Co vravite na trolling na fore?

Politika, svetonázory, naša spoločnosť
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.

Co vravite na trolling na fore?

Nic mi to nedava
9
15%
Je to skvele, rad si precitam
1
2%
Nemenovany clen to uz prehana
7
11%
Trolling spini forum a znizuje jeho uroven, nepatri sem
29
47%
Kontroverzne prispevky obohacuju forum, viac takych
4
6%
Sloboda prejavu je najdolezitejsia, nech uz dotycny hovori cokolvek
4
6%
Autor hlasovania je mimo a mal by odist
8
13%
 
Celkom hlasov: 62

tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

jo mam chut to udrziavat v nejakych medziach, ale tazke to je :) vies dnes ste mi s tymito kravinami ukradli 180 minut trhu
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Konflikt Ukrajina-Rusko 2022

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Alojz napísal: Po 14 02, 2022 1:05 pm Mam iny nazor na fasizmus. Paci sa mi.
To je tvoja vec. Mne sa nepáči.
Alojz napísal: Po 14 02, 2022 1:05 pm Holokaust sa neudial, je to moj nazor.
Holokaust sa udial. Opačný názor nemôžeš mať. Je to trestný čin popierania a schvaľovania holokaustu.
Napíš to ešte raz a budeš vylúčený z fóra.
Alojz napísal: Po 14 02, 2022 1:05 pm Komunizmus bol najlepsi rezim. Je to moj nazor.
Tvoja vec. Je to názor mnohých ľudí, ktorí sa mali za socializmu dobre. Pre mňa je komunizmus rovnaká totalita ako fašizmus.
Mnoho bývalých komunistov je vo vysokej politike, alebo robia poradcov, expertov... aj tu sú často citovaní ako ctihodní ľudia.
Alojz napísal: Po 14 02, 2022 1:05 pm Ako sa postavis k tymto tvrdeniam?
Ak by si všetko nevzťahoval na seba, nevytrhoval s kontextu a neustále sa nevyjadroval k diskutujúcemu, o všetkom sa dá diskutovať.

Ešte k tým opakovaným obvineniam, že som sa zastal jaroslava a či sa zastanem aj pokusa.

Zastanem sa každého, koho by tu chceli lynčovať, alebo banovať. Aj pokusa, aj ladislava, aj teba.
Napísal som , že pre mňa je sloboda slova a názoru základná vec a preto rád chodím na toto fórum.
Chodím tu 13-14 rokov a budem chodiť dovtedy, kým sa tu budem cítiť dobre.

Čo sa týka moderovania - ja som nikdy nikoho neobmedzoval a zasahoval som iba vtedy, keď o to ľudia slušne požiadali.

Bez požiadania, nahlásenia, či opakovaných varovaní :pozor: zasahovať nechcem.

Bez požiadania zasiahnem, ked dôjde k hrubému porušovaniu pravidiel fóra, ktoré som tu niekolkokrát kopíroval.

Ale vedzte jedno: ja tu nečítam všetko a nechodím každý deň. Čiže je to skôr kolektívna záležitosť ktorá sa týka nielen nás, čo máme moderatorske práva, ale všetkých diskutujúcich, aby upozorňovali, ked sa niečo deje, čo nie je v súlade s pravidlami fóra.

Týmto za seba končím debatu v tomto vlákne.

Tomáš: kľudne zamkni toto vlákno, trebárs aj navždy. Ja sa musím pozrieť ako sa zamýkajú vlákna, lebo som to nikdy nerobil.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
tomáš virdzek
Guru Member ****
Príspevky: 2218
Dátum registrácie: Po 02 03, 2009 2:17 pm
Has thanked: 627 times
Been thanked: 369 times

Re: Co vravite na trolling na fore?

Príspevok od používateľa tomáš virdzek »

Ok zavrem to.
Zamknuté

Návrat na "Politika a názory o spoločnosti"