Broker consulting

Finanční poradcovia, poradenské spoločnosti, spolupráca, zamestnanie, sprostredkovanie finančných služieb.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
alojz.tarabik
Príspevky: 46
Dátum registrácie: Po 24 10, 2022 12:02 pm
Has thanked: 9 times
Been thanked: 3 times

Broker consulting

Príspevok od používateľa alojz.tarabik »

Ahojte máte niekto skúsenosti so sprostredkovateľom broker consulting?
Robím si čisto len prieskum, lebo prídu mi momentálne ako jedna z ďalších spoločností čo orezavaju poplatkami ľudí. PS: často spomínajú ich realitný fond že je výhodný... Ešte neviem aký mám mať stretnutie s nimi a vyzistim info. Po prípade JUGGLER vieme ich ptm zaradiť do tabuľky 21 možnosti investovania? Keď získam nejaké info ?
aviceN
Gold Member **
Príspevky: 396
Dátum registrácie: Št 07 01, 2021 10:24 am
Has thanked: 161 times
Been thanked: 133 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Broker consulting

Príspevok od používateľa aviceN »

Broker Consulting je len dalsi SFA (cize ekvivalent Finportalu, OVB, Partners Groupu, Prosightu atd.). Cize tu ako vzdy bude rozhodujuci faktor dany podriadeny financny agent (sprostredkovatel), ktory ma +- rovnake produktove portfolio ako zvysok.

Cize znova sa dostavame na otazku o chrbtovej kosti sprostredkovatelov.

Co sa tyka rebricka, kludne to moze spadat pod priemerneho sprostredkovatela (3% vstup s 1% p.a. manazment fee), ktory v tabulke zakomponovany je.
Viac info o mojej EIC ponuke bez manažérskeho poplatku na: https://www.pasivneinvestovanie.sk/
alojz.tarabik
Príspevky: 46
Dátum registrácie: Po 24 10, 2022 12:02 pm
Has thanked: 9 times
Been thanked: 3 times

Re: Broker consulting

Príspevok od používateľa alojz.tarabik »

Čiže slabý podpriemer :D aviceN s jarim nastavil vysoko latku. Ďakujem za vás chlapci
Napísať odpoveď

Návrat na "Finančné poradenstvo, poradcovia"