Harabin o Vakcine: Don't Laugh/Keep pokerface Challenge

Politika, svetonázory, naša spoločnosť
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.

Absolvoval si uspesne challenge?

Ano, som alfa samec a udrzal som pokerface
4
44%
Ano, pokerface som neudrzal, ale nesmial som sa
2
22%
Nie, to sa neda
3
33%
 
Celkom hlasov: 9

Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 17 times
Been thanked: 65 times

Harabin o Vakcine: Don't Laugh/Keep pokerface Challenge

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

Trosku si to tu sprijemnime, idu Vianoce.

jednoducha uloha, dopozerat toto strihnute video s Harabinom, bez emocii. Udržať pokerface je asi prilis narocny ukon len pre alfa samcov, ale preto je aj lahsia uloha - aspon sa nezasmiat neusmiat/nezasmiat sa, by silni jedinci mohli vydrzat :D

Tak, prajem prijemne pozeranie!

https://www.reddit.com/r/Slovakia/comme ... _harabina/

:D
Naposledy upravil/-a DanteUnchained v Po 20 12, 2021 2:05 pm, upravené celkom 1 krát.
hokaido
Gold Member **
Príspevky: 374
Dátum registrácie: So 25 11, 2017 11:39 am
Has thanked: 33 times
Been thanked: 29 times

Re: Harabin o Vakcine: Don't Laugh/Keep pokerface Challenge

Príspevok od používateľa hokaido »

Nieco sa pototo a link to pokazilo
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 17 times
Been thanked: 65 times

Re: Harabin o Vakcine: Don't Laugh/Keep pokerface Challenge

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

hokaido napísal: Po 20 12, 2021 1:56 pm Nieco sa pototo a link to pokazilo
opravene, dik.
tino8

Re: Harabin o Vakcine: Don't Laugh/Keep pokerface Challenge

Príspevok od používateľa tino8 »

vybuchol som ked povedal "zombiik" :D
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 17 times
Been thanked: 65 times

Re: Harabin o Vakcine: Don't Laugh/Keep pokerface Challenge

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

tino8 napísal: Po 20 12, 2021 3:26 pm vybuchol som ked povedal "zombiik" :D
hej to bol silny zazitok, ked to clovek necaka :lol: , ale nemusel si spoilovat :lol:
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15694
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 991 times
Been thanked: 1344 times

Re: Harabin o Vakcine: Don't Laugh/Keep pokerface Challenge

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Je to kompilát. Z každého človeka môžeš urobiť debila, ked vyberieš pár viet, kde sa vyjadruje expresívne. Ja ho chápem, lebo nasáva len jednu stranu. Je už posadnutý. Ked ho budem počúvať 5 minút, tak nechcem kompilát ale riadnych 5 minút. Lebo mi ako bývalý predseda najvyššieho súdu a minister spravodlivosti aspoň pripomenie právny štát.

Ináč, ja som po 3 vakcináciách a cítim sa ako ,,zombík,,. Velmi dobrý výraz. Som unavený..mal som klbové problémy a po tretej dávke dejavu...rovnaké problemy. Sestra mi hlási to isté. Jej to prešlo z horných klbov aj na bedrové..,týžden po 3 vakcíne. Musela chodiť na rehabilitáciu aby mohla vôbec pracovať.

Minulého roku som veril, že očkovanie experimentálnou vakcínou nemôže byť v demokratickom svete povinné. Už je. Pred polrokom som veril, že do toho nezatiahnú deti: už sú v tom. Dokonca od 5 rokov. Je to na zaplakanie, lebo dlhodobé nepriaznivé účinky budú najskôr známe v roku 2023.

