Dlhopis RW 8% p.a.

Pyramídy, Ponziho schéma, lietadlo, výrazne nevýhodné produkty
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
neveriaci Tomáš
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 02 03, 2022 2:10 pm

Dlhopis RW 8% p.a.

Príspevok od používateľa neveriaci Tomáš »

Dobrý deň,

rád by som poznal Váš názor na investovanie do dlhopisov spoločnosti Rock Works s.r.o.

https://www.rock-works.sk/

Ďakujem
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 750 times
Been thanked: 81 times

Re: Dlhopis RW 8% p.a.

Príspevok od používateľa rmaly »

Nepride mi to ako nic podvodne. Len beruc do uvahy 2 veci
1, (potencialna) inflacia kludne okolo 8%
2, ze ta firma skrachuje (lebo o tazbe kamena neviem nic, takze to neviem posudit ako to pojde na dracku)...

asi normalna investicia s rizikom, ze to nevyjde...
neveriaci Tomáš
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 02 03, 2022 2:10 pm

Re: Dlhopis RW 8% p.a.

Príspevok od používateľa neveriaci Tomáš »

Ďakujem za reakciu.
Ach... ta inflácia.
Vraj majú pokryté zákazky na nasledujúce 3 roky ( výhradný dodávateľ materiálu pre dialničný obchvat Brezno atď...)
Ťažobnú licenciu majú do 2030 . Podľa stránky predali minulý rok emisiu za cca. 700 tisíc E.
Pri vyšších sumách to istí Premiot Group a.s., ktorá je etablovaná v Čechách.
Počul už niekto z Vás o tejto spoločnosti, resp. má skúsesnosti s vyplácaním istiny?
Používateľov profilový obrázok
osamely chodec
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3825
Dátum registrácie: Ut 13 11, 2007 1:57 pm
Has thanked: 125 times
Been thanked: 338 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Dlhopis RW 8% p.a.

Príspevok od používateľa osamely chodec »

pozri si zakladne imanie a majetok, je to predsa iba s.r.o. takze to rucenie tam nebude velke a este by ma zaujimali pohladavky voci spolocnikom
Existujú starí obchodníci a odvážni obchodníci. Je len veľmi málo starých, odvážnych obchodníkov. “ -Ed Seykota-
Porozumiet znamená zvyknúť si.
Láska nad zlato, myšlienka nad majetok.
Chodci a cyklisti vážia menej ako šoféri a šoférky. (prieskum EU)
kupo
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 25 11, 2021 8:03 am

Re: Dlhopis RW 8% p.a.

Príspevok od používateľa kupo »

Je to spoločnosť ktorú prebrali češi od brezňanov (sám som Brezňan) so spoločnosťou ako takou nebol problém nikdy.
človeka ktorý je tam výrobným riaditeľom osobne poznám ak by si chcel viac info kľudne sa ti spýtam nato.
čo sa týka s vyplácaním istiny žiadneho takého nepoznám.
neveriaci Tomáš
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 02 03, 2022 2:10 pm

Re: Dlhopis RW 8% p.a.

Príspevok od používateľa neveriaci Tomáš »

kupo napísal: So 05 03, 2022 2:30 pm Je to spoločnosť ktorú prebrali češi od brezňanov (sám som Brezňan) so spoločnosťou ako takou nebol problém nikdy.
človeka ktorý je tam výrobným riaditeľom osobne poznám ak by si chcel viac info kľudne sa ti spýtam nato.
čo sa týka s vyplácaním istiny žiadneho takého nepoznám.
Ok, bol by som veĺmi vďačný za každú novú informáciu.
Ďakujem
michalhornicheck
Active Member
Príspevky: 144
Dátum registrácie: Po 30 08, 2021 9:05 am
Has thanked: 29 times
Been thanked: 19 times

Re: Dlhopis RW 8% p.a.

Príspevok od používateľa michalhornicheck »

Kupo vďaka, že si sa registroval len kvôli tomu aby si nám potvrdil dôveryhodnosť tejto spoločnosti.
Chalani, nechceli ste to prebrať v kuchynke pri káve?

Možno sa mýlim, ale príde mi prinajmenšom trocha podozrivé keď si tu dvaja/viac nových členov, bez akýchkoľvek iných príspevkov medzi sebou dopisujú. :D
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Dlhopis RW 8% p.a.

Príspevok od používateľa JUGGLER »

michalhornicheck napísal: St 09 03, 2022 4:51 pm Kupo vďaka, že si sa registroval len kvôli tomu aby si nám potvrdil dôveryhodnosť tejto spoločnosti.
Chalani, nechceli ste to prebrať v kuchynke pri káve?

