhová cena.

Preto mám zjednodušený model v pameti 10/10: pri nákupe fyzického zlata stratíš zhruba 10% , pri predaji tiež zhruba 10%.

Tým že som urobil analýzu som sa poučil: fyzické zlato sa dá kúpiť aj za +2%, ale treba kúpiť minimálne 1000g tehlu.

Tie ostatné dristy ako že služby, starostlivosť, poradenstvo...z toho mi je na zvracanie. To sporenie je založené na tom, že ked produkt kúpite, tak vám ho zabalia a pošlú domov. Môžete si ho u nich skladovať, ale zrejme za príplatok, lebo zdôrazňujú, že zoberte si to radšej domov a majte svoju investíciu pod kontrolou.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
JartyGulak
Gold Member **
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po 11 02, 2019 12:00 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Golden Gate CZ

Príspevok od používateľa JartyGulak »

A v prípade, že by musel predať:

Tak GG mu to odkúpi za? Povedz cenu, nech sa pobavím...


Zisti si to u Obchodníkov, na webe výkup nie je... . Mňa výkupy takmer nezaujímajú, nechcem, aby moji klienti Zlato predávali... .

Pretože ľudia v núdzi skončia väčšinou v záložni, alebo predajú zlato vo výkupe. Tam dostanú cenu zhruba o 10% nižšiu než je spotová cena na burze.


To je ich problém, keď sú blbý. Myslíš vo výkupe v nejakom šmejdskom Zlatníctve? Rozumný klient ide k Obchodníkovi s Drahými kovmi, ktorý mu Zlato predal.

Btw Juggler ja žiadnemu klientovi nepredávam Zlato, aby ho predával ! Už Ťa na to asi 3x upozorňujem...

Sme? Ty patríš k ním?

Vlastne máš pravdu. Ak ponúkaš klientom také sporenie, tak je to šmejdovská ponuka.

Sorry brácho, ale to sporenie cez komoditný účet je extrémne nevýhodné !

Je to presne to isté ako predražený fond, alebo iný zlý investičný produkt, ktorý permanentne ryžuje klienta a v konečnom dôsledku ho oberie o veľké peniaze.

Vysvetlím.

ŠMEJDI sú ľudia ktorí zarábajú na iných ľuďoch tak, že im sofistikovane predávajú predražené produkty.

Tento systém predaja zlata je koncipovaný tak, že je pre klienta investorsky krajne nevýhodný !

Klienta ryžuje predajca, klienta ryžuje sprostredkovatel. Klient to všetko platí a je to pre neho nevýhodné !


Som ich externý obchodník. Inak mňa šmejdi nezaujímajú - to sú napr. tie príspevky čo som Ti dávaj ako sme sa bavili o tradingu - tam sú šmejdi, ale ja medzi nich nepatrím. Všetko je o človeku a jeho povahe Obchodníka !

Ako Juggler môže byť Komoditný účet predražený produkt? :) , keď klientovi v rámci celého šporenia Golden Gate vracia celý poplatok - podotýkam CELÝ vo forme Kreditov a Bonusových kovov pomerovo každý rok späť ?? Príde mu síce bonusový kov, ale poplatok sa vráti !!!

Juggler Ty vnímač čo Ti píšem o poplatkoch v minulých príspevkoch alebo sa bavíš len o tom čo s Tebe hodí v diskusiách ?

Mimochodom ja klasické prav. investície 1000 CZK, 2000 CZK do Zlata, takmer vôbec nerobím - nižšie Ti napíšem prečo..., ale skôr si klienti cez Komoditný účet pošlú jednorázové nákupy - 250.000, 500.000, 1 mil. CZK . Nad 500 aj 1 mil. CZK v 2, 3 fázach a cykloch, aby si napr. kombinovali nákupy medzi 31,1 g, 50 g či 100 g + Striebro, príp. aj Platina a za dobrú cenu nakúpili pri korekciách.

MOJA RÝCHLA ANALÝZA:

Pri každej investícii platí jednoduchá poučka: investuj za dobrú cenu, aby sa investícia časom zhodnocovala !


