Be Company

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
spinoza
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut 02 11, 2021 2:21 pm

Be Company

Príspevok od používateľa spinoza »

Ahojte, chcela by som sa opytat ci ste niekto zachytili nastup tejto nadnarodnej spolocnosti na slovenskom trhu. Zameriavaju sa na trading a nabor novych ludi organizuju skor na zaklade MLM praktik.
Slubuju couching a na jeho zaklade vysoku ziskovost na Fx a vytvorenie pravidelneho prijmu v 10k €. Miestna komunita uz zacala organizovat aj vzdelavacie(?) eventy a tak celkovo sa mi zda, ze zacinaju rast aj u nas. Zakladatelmi su znami Islam brothers (obsmietli sa aj pri OneCoine).
Stretli ste sa uz s touto spolocnostou a co si o ich ponuke myslite?
Muti
Silver Member *
Príspevky: 156
Dátum registrácie: So 16 01, 2016 11:14 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 114 times

Re: Be Company

Príspevok od používateľa Muti »

JartyGulak
Gold Member **
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po 11 02, 2019 12:00 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Be Company

Príspevok od používateľa JartyGulak »

spinoza napísal: Ut 02 11, 2021 2:34 pm Ahojte, chcela by som sa opytat ci ste niekto zachytili nastup tejto nadnarodnej spolocnosti na slovenskom trhu. Zameriavaju sa na trading a nabor novych ludi organizuju skor na zaklade MLM praktik.
Slubuju couching a na jeho zaklade vysoku ziskovost na Fx a vytvorenie pravidelneho prijmu v 10k €. Miestna komunita uz zacala organizovat aj vzdelavacie(?) eventy a tak celkovo sa mi zda, ze zacinaju rast aj u nas. Zakladatelmi su znami Islam brothers (obsmietli sa aj pri OneCoine).
Stretli ste sa uz s touto spolocnostou a co si o ich ponuke myslite?
Spinoza nie je to ono ? Aj mne to bolo ponúkané, lanárili ma cez facebook - https://berules.com/?country=Slovakia

Majú podozrivo veľmi vysoké zárobky... . Myslím si, že to celé rachne... .
JartyGulak
Gold Member **
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po 11 02, 2019 12:00 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Be Company

Príspevok od používateľa JartyGulak »

Na Be Slovakia - má tuším lákala slečna Banášová a asi aj moderuje ZOOMY s novými ovečkami tohto MLM... . Dlho to fungovať nebude.

https://www.facebook.com/zuzana.banasova1/photos
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 749 times
Been thanked: 81 times

Re: Be Company

Príspevok od používateľa rmaly »

JartyGulak napísal: St 29 12, 2021 7:39 pm Na Be Slovakia - má tuším lákala slečna Banášová a asi aj moderuje ZOOMY s novými ovečkami tohto MLM... . Dlho to fungovať nebude.

https://www.facebook.com/zuzana.banasova1/photos
ked si napisal Banasova, uz som hladal co zase Adela Banasova propaguje (ako naprilkad homeopatiu) :)... nabuduce napis asi cele meno rovno :) :)
Tuto zatial nepoznam
JartyGulak
Gold Member **
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po 11 02, 2019 12:00 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Be Company

Príspevok od používateľa JartyGulak »

rmaly napísal: St 29 12, 2021 8:19 pm ked si napisal Banasova, uz som hladal co zase Adela Banasova propaguje (ako naprilkad homeopatiu) :)... nabuduce napis asi cele meno rovno :) :)
Tuto zatial nepoznam
Ahoj,

už som varoval z Prahy, kamaráta z Košíc, aby to nerobil... . Be Company, to tak raz celé jebne, ako veľká pyramída napr. WSM, OneCoin a iné... . Tí obchoďáci, predajci si budú trhať vlasy a búchať čelom o stenu... .

Vyplácajú tam nehorázne obrovské provízie a vtedy je každý skúsený Obchoďák, Predajca, Poradca pozorný..., a jasne medzinárodné výlety, večierky, meetingy...atď = a z 90 -95% to bude pyramída ak nie Ponzi.

Britský denník Daily Mirror pred nimi varoval - www.mirror.co.uk/news/uk-news/dont-stun ... 693957.amp

A začnú aj slovenské, české diskusné fóra, weby či denníky... .
Prílohy
Foto
Foto
Naposledy upravil/-a JartyGulak v St 29 12, 2021 9:09 pm, upravené celkom 1 krát.
JartyGulak
Gold Member **
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po 11 02, 2019 12:00 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Be Company

Príspevok od používateľa JartyGulak »

Nejak podobne sa to skončí s Be Company napr. ako s OneCoin...ako s tou bulharskou majiteľkou Ignatovou.

https://finmag.penize.cz/penize/430462- ... ny-onecoin

www.svethardware.cz/obeti-podvodu-s-kry ... mrti/50414
JartyGulak
Gold Member **
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po 11 02, 2019 12:00 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Be Company

Príspevok od používateľa JartyGulak »

Na Slovensku sa šíri „startup“ BE, ktorý javí prvky pyramídovej schémy

https://dennikn.sk/blog/2641158/na-slov ... ej-schemy/
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"