Možno sa mýlim, ale príde mi prinajmenšom trocha podozrivé keď si tu dvaja/viac nových členov, bez akýchkoľvek iných príspevkov medzi sebou dopisujú. :D
Jasné: podozrivé chovanie.
Užívatel s 3 príspevkami sa pýta, na čo mu druhý novoregistrovaný potvrdí dôveryhodnosť tejto firmy.
Navyše z magyar IP.

Žiadne dlhopisy s.r.o. nestoja za riziko. Ak vraj majú pokryté zákazky na nasledujúce 3 roky ( výhradný dodávateľ materiálu pre dialničný obchvat Brezno atď...) každá banka im dá úver . Ľudia by nemali suplovať banky. Firma ktorá sa nedokáže financovať s ,,istými zákazkami,, je podozrivá.

Okrem toho, čo to je za firma, ked začala mať tržby až v 2018? Komu sa chce zistovať nech si čísla pozrie v registri ročných uzávierok..ale aj keby vyzerala super, tak eseročka ručí len do výšky svojho imania. Môže predať dlhopisy za milióny a ručí iba do 120K. Okrem toho čím? kameňmi?
Hlúposť kupovať dlhopisy miestnej eseročky. Žiadni česi ju neprebrali. Jeden konatel je Brezňan, jeden z Prahy , ale jediným spoločníkom je od 2021 novozaložená akciovka z Košíc: PREMIOT Ťažobná SK a.s. Dala by sa rozpliesť sieť ľudí čo stoja za firmou a na každú firmu a človeka pozrieť info ako napr. exekúcie a pod....ale neoplatí sa s tým baviť. Dlhopisy malých firiem je exemplárna hlúposť.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 47 times
Been thanked: 100 times

Re: Dlhopis RW 8% p.a.

Príspevok od používateľa Rokosák »

RW je jedna z mozno patdesiatky firiem kde je isty cesky obcan Ondrej Spodniak zainteresovany. Asi 45 je na jednej adrese v Londyne, z ktorych je asi tucet aktivnych. Nemam zaujem. :D
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Fund
Gold Member **
Príspevky: 408
Dátum registrácie: Po 15 02, 2021 2:46 pm
Has thanked: 133 times
Been thanked: 59 times

Re: Dlhopis RW 8% p.a.

Príspevok od používateľa Fund »

...toto uzamiknite a dajte upozornenie,je to velmi okate :-)
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15693
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 988 times
Been thanked: 1343 times

Re: Dlhopis RW 8% p.a.

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Neuzamkýnam, ale presunul som do ,,Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty,,
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
neveriaci Tomáš
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 02 03, 2022 2:10 pm

Re: Dlhopis RW 8% p.a.

Príspevok od používateľa neveriaci Tomáš »

S tou kávou to asi nebude možné :)
Vaše informácie mi pomohli a nebudem to riešiť.
kupo
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 25 11, 2021 8:03 am

Re: Dlhopis RW 8% p.a.

Príspevok od používateľa kupo »

Chalani čo sa týka mojej maďarskej IP používam surfshark ( teraz mám mexickú IP-sledujem aktualnikonflikty a ta stránka je bloknutá na SK)
účet som tu mal dávnejšie kedže sledujem toto fórum už dlhšie, len ma zaujal tento príspevok.
nikoho som nenahováral ani nebudem aby tam investoval len poznám túto spoločnosť kedže som Brezňan a zaoberám sa STK-ckami a táto spoločnosť chcela otvoriť STK v Brezne
nič viac neberte to za zlé
miror
Gold Member **
Príspevky: 496
Dátum registrácie: Ut 06 04, 2021 9:13 pm
Has thanked: 30 times
Been thanked: 141 times

Re: Dlhopis RW 8% p.a.

Príspevok od používateľa miror »

Samotna firma dlhy nema, bohuzial ani zisk z tych vacsich obratov posledne roky ale zaujimave, ze s rovnakym nazvom vznikli dalsie dve firmy minuly rok. Zeby priprava, keby prvu firmu nechali tak ?

https://www.finreg.sk/subjekty?hladaj=Rock+works
rmaly
Guru Member ****
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: St 21 04, 2010 12:53 pm
Has thanked: 750 times
Been thanked: 81 times

Re: Dlhopis RW 8% p.a.

Príspevok od používateľa rmaly »

miror napísal: Št 17 03, 2022 9:24 pm Samotna firma dlhy nema, bohuzial ani zisk z tych vacsich obratov posledne roky ale zaujimave, ze s rovnakym nazvom vznikli dalsie dve firmy minuly rok. Zeby priprava, keby prvu firmu nechali tak ?

https://www.finreg.sk/subjekty?hladaj=Rock+works
mozno keby bolo privela kamena, ze by to jedna nezvladla :) :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Potencionálne podvody, pyramídy, podozrivé subjekty a nevýhodné produkty"