Súhlasím

Aktuálna cena zlata na burze je je 52€ za 1g

Ak chcem investovať, tak chcem kúpiť za trhovú cenu.
Pri zlate, kedže chcem fyzické zlato, čiže tehličku, alebo mincu je samozrejme prirážka.

Cena zlata v investičnej tehličke za 1 gram v Českej mincovni je 73€ ( je o 40% drahšia )
Cena zlata v rovnakej tehličke v Golden Gate za 1 gram je 91€ ( + 75% drahšia )

1000g tehla v Golden gate stojí 56,50 € za 1 gram ( to je prirážka +8,6% )
1000g tehla v českej mincovni je za 54,50 ( prirážka +4,8% )
1000g tehla v twitz.com je za 53,20 ( prirážka +2,3% )

Takže keď chcem kúpiť fyzické ZLATO za dobrú cenu, musím kúpiť viac, minimálne 1 kg.

Preto som vravel, že zlato je vhodné len pre bohatých ľudí.


1 gram, 5 gramov, 10 gramov, 20 gramov ja klientom nedoporučujem nakupovať. A vieš prečo Juggler ?

Výrobné náklady na menované gramy a 31,1 g sú v rafinérií skoro rovnaké - nemalo by to význam si brať tak malé zliatky, tak klientovi doporučujem nákupy od 31,1 g, 50 g, 100 g a pre bonitných klientov 250 g tehličky. Veľký hráči si berú aj 500 g a najväčší kupci aj 1 kg do portfólií, ale tam je to už problémovejšie s likviditou.

Inak na trójske unce zvykne byť najväčšia marža u Obchodníkoch s Drahými kovmi. Na menšie zliatky ešte väčšia.

A čo robia šmejdi?

Ponúkajú ľuďom sporenie do zlata, kde sporia po 1 grame, teda predražene o 75%.

Pri sporení im určia cieľovú sumu, z ktorej sa inkasuje vstupný poplatok 5% + 1% marža, ktorý im postupne vrátia, keď budú sporiť do konca (dobrá finta ako motivovať klienta, aby predražene nakupoval, ale mal pocit, že je to výhodné ).


Čo robia šmejdi ma nezaujíma, lebo medzi nich nepatrím... .

Juggler do 1 gramu cez Komoditný účet nie je možné sporiť ! Prejdi si prosím to video čo som dával na Komoditný účet v diskusii vyššie, pretože píšeš nepresné informácie.

Cieľová suma pod 500.000 CZK nemá zmysel. napr. pri 1 mil. CZK cieľovej sume si klient môže nakupovať cez Komoditný účet:

Zlato / 5 g, 10 g, 20 g, 31,1 g, 50 g, 100 g aj zlaté mince - 31,1 g si môže klient vybrať
Striebro / 1 kg, Strieborné mince - tuby striebra (Juhoafrické Krugerand, kanadské Maeple Leaf a tušim austrálske Klokany)
Platina / 31,1 g

Pomer si kedykoľvek klient môže slobodne meniť napr. a) 100% Zlato, b) 70% Zlato a 30% Striebro a príp. c) 60% Zlato, 30% Striebro a 10% Platina. Aj 100% Striebro či 100% Platina.

Klientovi dobrý Obchodník povie, že má maržu o 1% drahšiu pri splácanej variante poplatku ako, keď poplatok zaplatí naraz a postupne sa mu bude vracať v rámci bonusových kovov a kreditov späť

Povedané po lopate:

Klient nakupuje v malom, predražene o 75% a ked vydrží, tak mu vrátime 5% ( = províziu pre sprostredkovateľa ktorú on zaplatil ), ale v zliatkoch ( ktoré sú o 75% predražené, takže v skutočnosti vrátime cca 3% )


Veď som dával do prílohy v príspevku vyššie výpočet v PDF v CZK aj EUR koľko späť klient presne v bonusových kovoch dostane, prejdi si to... .

Takže ideme na to Jarty: Cielová suma 500 tisíc...klient okamžite zaplatí 27 000.


