Ktory broker na FX? Android app?

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Daniel
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št 06 09, 2012 5:37 pm

Ktory broker na FX? Android app?

Príspevok od používateľa Daniel »

Dobry vecer,

rad by som sa informoval, ktoreho FX brokera odporucaju traderi, ktori realne obchoduju. Hladam spolahliveho brokera, s rychlymi a bezchybnymi pokynmi, nizkymi spreadmi, paka 200-400. Trailing stop-loss potesi.

Idealne aby mal broker Android aplikaciu, s ktorou sa mozem nalogovat na svoj ucet a vykonavat pokyny/sledovat otvorene obchody v smartphone.

Dakujem
Daniel
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št 06 09, 2012 5:37 pm

Re: Ktory broker na FX? Android app?

Príspevok od používateľa Daniel »

Nikto nic? To je tajne ktori brokeri su dobri? :-)

Dakujem
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: Ktory broker na FX? Android app?

Príspevok od používateľa Pette »

Prakticky kazdy, kedze standard trhu je aj ako Android aplikacia. https://play.google.com/store/apps/deta ... der4&hl=sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Ak chces ale robit paku 200-400 na mobile, tak pozor na rychlost, ping, stabilitu pripojenia, nabitu bateriu atd.
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Ktory broker na FX? Android app?

Príspevok od používateľa Biosko »

Android applikacia to je drobnost. Vela brookrov ma napr web rozhranie takze vykonavat prikazy ide.
Radsej by som sa rozhodoval podla nasledovnych kriterii.
1. Kolko si ochotny vlozit na obchodny ucet?
2. O aky typ brookra mas zaujem? MM, STP, ECN? Ciastocne zodpovedane -> STP alebo ECN
3. Aku financnu paku pozadujes? Zodpovedane -> 200-400
4. Platforma? MT4, MT5, ina?
5. Brooker na slovensku/cesku/usa alebo v danovom raji?
6. Ake pary mas zaujem obchodovat? Podla toho ti viem pozriet kde su najnizsie spready.
7. Mas zaujem dostavat referal za uzavrete pozicie? Vacsina brookrov ponuka referal poplatky za uzavrety obchod. Su spolocnosti ktore ti cast tj cca 90% referalu vyplatia spat. Viem poradit ako na to, neplati pre kazdeho brookra.
8. Mas zaujem o nejake deposit bonusy, margin bonusy? Niektori ponukaju iny nie. Vacsinou treba splnit nejake hlupe podmienky pre vyplatenie respektive inde sa vyplatit neda ale moze pomoct pri obchodovani.

Ak mi zodpovies na tychto 8 otazok viem sa ti pozriet po brookroch a pozrieme sa aj na tu android app ci webrozhranie.
_Hustler_
Príspevky: 48
Dátum registrácie: So 10 03, 2018 10:03 pm

Re: Ktory broker na FX? Android app?

Príspevok od používateľa _Hustler_ »

ICMarkets , Pepperstone(UK) , LMAX, FXCM( všetci majú likviditu na darkpooly , goldmansachs,meryl,jpmorganchase,ubs a iné banky) . venujem sa algoritmickému obchodovaniu , nič lepšie čo sa týka poplatkov a kvality exekúcie neexistuje . alebo potom IB a Lynx iba tam je problém že nemajú MT4 . alebo potom ked chceš brokera pre social trading tak jedine Darwinex , darwinexu robí likvidity providera cez likvidity bridge LMAX . BTW všetci brokeri ktorých som nevymenoval v tejto vete sú sr*čka . osobne využívam hlavne LMAX (4 algoritmické portfolia tam mám) a tiež ICmarkets . všetci brokeri ako XTB,Purple,FBS a dalších milion brokerov sú podvodnicke sračky ktoré sú 100% marketmaker aj ked tvrdia že majú ECN/STP pristup na trh .
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Ktory broker na FX? Android app?

Príspevok od používateľa Chris »

Odkial prosim ta mas ze LMAX posiela retail orderflow na darkpooly goldmanu a pod? :-)
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
rytuxamo
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ne 14 03, 2021 8:31 am

Re: Ktory broker na FX? Android app?

Príspevok od používateľa rytuxamo »

Všetko, čo majú makléri, majú dealerské oddelenie a nie sú dobré pre profesionálne obchodovanie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"