Broker pre AIM London akcie

Výber, skúsenosti, poplatky
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
user2008
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Št 03 01, 2008 10:46 am

Broker pre AIM London akcie

Príspevok od používateľa user2008 »

Zdravim,
Viete niekto poradiť Brokera ktorý umožňuje kupovať akcie na London AIM burze. Zaregistroval som sa na XTB a bol som prekvapený s veľmi limitovanym výberom akcií na London burze.
Pozeral som aj iných brokerov, no nikto neposkytoval zoznam obchodovaných akcií.

Daujem
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15694
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 991 times
Been thanked: 1343 times

Re: Broker pre AIM London akcie

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Pozeral som, či neexistuje nejaké ETF na FTSE AIM 100 Index. neexistuje.

Je to neregulovaný OTC trh. V amerike funguje americké OTC cez vybraných amerických brokerov ( aj cez IB).
V U.K to vyzerá tiež tak, že len cez vybraných britských brokerov - v troch formách: akcie, CFD a spreadbetting.
Hoci akcie sú cenné papiere, ked nie sú na regulovanej burze, nie sú po 1 roku oslobodené od daní.
Takže môžeš špekulovať aj cez CFD a spreadbetting.
CFD a spreadbetting je v podstate ako stávkovanie, len kvôli kótovaniu je reálne iba pri väčších a likvidných akciách.

These are what we think are some of the best stock brokers for investing in AIM stocks and why:

Hargreaves Lansdown – excellent market access, research pricing data and AIM company reports
Interactive Investor – provide a fixed fee investing account and access to the AIM market
AJ Bell – a low cost investment platform for investing in AIM shares
IG – investing, CFD trading and financial spread betting on AIM stocks
Spreadex – a smaller derivatives brokers with great customer service for working orders in between the bid/offer spread (for more advanced larger traders).

https://goodmoneyguide.com/investing/ho ... im-market/
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Brokeri - cez koho na burzu"