Dante: kolko zombíkov si videl v Spojených štátoch? Ja som tam videl tolko nafetovaných, nadrogovaných zombíkov, takisto ľudí, ktorým už bolo jedno či žijú/nežijú, že je pre mňa rovnakou pravdou, ked niekto povie, že USA je krajinou zombíkov ako aj to, že USA je najvyspelejšia krajina sveta. Je to len uhol pohladu.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 126 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Harabin o Vakcine: Don't Laugh/Keep pokerface Challenge

Príspevok od používateľa osamely chodec »

Ja som tiez par hodin po 3 vakcine pfizer, po 30 hodinach akoby ma presiel valec, ale celkove zatial len odvar co bolo po AZ.
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2797
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 48 times
Been thanked: 101 times

Re: Harabin o Vakcine: Don't Laugh/Keep pokerface Challenge

Príspevok od používateľa Rokosák »

S Harabinom ohladne vakcinacie nesuhlasim, ale kamenná tvár je v politike, financiach, sporte a celkove v sutazivych odvetviach uzitocna, Aj pri kartach. Bez ohladu ci ide o Harabina, Muska ci nas samotnych. Musk s kamennou tvárou vedome klamal ked tvrdil, ze ma financie na odkupenie Tesly, skutocne nazory Harabina nepoznam. Mozno, ze veri tomu co hlasa mozno nie. Neviem co je lepsie, ale ak neveri, je ako Musk.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Používateľov profilový obrázok
wladas
Platinum Member ***
Príspevky: 961
Dátum registrácie: St 22 09, 2021 7:42 pm
Has thanked: 43 times
Been thanked: 127 times

Re: Harabin o Vakcine: Don't Laugh/Keep pokerface Challenge

Príspevok od používateľa wladas »

Harabin je uz tak okukany a precitatelny ze pravdu povediac som pri tomto videjku zival :D
JUGGLER napísal: Ut 21 12, 2021 12:58 amLebo mi ako bývalý predseda najvyššieho súdu a minister spravodlivosti aspoň pripomenie právny štát.
Opravim tvoju hrubu gramaticku chybu. Predvianocny stres je svina.
Spravne to ma byt: ...pripomenie právne skorumpovany štát.

Nemas za co.
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 17 times
Been thanked: 65 times

Re: Harabin o Vakcine: Don't Laugh/Keep pokerface Challenge

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

JUGGLER napísal: Ut 21 12, 2021 12:58 am Dante: kolko zombíkov si videl v Spojených štátoch? Ja som tam videl tolko nafetovaných, nadrogovaných zombíkov, takisto ľudí, ktorým už bolo jedno či žijú/nežijú, že je pre mňa rovnakou pravdou, ked niekto povie, že USA je krajinou zombíkov ako aj to, že USA je najvyspelejšia krajina sveta. Je to len uhol pohladu.
USA je len papierovo najvyspelejsia, a vacsina pozlatok co sa o USA hovori je len iluzia pre cudzincov, ale aj pri nakupe v hypermarkete na Slovensku vidno zombikov, doslova ako ludia bez duše, duchom nepritomny pohlad, zamracena tvar a tlaci si kosik ulickou.

Harabin ti nema ako pripomenut pravny stat, myslis ten za Meciara a potom za Fica ked ho podrzal? To nieje ziadny symbol pravneho statu.

K tvojim priznakom asi tolko: ja ockovanie nemam, prave kvoli tomu ze moje blizke okolie asi vychytalo vsetky vedlajsaky co sa dali. Najnovsie po 2. davke mam medzi znamymi uz mam aj umrtie (zastava srdca 2 dni po druhom pfizeri, koloval "hoax" o krvnych zrazeninach z pfizeru...). Ja ti garantovat asociaciu s vakcinou neviem, ale bol to 55 rocny chlap trochu pri tele, nebol obezny.

.. a to ockovanie deti, kde konci na hospitalizacii 0,0000001% a vacsinou ide o asymptomicky priebeh. Skuste mi povedat ze nejde o rozsirenie biznisu, lebo omicron je mozno podla analyz posledny mutagen.
Používateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Guru Member ****
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: So 05 06, 2021 12:26 pm
Has thanked: 17 times
Been thanked: 65 times

Re: Harabin o Vakcine: Don't Laugh/Keep pokerface Challenge

Príspevok od používateľa DanteUnchained »

Franto napísal: Ut 21 12, 2021 5:52 pm Súhlasím. Je to hrubá chyba. Alebo skôr omyl vo vnímaní?