Štartovacia platba - 25.000 CZK poplatok, + 2000 CZK mes. šporenie, ktoré klient nie je povinný posielať ak plánuje jednorázové nákupy, aj a neplánuje mesačné sporenia nie sú povinné... . Cez Komoditný účet má nákupy o dosť lacnejšie ako cez e-shop.

S pohľadu klienta:

1. zaplatí 27 000
2. postupne nakupuje po 1 grame s prirážkou +75%
3. na konci má 500 tisíc v zlate, ktoré nakúpil predražene o 75%
4. bonus: na konci má až 500 000 + 27 000 v zlate predraženom o 75%.

Realita: klient investoval 527 000 a má za svoje peniaze zlato ktoré reálne stálo 300 000.


Tú blbosť po 1 grame si oprav bod. 2 aj bod. 3 aj bod. 4 - prepočítaj si to prosím na trójske unce, 50 g alebo 100 g ak si klient do týchto zliatkov šporí resp. ich nakupuje jedno rázovo po cykloch

Porovnajme to s normálnym investorom.

1. kúpi fyzické zlato v objeme 300 000 ktoré preplatí o 2 až 5%.. Dajme, že preplatí o 5% čo je 15 000.

Poznámka: investor preplatil 15 000...kým chudák Jartyho klient zaplatil 27 000 a ešte nič nemá. Ešte len bude preplácať!


Juggler ja šporenia do Zlata nerobím, ale jedno rázové nákupy. Ak si klient cez Komoditný účet pošle 200.000 CZK a napr. nakúpi si 31,1, g - unce, tak Golden Gate robí dodávky Zlata 3x týždenne a pomerne veľmi rýchlo kovy obdrží poštou alebo osobne na pobočke si ich vyzdvihne. Pri väčších dodávkach aj Bezpečnostnou službou.

Šporenia do kovov nie sú úplne, tak výhodne - možno pre malé deti po narodení, ak im rodičia šporia napr. 1000 CZK a pri 18 veku im darujú pár uncí + k tomu od detstva 100 EUR do ETF fondov a akcií je lepšie šporiť. Pre dospelého človeka 5% - 15ˇ% zo Zlata vlastniť v portfóliu - úplne optimum

Na ďalšie Tvoje analýzy nemám chuť reagovať... .

Tie ostatné dristy ako že služby, starostlivosť, poradenstvo...z toho mi je na zvracanie. To sporenie je založené na tom, že ked produkt kúpite, tak vám ho zabalia a pošlú domov. Môžete si ho u nich skladovať, ale zrejme za príplatok, lebo zdôrazňujú, že zoberte si to radšej domov a majte svoju investíciu pod kontrolou.


Drísty si nechaj pre seba... . Ty poradenstvo nerobíš face to face, pretože ak by si ho robil dennodenne s česko - slovenským podnikateľským rozumom klientov, niekedy by Ťa chuť prešla... . Ver mi.

V servise je Poradenstvo pri drahých kovoch okrem toho, že nám Poradcom môže klient kedykoľvek zavolať a sme hneď v obraze pri cenách kovoch a uncí, a poradíme klientom aj pri iných investíciách a cykloch bohatstva.

Okrem servisu Poradenstva toho chodia klientom mailom od našich kvalitných analytikov, presné analýzy kedy je Zlato vhodné nakúpiť a kedy predať (aj, keď toho nie som zástanca) a Pavel Ryba ako Analytik je určite nejaké meno v ČR - okrem toho, že je spoluzakladateľ firmy Golden Gate CZ.

www.youtube.com/watch?v=DHyybr80eOQ&ab_ ... NGATECZa.s. - Cykly bohatství

www.youtube.com/watch?v=B3cIKVwKzV8&ab_ ... %BDporadce - Zlato je uchovatel hodnoty i pojistka - Výborné video !

