Momentálne mám private účet v Lynx, cez ten ale nakupujem akcie dlhodobo, celkovo som s nimi spokojný, uvidíme čo sa stane od 1.1. Ideálne by bolo, keby mohli EÚ účty zostať v ich IBUK.
Má niekto skúsenosti s otvorením firemného účtu u Lynx, resp. viete odporučiť nejakého iného brokera? Ide mi najmä o spoľahlivosť brokera, ideal usadeného mimo EÚ (kvôli zabezpečeniu vkladov do vyššej hodnoty ako 20k). Takisto čím nižšie poplatky, tým lepšie.. A rovnako by bolo fajn, ak nebudú vyžadovať vysoký vstupný kapitál (najlepšie by bolo na začiatok 5k-10k eur/usd).
Kľudne mi ich môžete odporučiť aj viac, s ktorými máte skúsenosti alebo máte o nich nejaké pozitívne info, ja si ich už potom prezriem.
Ďakujem za info!