Harabin: Neberie? A mám mu nechať nejaký odkaz?
Sadiki: Nič, len že ho pozdravujem.
Harabin: Môže byť, že z obeda neprišiel, lebo to akurát taký čas na obed je, 2 hodiny, vieš ja som akurát na obed nešiel, lebo študujem spisy, takže som tu a možno on išiel na obed, ale môže byť, že zobral aj dovolenku, lebo včera bolo voľno, štátny sviatok, takže ani dneska nešiel do roboty.
Bohuzial pamat je mrcha, ja som na toto zabudol, ale to ze bol Harabin hovado, si pamatam :D

Vypichol som tu cast preto, lebo.... Boze to je jak moj tatko :D Tam tiez povies "ok v pohode" a ides ukoncit telefonat a on este 10 minutovy preslov o hovne, ja uz telefon davno daleko od ucha len cakam na slovo "ahoj" a tutututu :D
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Harabin o Vakcine: Don't Laugh/Keep pokerface Challenge

Príspevok od používateľa jogo »

Ak je taký dementný, ako tu o ňom píšete, ako to, že vyhráva všetky súdne spory týkajúce sa jeho osoby, dokonca aj na európskom súde.

Tu je vyhraný súdny spor ohľadom rozhovoru so Sadikim.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/ ... ki-sadiki/
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Harabin o Vakcine: Don't Laugh/Keep pokerface Challenge

Príspevok od používateľa jogo »

Franto napísal: Ut 21 12, 2021 8:55 pm Čo je podľa teba dôležitejšie, pravda alebo vyhraný súdny spor?
Ja Harabína nemusím, ale nemyslím si o ňom, že je hlúpy.
Franto napísal: Ut 21 12, 2021 8:55 pm Slovensko potrebuje 2 veci akútne:
- aby bolo v politike menej právnikov (ktorí vedia kradnúť legálne a pekne ťahať ľudí za nos)
- vyčistiť súdnictvo od svíň, ktoré fungujú ako mafia
Matovič sa o to snaží a pozri, ako stráca podporu ľudí.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Používateľov profilový obrázok
wladas
Platinum Member ***
Príspevky: 961
Dátum registrácie: St 22 09, 2021 7:42 pm
Has thanked: 43 times
Been thanked: 127 times

Re: Harabin o Vakcine: Don't Laugh/Keep pokerface Challenge

Príspevok od používateľa wladas »

Harabin je vysoko inteligentny. To je aj hlavny dovod preco je tam kde je (resp ze nie je zavrety).
Matovic sa o to sice snazi ale absolutne nahovno. Plus x dalsich idiotin. Preto straca podporu. Matematika ZS 1.rocnika.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Harabin o Vakcine: Don't Laugh/Keep pokerface Challenge

Príspevok od používateľa jogo »

Franto napísal: Ut 21 12, 2021 9:13 pm Okrem teba to o ňom nikto netvrdí.

O tom nikto nepochybuje, že vedel vždy využiť vo svoj prospech všetko.
Študovaná samoľúba sviňa.

Tak miluje seba, že si ešte aj sla-bi-ku-je. Aby zdôraznil svoje EGO.
Moc to prežívaš a priveľmi veríš novinárom.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
dobrunoc
Active Member
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ne 27 11, 2011 8:53 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Harabin o Vakcine: Don't Laugh/Keep pokerface Challenge

Príspevok od používateľa dobrunoc »

Veľmi jasne a chronologicky zhrnuté účinkovanie Harabina v SK justicno politickom priestore

https://www.postoj.sk/40353/papalas
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7053
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Harabin o Vakcine: Don't Laugh/Keep pokerface Challenge

Príspevok od používateľa jogo »

Franto napísal: Ut 21 12, 2021 9:34 pm Na čom záleží tebe, čo prežívaš ty?
Začínaš byť osobný.... ale odpoviem ti. Mne najviac záleží na životoch nenarodených detí, aby ich nezabíjali.... :(
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: Harabin o Vakcine: Don't Laugh/Keep pokerface Challenge

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Kto sa cuduje tym zombikom v regaloch?
Makaju xy rokov (podla toho, kolko ten zombik ma rokov), usetria si zanedbatelnu sumu, polovicu daju ako zalohu nejakemu podvodnikovi v hotovosti..
To by som bol zombik aj ja, ak by som takto prezil zivot.
Aby sme mobli sudit (alebo ohovarat) niekoho, bolo by fajn, ak by sme si dali jeho topanky (ak nejake ma) na nejaky cas. Dramaticky to zmeni pohlad na vec. Ked som mal 20 rokov, bol som najmudrejsi, vsade som bol, vsetko som videl a vedel. Dnes neviem nic, ale moze to byt len starecka demencia.