Ja osobne mám radšej americké akcie, nie som úplný zlatý nadšenec... .
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 100 times

Re: Golden Gate CZ

Príspevok od používateľa Rokosák »

Pincip smejdov je zarabat na nevedomych a nevzdelanych. Smejdi nekupuju, ale predavaju. Ich obete kupuju a predavaju za menej, ako im bolo slubene. Zaujimave je, ze cely burzovny trh je tiez ciastocne zalozeny na nevedomych, ktorych je viac, ale obsahuju zhruba iba 20 percent transakcii. To je takzvany retail, teda mali investori.

Tu na nasej sajte varujeme proti nevyhodnym investiciam a netvrdime ako smejdi, ze ak stratis gate je to tvoja vina. Zial nevyhodne investicie najdeme aj u renomovanych bank. Na Slovensku aj na mnohych inych miestach. Zial aj ludia s peniazmi su na Slovensku prilis dovercivi. Na tych sa dobre zaraba a aj na hamtivych, ale chamtivych najdeme vsade na svete.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
JartyGulak
Gold Member **
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po 11 02, 2019 12:00 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Golden Gate CZ

Príspevok od používateľa JartyGulak »

Princip smejdov je zarabat na nevedomych a nevzdelanych. Smejdi nekupuju, ale predavaju. Ich obete kupuju a predavaju za menej, ako im bolo slubene. Zaujimave je, ze cely burzovny trh je tiez ciastocne zalozeny na nevedomych, ktorych je viac, ale obsahuju zhruba iba 20 percent transakcii. To je takzvany retail, teda mali investori.


Rokosák šmejdi v prvom rade niekoľkonásobne predražené predávajú napálené hrnce, deky, vysávače, kuchynské roboty, matrace, zmeny energií alebo plynu...atď a okrem toho používajú veľmi silné nátlakové metódy hlavne na starých ľudí - (odopierajú dôchodcom, ktorí sa ozvú) im obedy na meetingoch, vyhodia ich z meetingu, zamknú ich aj v miestnosti, hnusne im nadávajú alebo bez dopravy autobusom ich odmietnú odviesť do mesta odkiaľ odišli...atď- To musia byť tie najhnusnejšie - najodpornejšie povahy Predajcov bez chrbtovej kosti. A je to chyba aj naivných ľudí, že na tie meetingy idú, pretože tie výrobky si môžu nakúpiť v normálnych obchodoch.

www.youtube.com/watch?v=uz8-W064KWU&ab_ ... MartinMisa

www.youtube.com/watch?v=21yKHm38KoE&ab_ ... BEov%C3%A1

www.youtube.com/watch?v=-tO6Ct60FQo&ab_ ... =Aerofilms - Dokument / 3 - 4 minúta čo pani stáli výrobky šmejdov

Naša spoločnosť celý poplatok za Komoditný účet - v prílohe vracia klientom späť. Všetci klienti, tiež nie sú hlúpy, aby nevedeli za čo platia, tak Golden Gate CZ by ich asi nemalo 25.000 a viac v ČR, niečo aj na Slovensku.

Tu na nasej sajte varujeme proti nevyhodnym investiciam a netvrdime ako smejdi, ze ak stratis gate je to tvoja vina. Zial nevyhodne investicie najdeme aj u renomovanych bank. Na Slovensku aj na mnohych inych miestach. Zial aj ludia s peniazmi su na Slovensku prilis dovercivi. Na tych sa dobre zaraba a aj na hamtivych, ale chamtivych najdeme vsade na svete.


To je veľmi dobre len varujte, nech sa vedomosť obyvateľstva zlepší. Ja tiež ak natrafím na nejaký pofiderný finančný produkt, tak ho tu hodím chalanom a 100% si ho preverím. Tiež už nejaký rok robím obchod, tak si viem prelúskať produkt... .
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Golden Gate CZ

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Naším cílem je provést klienta
investicemi tak, aby opravdu zbohatl.
Jsme tu od toho, abychom mu
řekli, kdy je správný čas drahé
kovy nakoupit a kdy prodat,
inkasovat zisky a nakoupit nové
podhodnocené investice.

