Anketa: BTC prekonal hranicu 42k, kde sa až zastaví v tohtoročnej rastovej rally up?

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.

BTC prekonal hranicu 42k, kde sa až zastaví v tohtoročnej rastovej rally up?

1. 48k čo bolo dnes, bolo max a nad túto hranicu už nepôjde a padne
2
7%
2. Pôjde max na cca 50k
1
4%
3. Dosiahne max medzi 50-60k
3
11%
4. Dosiahne max medzi 60-70k
4
14%
5. Dosiahne max medzi 70-80k
4
14%
6. Dosiahne max medzi 80-90k
1
4%
7. Dosiahne max medzi 90-100k
5
18%
8. Pôjde nad 100k
8
29%
 
Celkom hlasov: 28

tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Anketa: BTC prekonal hranicu 42k, kde sa až zastaví v tohtoročnej rastovej rally up?

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

BTC si vyžiadal ďalšiu anketu... :graf:
SomPanko
Silver Member *
Príspevky: 202
Dátum registrácie: Pi 01 09, 2017 4:14 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Anketa: BTC prekonal hranicu 42k, kde sa až zastaví v tohtoročnej rastovej rally up?

Príspevok od používateľa SomPanko »

Vies este upravit otazku? Nazov temy sice hovori, ze sa jedna o maximalnu hodnotu v tomto roku, no v samotnej otazke to spomenute nie je a viem si predstavit, ze sa niekto moze jednoducho pomylit, ak si precita len otazku.
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: Anketa: BTC prekonal hranicu 42k, kde sa až zastaví v tohtoročnej rastovej rally up?

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Moja chyba, opravené aj v samotnej ankete...
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Anketa: BTC prekonal hranicu 42k, kde sa až zastaví v tohtoročnej rastovej rally up?

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Inými slovami aká bude maximálna cena za 2021.

Môžno robiť ankety z rôznymi timefrejmami a valuáciami. Napríklad prognózy krátkodobé ako táto na MAX cenu 2021, alebo na cenu na konci roka 2021....ale aj prognózy strednodobé ( napr. 5, 10 rokov ), či dlhodobé - tipovania ako to nakoniec skončí.

Ja sa napríklad nevzrušujem kam až cena zájde a kedy, ale tým ako to celé nakoniec dopadne.

Zaklikol som 90-100 za 2021..tak to intuitívne cítim...

..ale reálne by som mal strach na to vsadiť. Pri akciách mám predsa len určitý ,,hmotný,, komfort, že vsádzam na podnikanie...

Digitálnym assets jednak nerozumiem...jednak postrádam ,,vnútornú,, hodnotu a neviem o čo môžem oprieť analýzu.
Intuícia na max 2021 u mňa vychádza z pohľadu TA a viac-menej z PA (psychologickej analýzy)...podvedome vnímam ten nákupný sentiment ako silnú dôveru a rešpekt ku cryptoassets.

P.S. Ma napadlo, že keby niekto z našich vybral profit z BTC tak, že by kúpil Teslu...či by to predajca Tesly napr. vo Viedni niekde hlásil...
Minule sme niekde preberali, že niektoré krajiny nekončia ,,dobu cashu,, a tuším Rakúsko bolo jednou z nich. Až kým im to prísna matka EU nezatrhne..
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
Rado
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 5223
Dátum registrácie: So 03 10, 2009 10:54 am

Re: Anketa: BTC prekonal hranicu 42k, kde sa až zastaví v tohtoročnej rastovej rally up?

Príspevok od používateľa Rado »

Na čo potrebuješ vedieť čísla o každom dni? :D
Ponuka a dopyt je jediné, čo hýbe cenou. Nič viac.
"Every great story on the planet happened when someone decided not to give up, but kept going no matter what." ~Spryte Loriano
“ All is well in the end, if it is not well, it is not the end” – saying in India
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 45 times
Been thanked: 154 times

Re: Anketa: BTC prekonal hranicu 42k, kde sa až zastaví v tohtoročnej rastovej rally up?

Príspevok od používateľa Glogol »

Prve dve moznosti uz padli po 2 tyzdnoch … aky dame deadline ? koniec marca ?
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
Používateľov profilový obrázok
kyo10
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po 01 03, 2021 9:39 am

Re: Anketa: BTC prekonal hranicu 42k, kde sa až zastaví v tohtoročnej rastovej rally up?