K tomu pravu/zakonom, ono je to zaujimave, ale myslel som si, ze efektivita znamena, aby sa veci "ulahcili", napriklad DIY nabytok, DIY stavebny material, mozno aj roboticki pomocnici (vysavace, umyvacky riadu, automaticke pracky), ale pri práve mam pocit, ze rok co rok su zakony zlozitejsie napisane, aby zabranili "dieram" pricom ziadny logicky system nikdy nezabezpeci 100% "dier" to je proti logike samotnej. Velmi by ma zaujimalo, aky pocet zakonov zakonodarci prijmu za rok, a ako dlho by ich niekto musel 1. precitat a za 2. pochopit, aby za 3. rozhodol ako hlasovat.
Odoslané z počítača
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 159 times

Re: Harabin o Vakcine: Don't Laugh/Keep pokerface Challenge

Príspevok od používateľa iceberg8 »

jogo napísal: Ut 21 12, 2021 9:40 pm Začínaš byť osobný.... ale odpoviem ti. Mne najviac záleží na životoch nenarodených detí, aby ich nezabíjali.... :(
Mna by tiez nastvalo, ak by ma niekto "v bruchu" mojej mamy zabil.
Dovod - ja som sa tam nepytal, ale niekto ma zavolal/stvoril.
Mozem beztrestne zabit pozvaneho hosta v mojom obydli? :)
Odoslané z počítača
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15694
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 991 times
Been thanked: 1344 times

Re: Harabin o Vakcine: Don't Laugh/Keep pokerface Challenge

Príspevok od používateľa JUGGLER »

ALL: Sorry. Vetou, že mi bývalý predseda najvyššieho súdu a minister spravodlivosti aspoň pripomenie právny štát,, som nemyslel právny štát v minulosti (za Fica a Mečiara ), ale právny štát v súčasnosti ( v dobe covidovej ) . Často píšem v noci, keď som unavený a nechce sa mi velmi premýšľať.

Harabín je stará skorumpovaná líška. Tak ako tu Wladas napísal - je vysoko inteligentný. Myslím, že trpí ťažkou, neliečiteľnou psychickou diagnózou, ktorá sa volá Narcistická porucha osobnosti. Nie je to choroba. Je to porucha. Odchýlka od normálu. Trpí ňou veľa ľudí, väčšinou muži. Trpel ňou napríklad Napoleon, Chaplin, asi aj Hitler. z tých súčasných je narcistom napr. Trump. Typickými prejavmi narcizmu sú egocentrizmus, samoľúbosť, nadradenost a nulová empatia.

U mňa Harabin padol pod čiaru, ked kandidoval za prezidenta. Vtedy z neho vyšlo všetko bahno von a fakt už bol na smiech. Naposledy, ked na protestoch vyzýval ľudí, aby si dali rúška dolu, divil som sa, že ho zato neposadili do basy. Občan bez rúšky - to by som bral ako priestupok. Ale ked známa osobnosť vyzýva na verejnosti dav k porušovaniu zákonov ( v tom čase bola účinná vyhláška ), to je podľa mňa trestný čin. Podľa prokurátora však nebol. Obvinenie bolo zrušené.

Harabina neriešim ako osobnosť. V tom zmysle už u mňa stratil kredit. Je pozoruhodný tým, že je bystrý a právne erudovaný. Takže v jeho prejavoch ma zaujíma hlavne jeho právny názor a právne informácie. Zaujímajú ma jeho vysvetlenia rôznych vecí v kontexte práva - napr. medzinárodného pri politike EU, ústavného pri zmenách ústavných práv - napríklad teraz sú aktuálne zmeny v trestnom stíhaní slobody prejavu od ministerky Kolíkovej.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Politika a názory o spoločnosti"