Pavel Ryba, zakladatel a hlavní analytik
GOLDEN GATE CZ a.s


Niet väčšej zábavy ako v tomto vlákne !
Akurát, že tá veselá hudba hraje ľuďom na Titanicu...

Jarty.

Všetko, čo som chcel vedieť si už napísal. Nemá zmysel o tom ďalej diskutovať.

Ty budeš stále vidieť veci z pohľadu tvojích provízii a budeš stále stáť na opačnej strane barikády ako ja.
Každý ,,poradca,, ktorého som stretol radí ľuďom v prvom rade to, na čom on zarobí. Až v druhom rade to, čo je pre klienta naozaj výhodné. To tiež nechcem rozoberať, to patrí do vlákna o investičnom poradenstve.

Ďakujem ti za tvoje príspevky v tomto vlákne !

Pre mňa sú veľmi cenné, pretože si odhalil ako v skutočnosti funguje biznis so zlatom.
Nevedel som, že v tomto biznise vymysleli tak sofistikované a nevýhodné sporiace schémy.
Nevedel som, že vymysleli sporenie do zlata so vstupnou províziou 3% až 6% pre sprostredkovateľa.
Nevedel som, že zlato je možné predávať ľuďom s takou obrovskou prirážkou.

Urobím si súhrn, niekde do vlákna o zlate, aby mi to nevyfučalo z hlavy.
Raz dúfam, že si nájdem čas a napíšem o tom článok.
Keď nie, tak verím, že tí čo si prečítajú našu diskusiu budú šíriť užitočné informácie ďalej.

Týmto zároveň vyzývam kohokoľvek nech píše a šíri pravdu o investovaní !

Ďakujem Ti Jarty, že si nám pripomenul, že existujeme na webe, ktorý patrí poradcom ako si ty.
Tým pádom si mi pripomenul, že nie sme dostupní z Googlu, že sa k našej diskusii a informáciám nevie dostať viac ľudí.
V tej chvíli pracujeme na tom, aby to tak už nebolo. Ľudia z našej komunity vyvíjajú nový web. Verím, že raz budeme plne nezávislí a budeme môcť nekomerčne a slobodne diskutovať o tom, čo je výhodné pre verejnosť.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
JartyGulak
Gold Member **
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po 11 02, 2019 12:00 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Golden Gate CZ

Príspevok od používateľa JartyGulak »

;
Naším cílem je provést klienta
investicemi tak, aby opravdu zbohatl.
Jsme tu od toho, abychom mu
řekli, kdy je správný čas drahé
kovy nakoupit a kdy prodat,
inkasovat zisky a nakoupit nové
podhodnocené investice.

Pavel Ryba, zakladatel a hlavní analytik
GOLDEN GATE CZ a.s


Čo je na tom srandovné ?


Niet väčšej zábavy ako v tomto vlákne !
Akurát, že tá veselá hudba hraje ľuďom na Titanicu...

Jarty.

Všetko, čo som chcel vedieť si už napísal. Nemá zmysel o tom ďalej diskutovať.


OK Tvoj názor... . Choďte si zlato kupovať do Viedne ku Obchodníkom s Drahými kovmi :) - benzín tam a späť alebo vlakové lístky, obed s manželkou v centre Viedni príp. ešte kávička a dezert v Schonbrunne :), tak uvidíš koľko to klientov vyjde celkovo - "ušetríte". Aj ak by šli sami bez polovičky do Rakúska.


Ty budeš stále vidieť veci z pohľadu tvojích provízii a budeš stále stáť na opačnej strane barikády ako ja.
Každý ,,poradca,, ktorého som stretol radí ľuďom v prvom rade to, na čom on zarobí. Až v druhom rade to, čo je pre klienta naozaj výhodné. To tiež nechcem rozoberať, to patrí do vlákna o investičnom poradenstve.


Čo majú robiť "zadarmo poradenstvo" si robíš teraz srandu ? :)

Ja som vyjednával pre klientov v ČR napr. Finax - www.finax.cz s Business Development Managerom pre ČR - www.marekgrufik.cz , aby som mal ETF v ponuke, ale ako som sa už niekde v diskusii zmienil nie sú zatiaľ priamo v ponuke kvôli legislatíve v ČR a pod IZ ako Broker Trustu nie sú taktiež ponuke, popýtam sa v Portu - www.portu.cz, aby som mal ETF v ponuke a nie Conseq na prav. investície.