Príspevok od používateľa kyo10 »

60+ :uctievanie: :uctievanie:
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 45 times
Been thanked: 154 times

Re: Anketa: BTC prekonal hranicu 42k, kde sa až zastaví v tohtoročnej rastovej rally up?

Príspevok od používateľa Glogol »

Zda sa ze je rozhodnute. Vitazi dvihnite ruky nech viem koho nasledovat v investovani. Ak to nebol nahodny basketbalovy kos z polovice ihriska.
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
Tango
Gold Member **
Príspevky: 369
Dátum registrácie: St 16 11, 2011 7:49 pm
Has thanked: 11 times
Been thanked: 30 times

Re: Anketa: BTC prekonal hranicu 42k, kde sa až zastaví v tohtoročnej rastovej rally up?

Príspevok od používateľa Tango »

Glogol napísal: So 04 12, 2021 11:06 am Zda sa ze je rozhodnute. Vitazi dvihnite ruky nech viem koho nasledovat v investovani. Ak to nebol nahodny basketbalovy kos z polovice ihriska.
Ještě není konec roka... ;)
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 45 times
Been thanked: 154 times

Re: Anketa: BTC prekonal hranicu 42k, kde sa až zastaví v tohtoročnej rastovej rally up?

Príspevok od používateľa Glogol »

ale podoba sa to na hokejovy zapas 3:0 a 10 min pred koncom. ale ok stat sa moze hocico a zabudol som ze BTC nema Vianoce.
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 17 times
Been thanked: 65 times

Re: Anketa: BTC prekonal hranicu 42k, kde sa až zastaví v tohtoročnej rastovej rally up?

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

Tether mintol 1,5 miliardy usdt. Je to iste e tym istym hovnom, ktore pouziva fed na tlscenie usd.. crash crypto stale nic neznamena. "Niekto", kto sa zosype spolu s evergrande chcel nakupit crypto v zlave..

https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency ... urce=share
Glogol
Guru Member ****
Príspevky: 1735
Dátum registrácie: Št 10 05, 2007 12:26 pm
Has thanked: 45 times
Been thanked: 154 times

Re: Anketa: BTC prekonal hranicu 42k, kde sa až zastaví v tohtoročnej rastovej rally up?

Príspevok od používateľa Glogol »

Jeden z tipov - cely rozhovor celkom ok - ale tip na cenu BTC 2021 staci poslednych 50 sekund
https://www.youtube.com/watch?v=di41hAv_jTE
pravda je ako poezia - a vacsina ludi na poeziu s.rie
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Anketa: BTC prekonal hranicu 42k, kde sa až zastaví v tohtoročnej rastovej rally up?

Príspevok od používateľa jogo »

Glogol napísal: Ne 26 12, 2021 1:06 pm Jeden z tipov - cely rozhovor celkom ok - ale tip na cenu BTC 2021 staci poslednych 50 sekund
https://www.youtube.com/watch?v=di41hAv_jTE
Dal do Bitcoinu 2 mil CZK, to je tak 2% resp. 0.66% jeho majetku. Pozrel som si veľa jeho videí a pamätám si, že do jednej pozície dáva 1mil CZK a do burzových aktív ma zainvestovanú tretinu majetku. Len už si nepamätám, či jeho majetok ma hodnotu 100mil CZK alebo 300 mil CZK a nechce sa mi to hľadať.
Taku váhu dávam aj tomu jeho tipu, je to proste bežná jeho investícia...

p.s: Pred časom skočil do Bitcoinu tuším s 10mil CZK a porušil svoj money management. A ak si dobre pamätám, tak pozíciu uzavrel v 40% strate tj. -4mil CZK.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
andre
Guru Member ****
Príspevky: 1288
Dátum registrácie: Št 02 07, 2015 11:43 pm
Has thanked: 13 times
Been thanked: 225 times

Re: Anketa: BTC prekonal hranicu 42k, kde sa až zastaví v tohtoročnej rastovej rally up?

Príspevok od používateľa andre »

Hlavne to video je z aprila, cize to nakupoval na lokalnych maximach a pravdepodobne je na tej pozicii aktualne v strate. Pocul som od neho aj novsie videa a nejak sa tym nechvalil, ci to zas zavrel..
Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"