Ďakujem ti za tvoje príspevky v tomto vlákne !

Pre mňa sú veľmi cenné, pretože si odhalil ako v skutočnosti funguje biznis so zlatom.
Nevedel som, že v tomto biznise vymysleli tak sofistikované a nevýhodné sporiace schémy.
Nevedel som, že vymysleli sporenie do zlata so vstupnou províziou 3% až 6% pre sprostredkovateľa.
Nevedel som, že zlato je možné predávať ľuďom s takou obrovskou prirážkou.


Nemáš začo... :wink:

Taktiež si nevedel, že vstupná provízia je v konečnom dôsledku 0%, pretože sa klientom poplatok vracia :), takže je tam len marža na kovy.

Prirážka v Golden Gate CZ sa líši ako na ktorý zliatok - unce, 50 g, 100 g, 250 g, 500 g, 1000 g, Striebro a Platina

Ak chceš vidieť super prirážku Juggler - pozri si E-shop Zlata.cz :D pobavíš sa - www.zlato.cz/obchod/?shop_type=eshop

Urobím si súhrn, niekde do vlákna o zlate, aby mi to nevyfučalo z hlavy.
Raz dúfam, že si nájdem čas a napíšem o tom článok.
Keď nie, tak verím, že tí čo si prečítajú našu diskusiu budú šíriť užitočné informácie ďalej.

Týmto zároveň vyzývam kohokoľvek nech píše a šíri pravdu o investovaní !


Budem tomu veľmi rád do budúcna... .

Ďakujem Ti Jarty, že si nám pripomenul, že existujeme na webe, ktorý patrí poradcom ako si ty.
Tým pádom si mi pripomenul, že nie sme dostupní z Googlu, že sa k našej diskusii a informáciám nevie dostať viac ľudí.
V tej chvíli pracujeme na tom, aby to tak už nebolo. Ľudia z našej komunity vyvíjajú nový web. Verím, že raz budeme plne nezávislí a budeme môcť nekomerčne a slobodne diskutovať o tom, čo je výhodné pre verejnosť.


Nie je zač Juggler, no rádo sa stalo. Verím, že Poradci ako "Ja sa potrebujeme zlepšiť" :lol: ak zhodnotím mojim klientom financie z 39.000 EUR o + 11.000 EUR = 50.000 EUR, z 1,5 mil. CZK o + 370.000 CZK = 1.870.000 CZK, 15.000 EUR o + 10.400 EUR = 25.400 EUR čo je napr. ThomasLLoyd a po výplate nominálu to presunieme do akcií, príp. do FKI fondov, príp. 5% - 10% do Drahých kovov.

Čo by si mal veľmi dobre vedieť Juggler, že zisky mojim klientom ako napr. 370.000 CZK (13.550 EUR) pri priemerných slovenských platoch aj českých = sú už napr. časti dedičstva v rodinách... .

Veríme, že sa "potrebujeme zlepšiť" oproti armáde pešiakov a iným podobným diletantom na Slovensku a ČR a búchačom s investičnými poisteniami, forexovými robotmi, nevýhodnými produktmi či tým šmejdom na burze napr. z TOP Forexu a iným
na Cypruse registrovaným brokerom, kde si naivný klienti a podnikatelia vybúchajú a vymažú svoje ťažko zarobené peniaze na Forexe, Komoditách a iných inštrumentoch, a makléri z ich strát dostanú vyplatené 30% aj viac %... .

Tento web je z 50% nenávistný a z 50% profesionálny. Svoj názor som si za dlhšiu dobu spravil.

Díky taktiež napodobne za pobavenie tiež z mojej strany :D - zostávam vo veľkej úcte. Ak sa už neuvidíme v diskusiách, prežite tento ťažký rok v zdravý.
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"